IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
21. jan 2012

@dadax84 ano, mala som pestry zaciatok roka (pracovne) a okrem toho mi aj odisiel notebook, takze som sem chodila zriedkavo. Po neuspechu 2iui som si povedala, ze pojdem na to opacne. Zmenila som gyndosa, ktory so mnou absolvuje vsetky vysetrenia este raz, ja sa objednam do Prahy na kompletku imunologie a az potom pojdem na IVF, ak to bude nevyhnutne. A hlavne, zmenim CAR, v GF som sa sklamala. V MT chodis do iscare alebo do heliosu? Mne ten novy odporuca Helios.

tinasc
21. jan 2012

@kostickabonnie tak to dúfam 🙂

tinasc
21. jan 2012

@cmelica prosím si ten recept na bábovku s margotkou a čokoládkou 🙂 ak to nie je samozrejme tajomstvo šéfkuchára 😉

cmelica
22. jan 2012

@tinasc ahoj!jasne napisem ho..pozriem ho v pisanke a uz pisem 😀

tinara23
22. jan 2012

@mirka2010 gratulujem k drobčekovi 🙂 nech sa zdravučký a nech Vám robí iba radosť 🙂

walta
22. jan 2012

dievcata, pomoc... cely den vraciam, teda 3x som vracala, a dost, ,mam aj zvysenu teplotu 37,5. Dala som si jednu tbl torecan, to je proti zvracaniu. Co mam robit????????

tinasc
22. jan 2012

@walta nie je to nejaký vírus? minule tu nejaký obchádzal a my sme ho mali celá rodina, tak jeden deň... ale netuším čo by to mohlo byť, skús zajtra skontaktovať lekára... držím palce, nech to skoro prejde...

walta
22. jan 2012

@tinasc je to iste crevna chripka, je mi dnes na umretie... a aj ta teplota, cil sa mi zvysuje, ale dam si paralen

tinasc
22. jan 2012

@walta hm je to možné, tak oddychuj a daj si paralen, ak sa môže 🙂 skoro sa uzdrav...

dadax84
22. jan 2012

@kostickabonnie Ja chodim do MT - Iscare, i ked moj dr. ma posielal do Heliosu, ale ja som citala lepsie referencie na Iscare, tak som tam sla. Ked som mu neskor povedala ze som bola v Iscare, tak len zakrutil hlavou - lebo on ma posielal do Heliosu. No tak neviem preco si tak krutil hlavou 😝 Asi sa mu nepacia 😕

dasaa
22. jan 2012

Ahojte vsetky babenky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@cmelica moja ako sa mi mas ?A dufam ze oddychujes 🙂
@majca55 ahoj ako a co mas nove ?Dlho si tu nebola 😉
@buba13 moja ako sa citis uz si zdravucka ? 🙂
@tinka9075 ako sa mame ? 😉
@mirka2010 ahoj mamina tak ako sa mi mas a ako sa ma Marosko ?Stale na vas myslime a drzte sa nam.Tesime sa vsetky babenky na Maroskove foto 🙂 🙂

apolenka6
22. jan 2012

@yasminne Ahoj drahá 😵 😵 no teba som tu dávno nevidela ,teda už dávno ani na inej téme ....ako sa máš a ako pokračujete?

apolenka6
22. jan 2012

@kostickabonnie ja som chodila do Heliosu 🙂 a bola som spokojná neviem aké to je v Iskare MT ,ale určite lepšie ako v BA tam by som určite nešla ..

apolenka6
22. jan 2012

@walta ☹ ☹ neviem ako poradiť asi musíš,len vydržať zajtra ti bude snád lepšie..a prečo ti je vlastne zle? tehotenská nevolnosť,alebo črevná neplecha? skoro sa uzdrav 😉

apolenka6
22. jan 2012

@tinara23 som sa dočítala tú krásnu správičku na téme BT 😉 😉 😉 ale pssst... 😵

apolenka6
22. jan 2012

@jalanecek dobre som si pamätala,že nie si vydatá...a aj plánujete,alebo časom 😕 teda máš pekné dlhé cykli ja ich mám 29 dňové 😝

majca55
22. jan 2012

@dasaa mám sa dobre boli sme na návšteve a lyžovať tak som sa dobre odreagovala 😵 a ty moja sa máš ako?

apolenka6
22. jan 2012

@dzuli08 ahoj! náhodou som natrafila na tvoju správu vôbec mi ju neoznačilo 😠 keby si neprečítam čo ste písali tak ti ani neodpíšem 🙄 a už tak pravidelne všetko nečítam 😕 áno mala som taký ošial jednu dobu ,že pôjdem na IVF ,ale som si to rozmyslela s mm sme v poriadku a nechcem do seba tlačiť chémiu ak to nie je nutné ked nebude iného východiska tak pôjdeme ...tarez som začala navštevovať homeopata skúsim túto cestu ,len to chce čas a ked by sa nepodarilo viac rôčkov tak mi zostane,len IVF ..ale neviem mám pocit,že to nebude treba 🙂 a ty ako čo malá? rastie určite a užívaš si ju 🙂

majca55
22. jan 2012

@kostickabonnie určite Helios som spokojná a majú najlepšiu úspešnosť aj moja gynekologička mi povedala,aby som len v Heliose zostala 😵

apolenka6
22. jan 2012

@tinasc jéé malá už bude školáčka pribudnú starosti maminke a aj malej 😀 hračky bokom najskôr úlohy ..

dasaa
22. jan 2012

@majca55 tiez sa mam dobre ja zatial nic nemam nove u mna je vsetko po starom 🙂

apolenka6
22. jan 2012

@cmelica neboj na teste budú // len si musíš počkať určite je to záťaž to čakanie....a si ho vyplnaš vypekaním margot bábovkou na ukludnenie 🙂

majca55
22. jan 2012

@dasaa za chvílku budeš už fazulku aj cítiť ako kopká a chceš vedieť čo čakáte či prekvapko? 😵

tinka9075
22. jan 2012

@dasaa ahoj mám sa ok zatial mrcha nechodí no počkáme čo bude dalej 🙂

cmelica
22. jan 2012

@apolenka6 ahoj!!dufam a aj sa bojim aby boli na testiku //... no dne som chcela napisat recept @tinasc a ja som pozicala niekomu tu pisanku 😝 len si neviem spomenut komu ...ale urcite niekomu z prace ,tak sa mm zajtra popyta 🙂 a napisem ho urcite...takze nepeciem ani ja teraz 🙂
a ty ako???

cmelica
22. jan 2012

@dasaa moja ja zatial pomalicky a netrpezlivo cakam na vysledok,ale poviem ti uz som z toho na nervy 😝 😝 😝

dasaa
22. jan 2012

@majca55 mmo zachvilku 😵.Zatial ma to nejak lelaka vediet asi som ina mne je to jedno co bude len nech je zdrave.Ale ked pojdeme do Heliku na ten 20tt tak sa mozno opytame co cakame 🙂

dasaa
22. jan 2012

@tinka9075 juuuj moja zatial to vizera nadejne ved vies co myslim 🙂 🙂 🙂

tinka9075
22. jan 2012

@dasaa no uvidíme čo z toho bude 🙂 🙂

dasaa
22. jan 2012

@cmelica tak to ti moja verim ja sa neviem dockat kedy pojdem na kontrolu k svoju aspon dufam ze uvidim malicke je to neskutocne dlhy cas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre