IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

simik22
29. dec 2011

@jeny jej, prave dnes? no to je super, ja som tiez bola strasne nedockava, ten prvy tyzden som vydrzala v pohode, lebo som vedela, ze ak tam budem mat druhu ciarku, tak to bude z pregnylu. ale strasne sami to vlieklo. a potom som uz testovala kazdy den :D

jeny
29. dec 2011

@simik22a v ktorom centre si bola? ved ja tiez testujem kazdy mesiac od 9dpo a kedze mam dlhu LF tak miniem aj 10testov kazdy mesiac 😀 no teraz sa chcem pokusit vydrzat do 11dpo prave kvoli tomu pregnylu

dasaa
29. dec 2011

@cmelica ahoj moja mam sa docela fajn len v noci ma sem tam pobolieva brusko
A ty moja ako uz ste sa boli pofotit? 🙂

dasaa
29. dec 2011

@kiss35 ahoj ja som otehotnela po 2-hom IUI. 🙂

dasaa
29. dec 2011

@majca55 @tinka9075 babenky ako sa mi mate @tinka9075 uz si tu dlho nebola 🙂

adikasala
29. dec 2011

@apolenka6 no moja aj ja som sa tesila ze by sme sa videli,aj kamosky som nablaznila ze budem doma tak sa pojde na vyraz niekde 😀 (s manzom je to ine,,ked som sama si to vzdy lepsie uzijem doma)no ale racej som to zvazila a neriskujem 😉 😉 musim teraz odvolat vsetky stretka na plane 😒 ved sestra mi donesie co budem potrebovat,rozkazem si a tetula nakupi 😀

adikasala
29. dec 2011

@dasaa moja to pobolievanie je roztahovanie maternice 🙂 fazulka je uz babatenko v miniature 🙂

tinka9075
29. dec 2011

@dasaa ahoj zatial sa mám ok skladám puzzle preto som tu nebola ešte pár hodín a budú hotové a včera dorazili dalšie muž ich neskoro objednal tak to bude povianočný darček 🙂

tinka9075
29. dec 2011

@cmelica
@majca55 čo babenky ako sa máte ? 🙂

apolenka6
29. dec 2011

@adikasala no ved toto bez manža je zábava lepšia 😀 ...a ked sestre povieš donesie aj mňa 😝 😀 ...keby to tak išlo ,že 😕 tak maminku ,ocina a celú rodinu by doniesla....ozaj a ako chodievate domov letecky,či auto(busom).?
ja mám dnes dovolenku a som sama tak si to užívam ,som si naordinovala spánok a som si veru potiahla 2 hod. 😀 😀 ..ved taká by mala byť dovolenka oddych 🙂

delideli
29. dec 2011

ja len pridam pozitivnu skusenost na povzbudenie- znama tento mesiac ostala tehu po 1. IUI (a to podotykam,ze este pred 2 mesiacmi jej jeden lekar vraj povedal, citujem : "ze zrejme uz otehotniet nebude moct, ze ma predcasny prechod po dlhodobom uzivani HAK")..

mirka2010
29. dec 2011

@dasaa
@cmelica
@tinasc ahojte moje zlateeee....som rada, ako na mna myslite...ja som stale chora, uz 4 den a poriadne nas to stale drzi...ja uz neviem, co sa to na nas vsetko vali...ale podstatne je, ze sa to aspon troska zlepsuje....vcera sme boli na pasoch, dve a pol hodiny som tam cakala a chcu nas vidiet aj zajtra...ale dnes som hovorila aj s mojim porodnikom...tak ten si mysli, ze maly ma vacsiu hlavicku, ze moze sa stat ze pojde aj cisarskym...ale nechapem preco si to mysli, len na zakladne jedneho merania a minuly tyzden, ked sme boli v centre sa o vacsej hlavicke ani nezmienili...tak ja uz neviem co si mysliet...a vy sa ako mate???

mirka2010
29. dec 2011

@sijust ahoj zlatko, vies, ze keby som rodila, tak ti dam vediet 🙂 malickemu je u maminky dobre, tak si tam pekne hovka, laska nasa....no v nemocnici to bolo ako tam...vsak komu je tam dobre...ale chvala bohu sme domka stravili Vianoce, len ma mrzi, ze najrpv herpes, potom nemocnica-teda tie bielkoviny a tlak a teraz som uz 4 den strasne moc chora...sa to vsetko vali...ale vydrzime...no a ja som tiez zle spavala,....striedalo sa to...raz dobre, potom zle...to je uz v tehotenstve tak 🙂 ako sa inak mate??? a ako budete silvestrovat???

adikasala
29. dec 2011

@apolenka6 no ved to keby sa to dalo vsetkych naraz,len je to financne narocne....ved mamina pride ked to budeme mat uz za par v maji alebo uz v aprily 🙂 🙂 sestra sa ponukla ze pride aj teraz este kym sa gulam aby mi doniesla vecicky pre malinku a aby sme si to este uzili spolu.no chodievame v lete autom ked ide aj mm a ked idem sama tak len letecky,da sa to bez problemov hodinovy let....len teraz si uz netrufam lebo aj okolo letu su vzdy stresy,tak ty vegetis doma????a ja ze co pises z prace 😅 tak si pekne oddychni.ja som si dnes poupratovala,lebo pred vianocami som zostala mimmo tak som mala uz byt na nepozeranie 😀 😀 teraz si dam teplu sprsku a lahnem si trosku..nechcem prehanat

adikasala
29. dec 2011

@mirka2010 ahojky moja ty si este cela????uz som si myslela ze uz budes mat po tom 🙂 a v naruci tvoj pokladik.a co ta chytilo teraz pred terminom? aj jasom bola chora v horuckach cez vianoce,tak som lezala v posteli ☹ no nevadi teraz mi je uz lepsie trosku kaslu ale da sa...

dasaa
29. dec 2011

@adikasala dakujem za radu ale chcem sa este spytat ci je to normalne ked v noci spim a sa natiahnem tak ma zaboli brucho

dasaa
29. dec 2011

@mirka2010 jooooj moja co to je s tebou taka chorucka si ☹ ale aspon sa to zlepsuje co je supeeeer 🙂 Nerozumiem tomu vtedy bolo vsetko ok a teraz ze mozno aj cisarsky ako to moze vediet z jedneho merania.Moja ved zajtra ides zase na meranie tak sa uvidi mozno sa dr. pomylil.Uvidis zajtra co ti povie

dasaa
29. dec 2011

@tinka9075 no aspon si trosku poskladas nejaky obrazok.Potom daj foto co si skladala 🙂

mirka2010
29. dec 2011

@adikasala ahojky 🙂 nooooo, my sme este stale dva v jednom 🙂 malickemu je dobre u maminky 🙂 len nech tam este je, nech sa vyzdraviem...inak, naozaj kazdy je skoro chory...ja neviem co je toto za obdobie...a vy sa ako drzkate????

mirka2010
29. dec 2011

@dasaa nooooo, malickemu uz asi sono nebudu robit...ved ja si myslim, ze ju vobec nema velku, aj tak to sono bolo take starsie...a hlavne robilo sa to na rychlo..to sa podla mna neda len tak usudit na zaklade jedneho merania, ze aku ma hlavicku a hlavne par dni pred tym sme boli v centre a tam bolo vsetko ok...a tam nas veru poriadne merali 🙂 vsak uvidimeeeee 🙂

tinka9075
29. dec 2011

@dasaa normálne ma to baví skladat skladam Oravský hrad potom hodím foto 😉 😉

dasaa
29. dec 2011

@tinka9075 je to zaujimava skladacka a dokonca pri tom ide tak rychlo cas 🙂

dasaa
29. dec 2011

@mirka2010 potom daj vediet ako ste dopadli 🙂 a nevies nic o nasej @katy33 ako sa maju?

tinka9075
29. dec 2011

@dasaa no to ide velmi rýchlo musím doskladat pokial som doma lebo ked začnem robit tak už nebude čas 🙂

dasaa
29. dec 2011

@tinka9075 tak to ano jedine budes mat cas cez vykendy alebo este ked budes tehulka.Ked sa tak vezme zachvilku budes mat cas tolko vela az az 🙂

tinasc
29. dec 2011

@mirka2010 dúfam, že ti to čoskoro prejde, aby si bola do pôrodu fit 🙂 no teraz asi často chodíš na kontroly a neboj sa, snáď sa im to len zdá a budeš rodiť prirodzene 🙂

tinka9075
29. dec 2011

@dasaa ved to január sa rýchlo šuchne a február to istí a potom budem skladat dalšie mám svietiace už sa teším ked to poskladám 🙂

tinasc
29. dec 2011

@adikasala dobre si sa rozhodla, netreba riskovať, treba robiť ako to cítiš, však sa ešte nacestuješ dosť aj s malinkou, tak potom to všetko dobehnete 🙂

dasaa
29. dec 2011

@tinka9075 ake mas svietiace ?na moj veru pocujem o tom prvy krat.To je supeeeer

tinka9075
29. dec 2011

@dasaa mám takého bieleho koníka a vyzerá to dobre tak uvidím aké to bude v tme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre