IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
6. jan 2012

@majca55 dakujem moja...drzim palce velmi...ta chapem aj ja mam uz 37...a rokmi to je o to tazsie 🙂

tinka9075
6. jan 2012

@adikasala krásne bruško a maminka usmiata 🙂
@majca55 nebojte babenky aj ja mám 38 rokov nejako to dobojujeme do konca 🙂 🙂

apolenka6
6. jan 2012

@adikasala jééjda krásna tehuľka 🙂 🙂 🙂
@majca55 no vidíš aj naša adika mala mať dvojky a zostalo jedno silnééé 😵 😵

majca55
6. jan 2012

@tinka9075 @apolenka6 babulky dakujem za podporu v nedelu sa dozviem pravdu 😨 bojím sa a som rada že vás tu mám tá podpora je super 😉

tinka9075
6. jan 2012

@majca55 neboj ved my na teba myslíme všetky babenky a v nedelu sa určite dozvieš peknú správičku že fazulka rastie 🙂 🙂

tinasc
6. jan 2012

@adikasala jeeeej pekné fotečky, si krásna budúca mamina 🙂

majca55
6. jan 2012

@tinka9075 nič iné si ani neželám dakujem moja 😵

tinka9075
6. jan 2012

@majca55 ja myslím na teba stále ved som všetko prežívala s tebou bude dobre verím tomu 🙂

majca55
6. jan 2012

@tinka9075 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinka9075
6. jan 2012

@majca55 veríme 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

dasaa
6. jan 2012

@mirka2010 Ahoj moja kontrola dopadla dobre 🙂 Bola som pri doktorovi bo moja mala dovolenku.Meral babo a hovoril ze zodpoveda 13ta ma 66mm 🙂 Na dalsiu kontrolu mam ist az 20tt.
Ale ty sa pochval ako sa mate a co malinke? 🙂

dasaa
6. jan 2012

Ahojte vsetky babenky ako sa mate?
@cmelica moja ako ti idu injekcie ?
@majca55 moja stale na teba myslim aj na malinke.Verim tomu ze vsetko dobre dopadne a ze malinke bude silne.
@tinka9075 tak to je super ze sa mas lepsie len tak dalej.A ako pokracujes uz si dostala menzes?Az v sobotu budem oslavovat 🙂

cmelica
7. jan 2012

@dasaa @tinka9075 ahojte!!uz pichame injekcie ako profici 🙂 🙂 len uz som z nich nafuknuta ako balo,teda z tej vody co popijem 🙂
a vy sa ako mate??

majca55
7. jan 2012

@dasaa dakujem moja už zajtra budem vedieť čo ako strašne sa bojím 😒 som rada,že ste v poriadku držkajte sa 😵

majca55
7. jan 2012

@cmelica tak ty si už profesionál ja som vedela,že to zvládneš túžba je túžba moja už sa ti to blíži držkám palce 😲 😲

adikasala
7. jan 2012

@cmelica
@dasaa
@tinka9075
@tinasc
@apolenka6 kocky dakujem za komplimenty konecne sa mi podarilo nieco nafotit 🙂 tie fotky su ale uz stare fotene okolo vianoc,,teraz nam bambulka uz znovu podrastla....uz sa len gulammmm 🙂

dasaa
7. jan 2012

@cmelica Ahoj moja mam sa docela fajn.Len cas uteka a ja sa idem zblaznit.Mm musel ist do prace tak ze som sama na vsetko zatial.Dnes vecer tu nebudem. Tak @tinka9075 @majca55 @cmelica a aj ostatne babenky vam prajem pekny vecer 🙂

lenisko1
7. jan 2012

@majca55 strašne ti držim palce

sijust
7. jan 2012

@adikasala si krasna maminka...hladkame brusinko 🙂 opatrujte sa....

tinka9075
7. jan 2012

@dasaa aj tebe pekný večer 🙂

tinka9075
7. jan 2012

@adikasala tak to rýchlo prejde a budeš mat maličkú pri sebe 🙂

adikasala
7. jan 2012

@sijust
@tinka9075 dakujem kocky,,,ono to uteka 🙂 za 16 tyzdnov sme rodicia,priam neuveritelne 🙂 🙂 vo stvrtok som mala v naruci jednu babiku 3 mesacnu,,,nadhera,taku chut som mala uz vystiskat tu nasu v brusku.... 🙂 🙂 silvika ak tebe to pekne pribuda,ochvilku viete co sa tam skryva!!!

tinka9075
7. jan 2012

@adikasala ako to ušlo ved nedávno si písala že si tehulka a zachvílu budeš mat bábetko v náruči

apolenka6
8. jan 2012

@majca55 Strašne moc,držííím palce!!!! 🙂

walta
8. jan 2012

@adikasala ahojky moja.... krasne brusko mas... ja stale to moje nemam odfotene, moj mm furt na to zabudne ma odfotit, a priznam sa, ze aj ja 😉 . Aj my sme uz poriadne gulatí, jediné, co ma trapi je, ze ma bolia klby a chrbat, v noci sa zobudi niekolko x na tu štípavú bolest v klboch, lebo spavam iba na bokoch. Na chrbte a bruchu spat neviem. 🙂 🙂 🙂

adikasala
8. jan 2012

@walta ahoj moja no ved aj ja som sa tolko strojila..sama som sa\pofotila pred zrkadlom mam foto aj s mensim bruskom 🙂 ale na vianove som chcela pri stromceku tak som ho do toho musela doslova nutit,aj tak to neni tak ako som si to predstavovala.aj mna trapia dost krize a jeden bok ma dost pali vecer...nuz nejako to dogulame do konca hlavne ze je bambulka v poriadku,,,uz sa nam to krati cooooo..... 🙂 a ako si dopadla s glukozovou kontrolou? 🙂

adikasala
8. jan 2012

@apolenka6 moje zlate ako sa mi mas? dufam ze si fit,,,myslim na teba v piatok ta caka pekny dnik,,dufam ze si si to nerozmyslela 😉 😉 😉 napisem ti potom ip 🙂

dasaa
8. jan 2012

Ahojte babenky co mate noveho?
@cmelica moja ako dopadla vcerajsia navsteva 🙂
@tinka9075 ako uz mas postavene puzzle?
@majca55 moja od rana stale myslim na teba. Skor povedana ze stale myslim na teba.Verim tomu ze malinke je zdravucke a ze vsetko dobre dopadne.
Vsetky babenky co sme tu tak drzime prsteky ,verime ze vsetko dobre dopadne a nezabudni ze stale sme pri tebe 🙂

dasaa
8. jan 2012

@sijust Ahoj ako sa mas?A co malinke ? 🙂

mirka2010
8. jan 2012

@tinka9075
@adikasala
@sijust
@cmelica ahojte moje zlatucke 🙂 tak my sme este stale pekne po kope 🙂 malickemu dohovarame kazdy den a ten si pokopka, ulozi sa na lavu stranu a pekne si hovka a papka a je mu urcite dobre 🙂 uz mi tvrdne brusko, mavam aj kadejake krce, ale stale, staaaaale nic....tak ja uz naozaj neviem 🙂 ste velmi zlate ako na nas myslite....myslite aj nadalej...zajtra ideme znova k porodnikovi, tak ak si ma tam nenechaju, ozvem sa vam, ze ako sme dopadli.....vsetkym vam aj s malickym posielame boztek 🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre