IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
3. feb 2012

@kostickabonnie dakujem verím že dozrejú 🙂 🙂

lasalete
4. feb 2012

ahojte kočky .. aj u vás je taká fujavicaaaa bŕŕ

mirka2010
4. feb 2012

vsetkym prajeme kraaaasny vikendik 🙂

majca55
4. feb 2012

@lasalete aj u nás strašná brbr 😝

majca55
4. feb 2012

@mirka2010 dakujeme moja aj vám pekný 😵

tinka9075
4. feb 2012

@mirka2010 aj vám pekný víkend a Maroško nech poslúcha 🙂 🙂

dasaa
4. feb 2012

Ahojteeeeee vsetky babenky.Ako sa mate? @cmelica @buba13 @majca55 @kostickabonnie @tinka9075
@mirka2010 aj tebe prajem pekny a prijemny vikend 🙂
@sijust uz vies co cakate? co mas nove a ako malinke sa ma?

dasaa
4. feb 2012

juuuuuj ale ste toho popisali za 2 dni 🙂

cmelica
4. feb 2012

@mirka2010 aj vam pekny vikend prajem 😀 😀

cmelica
4. feb 2012

@dasaa ahoj moja!!!ako si sa mala dnes,vcera???ja v pohode,nic nove...len sme lenosili a popijali cajiky 🙂

dasaa
4. feb 2012

@cmelica ahooooj 🙂 v cera som bola v praci davala som papiere do poriadku a ked sme konecne isli domov tak svagor volal ze nestiha.Hned sme sa otocili a naspet do prace 😀.Dnes som pratala,prala.robila som polievku na zajtra a upiekla som babovku a konecne lezim pod dekou a vychutnavam si MK 🙂
A ako sa citis moja.

cmelica
4. feb 2012

@dasaa si mala o zabavu postarane,ze??
ja v pohodicke...dnes bolelo brusko a aj cici 😝 😝 ale da sa to vydrzat...

dasaa
4. feb 2012

@cmelica tak to veru mala a ani som sa nenazdala a bolo vela hodin 🙂 Ej ha uz sa to zacina 🙂 🙂

cmelica
4. feb 2012

@dasaa no zacina,ale aj choroba ma obchadza..rano nadcha a teraz skrabe hrdlo 🙄 😝
a ty moja ako sa citis??

dasaa
4. feb 2012

@cmelica juuuj moja ked to aj pocasie je take blbe a strasna zima je brrr.Mna trosku bolelo hrdlo ale preslo ma to a teraz mm boli ☹ ale aspon sa zacal liecit aj ked teraz je v praci.

cmelica
4. feb 2012

@dasaa moj je tiez chori a berie antibiotika 😅 ale ,ze by mu niako pomahali sa neda povedat...strasne kahrna 😒

dasaa
4. feb 2012

@cmelica joooj len si davaj moja pozor aby si nebola chorucka.A kedy ides na kontrolu?

tinka9075
4. feb 2012

@dasaa ahoj mám sa ok len asi niečo na mna lezie stále mi je zima dúfam že nebudem chorá lebo to určite teraz nepotrebujem 😒

dasaa
4. feb 2012

@mirka2010 Ahoj moja no nevolala som doktorovi bo on na druhy den neordinoval bo mal operacny den.Mm mi kupil lieky ale zatial som ich nebrala bo ma to prestalo.Ale v pondelok budem volat doktorovi ohladom liekoch.Este ras dakujem za radu 🙂

tinka9075
4. feb 2012

@cmelica ako sa cítiš tehulka? 🙂 🙂

dasaa
4. feb 2012

@tinka9075 ahoj moja co sa to deje skoro kazda babenka je asi chora uz by fakt mohlo byt lepsie pocasie.Tak len teplucky cajik a pod dekou si lahnut 🙂

tinka9075
4. feb 2012

@dasaa asi to bude s tým počasím ja som bola včera taká zamrznutá ked sme boli v blave a to muž kúril až velmi v aute ved sedím pod dekou 😉 😉

majca55
4. feb 2012

@dasaa ahoj ja sa mám tak ko tak čosi na mna leze to už v pondelok idem do roboty 😠 smrkám kýcham no hruza a ty? 😵

majca55
4. feb 2012

@tinka9075 zlatko ty len čajíkuj až sa fazulka má dobré a v pondelok robíš? 😉

cmelica
4. feb 2012

@dasaa snazim sa byt v pohode,ale to vies...nemam sa kam skovat,aby sme spolu neboli 😀
zatial sa drzim,teda naozaj zatial...na kontrolu ideme v utorok 🙂

majca55
4. feb 2012

@cmelica @dasaa @tinka9075 babulky všetky sme nejako choré ☹ takže choroba od nás preč 😵

cmelica
4. feb 2012

@tinka9075 ahooj!!da sa 🙂 dnes cici a brusko mali svoj den 😀 no a niako ma chyta bolest hrdla a rano nadcha 😝
a ty ako???aj ides na PN??

dasaa
4. feb 2012

@majca55 ale @tinka9075 co ste sa dohodli vsetky naraz chore chcete byt no toto 😀 😀 😀 😀 (srandujem).
Ved sa ani necudujem ked je take pocasie.Mne sa zda ze zato ze topime tak mame v byte zimu.Tiez sa snazim aby som nebola chora.Ja sa mam dobre zatial 🙂

dasaa
4. feb 2012

@majca55 presne ako pises sup od nas prec

cmelica
4. feb 2012

@majca55 veru nech zamrzne tam nikde vonku a nech sa nam netaha do rodiny 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre