IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
22. jan 2012

@tinka9075 nechame sa prekvapit 😵

apolenka6
22. jan 2012

@cmelica no ,len aby sa taká vzácnosť našla "písanka" ja by som bola nešťastná keby sa tá moja stratila ..
no ja mám po oslave 30 😝 to bola,len robota a oddych mám až dnes ,ale bolo dobre ,fučíme ešte dodnes ,chlebíčky,očká,torta zákusky ..
neboj bude to dobré ..a máš aj dáke pocity?

majca55
22. jan 2012

@tinka9075 no ale si dáva na čas potvora a čo ak už vobec nepríde tfuj tfuj 😲 😲

cmelica
22. jan 2012

@apolenka6 ved to moja,ze ani nie ☹ ☹ 😒 som z troho nestastana,aj ked viem ze je to len 5 den od ET,ale ja prsia povolili...
ju tak u vas sa oslavovalo 😀 no viem si predstavit taku fajnovu torticku,zakusteky a vsetko to okolo...hlavne je,ze ste sa zabavili 🙂 🙂 🙂

tinka9075
22. jan 2012

@majca55 no dáva si načas hnusoba 🙂

cmelica
22. jan 2012

@tinka9075 moja ta mrsisko ta teda natahuje,ci???ja uz by som testovala 😵 a veru ani by nemusela prist 🙂

tinka9075
22. jan 2012

@cmelica nemusela by príst 😉

dasaa
22. jan 2012

@majca55 to by bolo super keby @tinka9075 neprisla mrcha 🙂

majca55
22. jan 2012

@tinka9075 tak moja ked doteraz neprišla tak nech už ani nehodí! 😵

dasaa
22. jan 2012

@tinka9075 veru nemusela by prist 😵

cmelica
22. jan 2012

@tinka9075 tak uz nech nechodi ,ked sa neuracila doteraz 🙂 kolko ti meska???

dasaa
22. jan 2012

@cmelica moja a nemas nevolnosti ?

cmelica
22. jan 2012

@dasaa nie moja nie..aj ked dnes som myslela,ze nieco pojde do ciny 😀 ,ale nie bola to len zaha 😝 bleeeeee

dasaa
22. jan 2012

@cmelica juuuj 😖 ja to tak nemam rada a poslednom case to mam skoro stale

dasaa
22. jan 2012

Babenky viete nie co o @mirka2010 ci uz je doma a ze ako sa maju ?

cmelica
22. jan 2012

@dasaa veru bolo to hnusne 😠 😠
no veru uz by sme radi videli aj fotecku Maroska,ze??

dasaa
22. jan 2012

@cmelica tak to mas pravdu kazdy sa tesi na fotku Maroska 🙂

dasaa
22. jan 2012

babenky moje @cmelica @majca55 @tinka9075 budem koncit idem pozerat film 2012.Tak sa mi majte krasne a prajem vam prijemny nedelnajsi vecer.Dobru nocku vsetkym 😔 😔 😔 😔 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
22. jan 2012

@dasaa ahoj dobrú nocku 😔 😔

cmelica
22. jan 2012

@dasaa 😔 😔 😔 dobru nocku aj tebe a este krasny vecer 🙂

majca55
22. jan 2012

@dasaa dobru nocku aj tebe 😔 😵

kostickabonnie
22. jan 2012

@tinka9075 veru, kolko ti meska ? ja som dnes 30 dc, prsia bolia, ale dnes som testla a nic ☹ ale tento mesiac sme ani nic neriesili, myslim, ze ani do tej spravnej chvile sme sa netrafili, lebo mm sa nechcelo 😀 tak som si nerobila ziadne nadeje...ale skoda, mohla motyka vystrelit 😉

apolenka6
23. jan 2012

@cmelica tak to by asi bolo ešte skoro na 5 deň mať príznaky 😉 bud v kludná aj ked sa to asi nedá ..neboj všetko dobre dopadne ! a bude drobček 😲

walta
23. jan 2012

@tinasc ahojky... vcera mi bolo na umretie, 4x za den som zvracala, to sa mi uz nestalo, ani nepamatam, nic som v sebe neudrzala, ani vodu... vecer som si dala ten paralen, ale uz aj to islo zo mna von.... este mam teplotu, ale zaludok uz neboli, nezvraciam- zatial, a snad to uz tak zostane. Chystam sa do sprchy, som sa poriadne spotila, ale nech. Nikomi to nezelam, strasne nieco. Rozbolela ma hlava, ale asi preto, ze som malo pila vodu, a islo to hned von. Tak teraz si pochlupkavam z lucky troska, musim. Jaaaaaj, nech som uz fit, lebo tieto stavy nie su nic moc. Pekny den ti zelam moja 🙂

walta
23. jan 2012

@apolenka6 ahoj, ahoj.... v noci mi uz bolo dobre, ale teplotu este mam, dnes to snad prejde. Isto to je/bola crevna chripka, vsetky priznaky som mala. Nech sa to uz nevrati, lebo taketo stavy som uz nemala, ani nepamatam, a este teraz mi to je tak treba, ked som tehotna. No ale laplo ma to, musim s tym bojovat a vyhrat. Pekny den ti zelam 😉

zubrienocka
23. jan 2012

@zambilka Ahoj moja, tak v tejto teme som nebola "roky". Ako sa mas? Ako pokracujete v babätkovaní? 😵

adikasala
23. jan 2012

@mirka2010 ahoj moja gratulujem k narodeniu vasho synceka,,,tak konecne sme sa dozvedeli aj meno valibuka marosko s krasnymi mierami,to je uz ako 2 mesacne babo,to nemusis mat ani strach ako ho chytit,,super... 🙂 zelam skore zotavenie a krasne mamickovanie 🙂 🙂 🙂 🙂

adikasala
23. jan 2012

@walta ahoj moja no teba tie choroby nejako moc mucia,dufm ze ta to rychlo prejde a mozes si uzivat poslene tyzdne tehulka 🙂 ale sa to neskutocne krati aj tebe 🙂

adikasala
23. jan 2012

@cmelica ty co tu strasis 😠 dostanes po zadku 🙂 🙂 nemas mat stopnuty net???posluchaj a vydrz!!!trpezlivost ruze prinasa 🙂

dasaa
23. jan 2012

Ahojte babenky vie te nie co o @katy33 ze ako sa ma a ako malicka ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre