IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
22. nov 2011

akurat som volala do vszp, ci mam poslat list, ze som prvu ziadost nevyuzila a povedala ze netreba, ale ze uz plati iba 6 mesiacov tato ziadost... ufff... som to len len stihla...

mariankach
22. nov 2011

@alibabaa no ved to..viac lekarov ako doma..a potom vysvetli v robote, ze tehotna dobehnes s vyplazenym jazykom miesto o 10 az o 12. Hlavne ked tvoj lekar nema sono 🙄 .

alibabaa
22. nov 2011

to by mi povedali, ze mi neurobia ivf, ze mi uz neplati ziadost ze? nie ze mi z centra dojde faktura ze zaplatte si zakrok.. lieky som vyberala v termine... ale zakrok mi robili v novembri a ja neviem presne datum, ktory den mi to schvalili... 😖

bystroocka
22. nov 2011

@sijust ako dlho ste to skusali cez car? mali ste viacero ivf? my sme mali prvu konzultaciu v oktobri, takze som uplny novacik, tesim sa velmi, ze sa vam to podarilo! najhorsie su tie chvile, ked clovek uz straca nadej... Ako prezivas tehulkovanie?

tinasc
22. nov 2011

@alibabaa čožeee??? to už len pol roka platí žiadosť vo všeobecnej???? však ja to nestihnem...

tinasc
22. nov 2011

no tak som práve dovolala s poisťovňou je to pravda... takže ak pánboh dá a v gf budú milostivo medzi sviatkami pracovať, tak začneme pichať už koncom decembra... ja toho doktora asi zabijem, tvrdil mi, že platí rok... ešte ma ukľudňuje to, že je to 6 mesiacov od dátum schválenia... a ešte mi nevedeli povedať, že ak mi táto žiadosť prepadne, či to bude potom už tretí pokus, alebo to budú brať zasa ako žiadosť o druhé ivf... super, to sa budú v tom strese pestovať vajká 😠 😠 😠

bystroocka
22. nov 2011

@tinasc nemam slov na tieto papierovacie stresy...a to som to brala tak, ved uz sa nebudeme trapit a stresovat, zajdeme do caru a vsetko pojde ako po masle...no som zvedava co mam este pred sebou...

tinka9075
22. nov 2011

@buba13
@cmelica
@alibabaa
@sijust babulky tak krv je negatívna nevadí ideme dalej skúsime ešte iui a potom už len ivf 😉

cmelica
22. nov 2011

@tinka9075 zlatko tak to nemyslis vazne??? je mi to mooooc luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja som to brala ako tutovku 😖 a co potom ten test???

tinka9075
22. nov 2011

@cmelica no to aj ja nechápem asi moje telo je nejaké divné aj sliznica bola 17 a nič ale treba íst dalej a hotovo 🙂

cmelica
22. nov 2011

@tinasc A TO CO JE ZAS TOTO??? to ti nepovedali ze ziadost je na pol roka??? v akej si poistovni??? a kedy ti to teda konci???

adikasala
22. nov 2011

@tinka9075 to co....nechapem!!!slovenske testy na h...,je mi to luto!!drz sa bojujte baby dalej 🙂

cmelica
22. nov 2011

@tinka9075 kokso tak to nechapem uz teraz nic 😠 😠 ☹ ☹ ja 15mm ty 17mm aj tak to tehu neni....a idete hned do IUI???

tinka9075
22. nov 2011

@cmelica asi áno a niektoré baby mali len 10 a tehu sú no my dve sme asi zázrak prírody 😀 😀

cmelica
22. nov 2011

@tinka9075 sme in 🙂 🙂 aspon v niecom vynikame 🙂

adikasala
22. nov 2011

@tinka9075 no baby vazne exemplary 🙂 ja som pri 11mm bola tehulka s dvojkami 😉

cmelica
22. nov 2011

@adikasala no tak kto mi toto vysvetli???ja si myslim ze to tehu bolo,ale zial zaniklo a preto ostala ta sliznica taka velka...moze to tak byt??

adikasala
22. nov 2011

@cmelica no to si myslim aj ja u obydvoch,,ved test len tak neukaze ducha....nejaka hladina hcg tam musela byt 😉

cmelica
22. nov 2011

@adikasala takze niaku sancu byt tehu mam 🙂 🙂 len skoda,ze sa to neudrzalo 😖

adikasala
22. nov 2011

@cmelica uvidis ze sa podari...aj ja som asi bola tehulka v juni a neudrzalo sa ,mala som podozrenie hned po ovulke silne bolesti v prisiach a bolest v podbrusku,skoncilo to zo silnejsou mrhou a meskajucou 5 dni,a nasledne v auguste bez priznakov tehulo!!!priroda je nevyspytatelna 🙂

tinka9075
22. nov 2011

@cmelica no vidíš my sme proste iné 🙂

tinka9075
22. nov 2011

@adikasala je to čudné a ja sliznicu 17a nič 🙂

adikasala
22. nov 2011

@tinka9075 podla mna tam nieco bolo ked si mala test pozitivny,len to neslo dalej 😒

tinka9075
22. nov 2011

@adikasala asi to tak bolo len nechápem včera test pozitívny a dnes krv negatívna 😉

cmelica
22. nov 2011

@adikasala 🙂 🙂 no takze ta sliznica nieje len tak taka vysoka 🙂 no aspon si stihnem zacat pichat na IVF ked bude meskat...poistila som si to utrosom 🙂

cmelica
22. nov 2011

@tinka9075 no tak bojujeme spolu dalej 🙂 🙂

tinka9075
22. nov 2011

@cmelica jasné bojujeme aj ked môj muž je strašne sklamaný dnes mi povedal že už pochybuje o tom či budeme mat niekedy bábo 😒

adikasala
22. nov 2011

@tinka9075 no neviem....iba ten hore vie asi....pretoto som ja nikdy testy nerobyla,,,aby som sa zbytocne nejedovala,vzdy som si pekne poc

adikasala
22. nov 2011

@tinka9075 no neviem....iba ten hore vie asi....pretoto som ja nikdy testy nerobyla,,,aby som sa zbytocne nejedovala,vzdy som si pekne pockala

adikasala
22. nov 2011

@tinka9075 no neviem....iba ten hore vie asi....pretoto som ja nikdy testy nerobyla,,,aby som sa zbytocne nejedovala,vzdy som si pekne pockala na mrchu,aj ked o tyzden,ale aspon som nemala nad cim rozmyslat.a ked to vyslo tak mi to siesty zmysel povedal urobyt test na 5 den meskania,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre