IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
19. dec 2011

@zuzana151 juuuj zlatucka je ako slniecko prajem vam vela zdravicka a radosti.Este raz gratulujem 🙂

kostickabonnie
19. dec 2011

@majca55
@cmelica
@tinasc
@adikasala tak som testla a niet tam ani ducha...babenky, dakujem za podporu, idem miesat ten vajcak, nech sa teda dostavi mrcha, ked uz nic ine, ste mile a som rada, ze som sa s vami mohla podelit o pocity, lebo s mm sa furt rozplacem, teda dnes, tak radsej tuto temu nezacina. Prajem vam vsetkym, ktore este nie ste tehu, aby ste co najskor boli 😉 😉 😉

dasaa
19. dec 2011

@cmelica ano kazde sviatky tak robime ze si pomahame 🙂.Je to tak ako si napisala ze len vecer 2 tab.Ale nerozumiem preco gynek.mi tak napisal ked mam brat 2x rano 2x vecer 😕

dasaa
19. dec 2011

@kostickabonnie Ahoj nevesaj hlavu podari sa to teraz uvidis 🙂 vsetky tehulky budeme drzat prsteky aby kazdej babenke sa to podarilo.

dasaa
19. dec 2011

@katy33 Ahoj nasa mamicka 🙂Ako sa mate a co princeznicka ako sa ma ?

dasaa
19. dec 2011

@cmelica moja budem koncit idem este zavesit pradlo a pojdem si lahnut.Prajem pekny vecer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
19. dec 2011

@kostickabonnie moja tak to ma moc mrzi,ale skus este rano..mozno....
prajem vela sil do dalsieho boja a urcite budes coskoro tehu 🙂

cmelica
19. dec 2011

@dasaa pekny vecer prajem 🙂 🙂

bobinka77
19. dec 2011

Ahojte babenky, takže konečne som sa sem dostala. Takže v januári 2 krát inseminácia, a už sú podpísané papiere na IVF ak by to nevyšlo, takže momentálne čakám na mrchu a potom clostilbegyt a pregnyl a ide sa na to.
🙂 😀

tinasc
19. dec 2011

@kostickabonnie neboj nabudúce sa podarí 🙂 a ten vaječný si daj aj za mňa 😉

bobinka77
19. dec 2011

@cmelica Takže v januári nás ide dosť nato, a určite to už aj vynde..... 😀 😀

bobinka77
19. dec 2011

@kostickabonnie to poznám moja, neboj nabudúce to už musí výjsť. Musíme mať nádej..... 🙂

adikasala
19. dec 2011

@kostickabonnie nevesaj hlavu ide sa dalej,, kazda sme to preskakali...asi niektore si to musime zasluzit 🙂 🙂 🙂 raz to vyde ver!!! zazraky sa deju tiez 😀

cmelica
19. dec 2011

@bobinka77 jasne musi nam to v tom januari uz vist 🙂 🙂 🙂 drzim nam palce 😀

tinka9075
19. dec 2011

@majca55
@cmelica
@dasaa čaute babulky ja dnes nejak nestíham dnes som bola ešte popozerat po obchodoch ale sama kedže mám doma chorého človeka 😒

dadax84
19. dec 2011

Ahojte kocky, tak ja som dnes 14 den po IUI, na teste jedna palica, menzes nikde, a uz treti den mam slabucko hnedy vytok, co u mna nebyva nikdy. Menzes mal prist akoze dnes, ale este do stredy mam utrogestan. Mam otazocku, oddaluje utrogestan menstruaciu? Prosim poradte 🙂 🙂 🙂

majca55
19. dec 2011

@dadax84 ahoj moja ano oddialuje to ma mrzí že nič ☹ a ty na krv nejdeš?

majca55
19. dec 2011

@bobinka77 super držím palce moc moc a určite to vinde 😵 😵 😵

majca55
19. dec 2011

@tinka9075 ahoj aj si pokúpila? 😵

tinka9075
19. dec 2011

@majca55 ahoj áno pokúpila už mám všetko ešte spravit stromček a môžu byt viasnoce 😉

majca55
19. dec 2011

@tinka9075 tak to máš super ja ešte musím na nákup 😉

cmelica
19. dec 2011

@tinka9075 ahooj!!ty si sikulka 🙂)a kedy ides zdobit stromcek?

cmelica
19. dec 2011

@dadax84 juu to mi je luto ☹ ☹

kedy u zas niekto napise pozitivnu spravicku po IUI,IVF???????????????

tinka9075
19. dec 2011

@majca55 ja už mám pokúpené všetko od darčekov až po potraviny akurát sme sa rozhodli že nebudeme kupovat kapra muž povedal že darujeme jednému život tak kúpime filety 🙂 🙂

tinka9075
19. dec 2011

@cmelica ahoj no stromček by som chcela robit v piatok a zajtra idem ešte piect 🙂

majca55
19. dec 2011

@cmelica TY TY TY TY TY moja už čoskoro 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

majca55
19. dec 2011

@tinka9075 asi ajja tak isto uvidím ešte 😵 a už ideš po sviatkoch pracovať že?

cmelica
19. dec 2011

@tinka9075 hej este budem vo stvrtok zltkove rezy 🙂 a ty??

cmelica
19. dec 2011

@majca55 noooooooooo to by som brala,ale vela kociek este caka na vysledky 🙂 🙂
tfuj tfuj babenky az je to len pozitivne 🙂 🙂

tinka9075
19. dec 2011

@majca55 presne už idem makat ale velmi sa teším do roboty ale dúfam že sa tam dlho neohrejem lebo ked sa podarí tak budem musiet íst na rizikové aj ked nebudem chciet 😒 to mi už aj docent v Blave povedal aby som s tým počítala ak nebudem celé tehotenstvo ale nevadí pre bábo všetko 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre