IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
4. júl 2012

@dasaa ty sa už šetri, však za chvíľku budeš mať kopu roboty okolo malinkej 🙂 ja som doteraz upratovala, umývačku som vybrala, dala do nej ďalšie riady, jednu várku prádla mám vypranú, druhá sa ešte krúti v práčke, moji sa išli zase kúpať, ale zase mám od nich pokoj 😀

dasaa
4. júl 2012

@tinasc tak to si vela postihala no sikovna si 🙂.Setrim sa ale tie par veci by mi trebalo vyzehlit aby som potom uz mala pokoj.A inak ako sa mas a co drobcek ? 🙂

tinasc
4. júl 2012

@dasaa no postíhala, ale zase som spotená ako kôň, sa môžem zase sprchovať a prezliekať... mne kamoška požičala výbavičku po chlapcoch, tak to tiež už za chvíľku budem dávať dokopy, triediť, prať a tak... ale vždy sa mi nechce 😉 aaa drobček sa má snáď dobre, ale tiež sa mu v tom teple asi nechce kopať 🙂

dasaa
4. júl 2012

@tinasc no moja za to posledne 2 dni kopala ako salena normalne niekedy rozmysla ci fakt cakame dievcatko 😀 😀 😀.Joooj tak to ja uz mam zasebou tie veci a poviem ti som normalne rada ze uz su pposkladane v skrini.Ale tiez sa mi nechcelo do toho pustit.A to zehlenie bolo pre mna katastrofa tolko vela veci ma cakalo na zehlenie a to vsetko len pre malu.

tinasc
4. júl 2012

@dasaa no už kope viac, okolo pupka ho dosť cítim 🙂 ale vôbec by mi nevadilo, keby bol kľudnejší ako naša malá 🙂 musím popozerať, čo mám aj po malej, už si to nepamätám, tak sa v tom musím poprehrabovať 🙂

dasaa
4. júl 2012

@tinasc 🙂 tak to mas dobre aspon nie ktore veci nemusis kupovat

tinasc
4. júl 2012

@dasaa noo, neviem koľko tam toho mám ružového 🙂 ale neskôr určite budem musieť všetko kupovať nové, pretože malá nosila všelijaké sukničky, šatočky a iné vyslovene dievčenské veci... takže to nevyužijeme 🙂

dasaa
4. júl 2012

@tinasc ale aspon nie co ti zostane a nie co kupis 🙂

tinasc
4. júl 2012

@dasaa hej v podstate áno 🙂

mirka2010
4. júl 2012

@tinka9075 samozrejme, pre babatko vsetko...a budes tam mat nas 😀 😀 😀 takze to rychlo prejdeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
4. júl 2012

@dasaa dnes bol super dnik ked aj prsalo...Marosko mal hned lepsiu naladu...sa vytesoval z normalneho vzduchu a maminka tiez...aj tebe bolo lepsie, vsaaaaak???? len Simonka nech este je pekne 10 dni v brusku, ved jej tam je taaaaaaaak dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
4. júl 2012

@cmelica juuuuj, tak to nieeeeeee...ziadne povolenie stehu...este to!!!!!!!!!! pekne si budes malickeho uzivat s musikom domka...ziadna nemocnica...uz nieeee!!!!!

tinka9075
5. júl 2012

@mirka2010 to som si aj ja povedala ked tam bude internet a budem koníkovat tak to prejde velmi rýchlo 🙂 🙂

apolenka6
5. júl 2012

Tak hádam o mesiac už budem mať tento veget 😀 😀

kostickabonnie
5. júl 2012

@apolenka6 to vyzera ako Chorvatsko alebo Grecko 🙂 u nas konecne padli tri kvapky dazda...super pocit 🙂

apolenka6
5. júl 2012

@kostickabonnie včera aj u nás pršalo až 2x na večer 😅 ale dnes zatiaľ nič ,ale už hrmíííí práve teraz počujem 😕 😕
no a toto je Egypt 🙂

majca55
5. júl 2012

@apolenka6 ajja už chcem taky veget 😝 😝

dasaa
5. júl 2012

@mirka2010 u nas neprsalo bolo horuco.Ale aspon Marosko aj ty ste si uzili dnicek.Zajtra idem k porodnikovi tak som zvedava ako sa dohodneme 🙂

apolenka6
5. júl 2012

@majca55 ja tiež odratávam kedy bude dovolenka 🙄 😅

majca55
5. júl 2012

@dasaa dufam,že najlepšie 😵 😵 😵

walta
5. júl 2012

dnes ma nase slniecko prve meninky.... milujeme ta, chrobacik nas 🙂 🙂 🙂

apolenka6
5. júl 2012

@walta nech vám robí radosť a prajem všetko dobré ! 😅 😉

mirka2010
6. júl 2012

@tinka9075 ahojky, urcite anoooo, ani nebudes vediet a prejde to ako voda 😀 😀 😀 ako sa inak mas???

mirka2010
6. júl 2012

@walta aj my prajeme vseeeeeetko najlepsie krasnej babike...hlavne nech je zdravucka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
6. júl 2012

@dasaa tak daj vediet, co si dnes dohodla, dobre??? inak ze 10 dni do porodu, mne sa to ani verit nechce, tźe to tak rychlo preslo....uz sa na malu Simonku veeeeelmi tesime 🙂 🙂 🙂

tinka9075
6. júl 2012

@mirka2010 ahoj Mirka mám sa dobre taká spokojná som a štastná a oddychujem 🙂 🙂 dnes prišla mrcha tak od zajtra pichám kamošky injekcie 🙂 🙂

tinka9075
6. júl 2012

@buba13
@dasaa
@tinasc
@cmelica
@walta a ostatné babenky mrcha dorazila od zajtra pichám aj sa teším aj bojím ale kamošky injekcie už na mna čakajú 😀 😀 😀

tinau
6. júl 2012

Ahojte dievčatá, mám takú otázočku, som po iui a chceme sa ísť kúpať na kúpalisko a zároveň chceme ísť k moru, myslíte že sa môžem bez obáv kúpať alebo ako to riešite vy? Viem, že relatívne je to akoby to isté, keď sa snažíme otehotnieť pohlavným stykom, ale mám teraz také obavy, čo keď si zanesiem infekciu alebo prechladnem. Pri predchádzajúcom iui som otehotnela, ale zároveň som 4 dni po iui dostala silnú črevnú chrípku s teplotami a hneď v 5tt som aj potratila :( , tak som teraz možno príliš opatrná

lenisko1
6. júl 2012

ahojte tak už to máme za sebou. Naša princezná Alexandra sa narodila 27.6.2012, vážila 3180g a merala 49cm... konečne sme už doma a zvykáme si 🙂 je nádherná. Krásny pocit byť mamou 🙂

dasaa
6. júl 2012

Ahojte vsetky babenky @tinka9075 @tinasc @cmelic @mirka2010 tak ja som dopadla takto.Bola som dnes na ctg ktore je v poriadku a aj vystetril ma zo spodu a povedal ze som zatvorena.Zase mi dal kontrolu na ctg v pondelok a hned si musim aj pondelok ist urobit predoperacne vyset.na stredu.Ked bude vsetko ok tak v stredu pojdem na prijem rano a o par hodinky by uz som mala vidiet malu 🙂 .A co sa tyka toho predopracne vyset.tak mam co robit aby som vysledky mala uz v utorok v ruke 😖 .Tak ze pre mna sa zacne suprovy zaciatok tyzdna 😢
@mirka2010 Veru tak rychlo to zbehlo ani tomu nechcem verit 🙂Pozdrav Maroska 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre