IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
15. dec 2011

@cmelica moja a tebe ako to vychadza IVF?

dasaa
15. dec 2011

babenky @tinka9075 @cmelica ved este vam dam aj v januari virusiky.Ved len pockajte ked z tych virusikov budete mat dvojcata alebo aj trojcata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
15. dec 2011

@dasaa mne nevadí ja chcem dvojčatá 😀 😀

cmelica
15. dec 2011

@dasaa ja by som mala ist na OPU v strede januara 🙂 🙂
jooj mojka staci bohate aj jedno 🙂 🙂 ja sa uskromnim 🙂

cmelica
15. dec 2011

@tinka9075 @dasaa idem het prisli svokrovci 🙂 🙂

dasaa
15. dec 2011

@cmelica len chod sa im venovat 😉

dasaa
15. dec 2011

@tinka9075 vobec nie si narocna ze ? 😀 😀 😀 😀

tinka9075
15. dec 2011

@cmelica jasné venuj sa 🙂 🙂

tinka9075
15. dec 2011

@dasaa ja nie a nakoniec bude sranda ked budú dvojičky a ja skončím v cvokárni 😀 😀 😀

dasaa
15. dec 2011

@tinka9075 dvojicky sa daju zvladnu ale horsie je ked mas trojicky tak to klobuk dole pred maminami co maju trojicky 🙂 🙂 🙂

sijust
15. dec 2011

@dasaa ano,maniacky ste 😵 ja sa mam fajn...brusinko rastie,tak ho stale hladkam,sa mu prihovaram-citala som ,ze je to velmi dolezite...ze to babatko citi uz od malinka...akurat peciem vanilkove rozky-u nas vianoce bez nich nemozu ani zacat...okna som umyla,domcek vyzdobeny,vysvieteny aj stromcurik 😉 zajtra idem k zubarovi...po peciatku 😉 ja som na toto myslela uz pred IVF...ak by som mala nejake problemy,aby som to nemusela riesit v tehu...ale peciatku za prvy trim potrebujem...tak im idem povedat hello a ukazat brusino 😉

tinka9075
15. dec 2011

@dasaa neblázni mne tie dve úplne stačia aj ked bude len jedno nevadí 😉 😉 no to ti povie že trojičky naša suseda má trojičky a ked muž za nou prišiel do pôrodnice a povedali mu to tak odpadol 😉 😉 ale to bolo ešte za komunizmu a mala pridelenú sestričku tak to sa zvládat dalo 😉 😉

dasaa
15. dec 2011

@sijust to aj ja musim ist k zubarke alebo nie?Tak uz mas popratane skoro napecene tak vianoce uz mozu prist 🙂 .Ja sa tak strasne tesim na vianoce a na to papanicko mnam mnam.Ale najviac sa tesim ze budeme s rodinou den veceri to je u mna to najkrajsie na vianociach 🙂 🙂

dasaa
15. dec 2011

@tinka9075 tak to este mala dobre 🙂

tinka9075
15. dec 2011

@dasaa to áno teraz ti nič nedajú staraj sa sám 🙂 🙂

dasaa
15. dec 2011

@tinka9075 moja idem si lahnut som nejaka unavena asi aj trosku pospim.Tak zatial pa 🙂

sijust
15. dec 2011

@dasaa ano moja,pocas tehu su povinne dve prehliadky jedna by mala byt v prvom trime a druha ku koncu...alebo podla potreby...urcite chod...u nas Vianoce mozu pomalinky zacat...aj ked...mm je stale v praci,cele dni...tak mi je bez neho smutno...my sme jak taki cucaci na sa seba namackani,nasi sa smeju ci sa nam to zda normalne po 4rokoch 😀 ...ale tesim sa moc,lebo este do 22ho robi a potom ide do prace az 9teho...jemine 😅 a mas pravdu tie chvile s rodinou su na Vianoce najkrajsie... 🙂

tinka9075
15. dec 2011

@dasaa len si pospi pá pá 🙂 🙂

katy33
15. dec 2011

Ahojte babulky naše 🙂 @apolenka
@dasaa
@cmelica
@alibabaa
@tinka9075
@majca55 , @sijust, @mirka2010, @adikasala, @petuska123,
@pici
Tak najskôr velmi pekne dakujem Magduške, že bola našim prenosovym štabom a dala vam za nas info 🙂 😉 ..dakujeme mojenko 😲
No tak, babulky, v piatok som si pekne pozerala na nete večer recepty vianočne, a že idem si upiect perniky, naraz som len počula, take niečo ako ,,puk,, a plodova voda sa nam liala potokom, rychlo som zavolala mm, ten šiel za pre nas z prace, naložil nas a šup do půrodnice- 22.00, nakoniec som zostala tu u nas, lebo ked už bola voda fuč, nechcela som riskovat v žiadnom pripade...bolesti stale neboli 😕 ...tie začali asi tak o 23.00, ale len take slabšie, mm chceli poslat domov, vraj to bude až na druhy den na obed, lebo som prvorodička 🙄 Napojili nas na pristroj a tam sa dr. čudovala, ako mi rychlo nastupila půrodna činnost, tak mi tam mm nechali...dali mi klistír, dala som si sprchu a pomalinky predychavala...mala som hned od začiatku kontrakcie každe 4minuty, no to som ich až tak necitili, take riadne začali asi o druhej, no to som ich mala už každe 2minuty....museli sme potom kričat na sestru, že už to asi ide, lebo som citila tlaky na konečnik a to ma hrozne nutkalo tlačit a šup na půrodnu salu, najskůr nas rodila iba jedna dr., no potom zistila, že malinka ma pupočnik okolo krčku a ako som ja tlačila, ju to tahalo naspät, tak dobehol primar, nastrihol ma až po zadok, no neviem, či nemal hrknute, však mi to ide kade-tade 🙄 ...malinka bola vonku o 3.15, hned kričala ako oživot 😀 nechali ju pri nas na sale dve hodinky-bol tam so mnou aj mm, priložili mi ju, ta naša pijavička sa hned pricucla 😝 a teraz krasne kojime 🙂 ...malinka je ešte žltunka, dostala novorodenecku žltačku a ja si ešte neviem poriadne sadnut 😕 Velmi vam papulky dakujeme, že ste na nas mysleli 🙂 a šup, skusim sem hodit foto našej princezničky 😲 😲 😲

tinka9075
15. dec 2011

@katy33 bože to je krásne bábo aká je zlatunká 🙂 🙂 tak nech len maminku poslúcha a maminka sa pekne zotaví 🙂 🙂

kostickabonnie
15. dec 2011

@katy33 nadherne babetko, vyzera uz ako mesacne 🙂 gratulujem a prajem vela zdravicka malinkej i maminke....pri pohlade na take krasne babo aj zena zabudne na bolesti, ze?

sijust
15. dec 2011

@katy33 milacik,taka som rada,ze si sa uz ozvala...malinka je prekrasna,uzasna,fantasticka,na spapanie,hned by som ju celu vypusinkovala 🙂 posielam pusinky a objatie... opatrujte sa 🙂 a este raz gratulujem!!!

majca55
15. dec 2011

@katy33 gratulujem tak je tak krásna 😵 posielam vela pusiniek a objatie patrí aj statočnej mamičke 😵 teším sa stebou zlatko 😵

majca55
15. dec 2011

@dadax84 moja to može byť aj tehu také príznaky bývaju ked sa fazulka uhniezduje 😵 😵 tfuj tfuj nech mám pravdu 😵

majca55
15. dec 2011

@cmelica @dasaa @tinka9075 ahojte babulky aký ste mali den a čo porábate? 😵 ja celkom dobrý len trošku sme si aj pregrckali no čo už dáva nam najavo že je naša potvorka malinka či ( malinké ) 😀

adikasala
15. dec 2011

@katy33 ahojky katuska takze este raz gratulujeme.mate krasnu babiku,nadhera ake plne licka ma uz teraz,videt ze jej dobre chuti od maminky.mam dojem ze sa podoba na teba 🙂 😝 celkom rychlovku si to mala vsetko,aj ja chcem tak....dufajme.stym sedenim ti prejde neboj,tu v it su take kolesa ako na kupanie co sa davaju pod zadok aby ta ranka nebolela ked si sadas,,,,,,,,,skus pozriet ci to neni aj na sk 🙂 skore zotavenie a vela zdravicka vikinke...krasna je 😲 😲

tinka9075
15. dec 2011

@majca55 ahoj celkom ok od januára už idem do roboty ale už sa aj teším aspon prídem na iné myšlienky a potom sono a iui 🙂 no čítam že si si pogrckala tak to je dobré 🙂 🙂

majca55
15. dec 2011

@tinka9075 tak občas ale napína má skoro stále 😒 a ked budeš po IUI ideš na PN?kedy ti to asi vychádza?

tinka9075
15. dec 2011

@majca55 ja som tiež stále vracala iui mi vychádza na konci januára asi na PN nebudem len po iui si zoberiem dovolenku radšej budem v robote a nebudem na to mysliet 🙂 🙂

majca55
15. dec 2011

@tinka9075 moja tak som to urobila ajja 😵 juj držím ti moc palce a prajem ti to z celého srdiečka 😵 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre