IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
5. feb 2012

@mirka2010 verim, ze stale na neho pozerate... to isto budeme aj my na nasu malu, ked sa narodi 🙂 Dnes krstili nasi znamy, maju syna, boli sme v kostole na krste a samozrejme som ten krst prerevala, slzicky mi stekali po licach, ale to od radosti a od toho, ze som si tam uz predstavila nas s muzom a nasou malou, no proste silny zazitok to bol pre mna.... Moj drahy len na mna pozeral a nechapal, co placem...

kostickabonnie
5. feb 2012

@cmelica @dasaa @tinasc @tinka9075 ako vikendujete?

cmelica
5. feb 2012

@walta tak este pracujes??a ja ze uz si doma 🙂 🙂 🙂
najskor ,ze chlapceka,ale teraz sa viac priklaname k dievke 🙂 ale ano je to jedno,len nech ide vsetko tak ako ma a sme zdravucky 🙂 🙂 🙂

cmelica
5. feb 2012

@kostickabonnie ahoooj!!!v pohodicke doma pri cajicku 🙂 🙂 a ty ako???

walta
5. feb 2012

@cmelica na MD mozes ist najskor 8 tyzdnov pred porodom, alebo 6 tyzdnov. Ja som sa dala uz od 8 tyzdnov, vies, robim v skole, a uz staci toho kriku od deciek, uz potrebujem oddych. Aj nad menami ste uz uvazovali? Som zvedava, co??? 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
5. feb 2012

@cmelica ja tiez doma, pri kavicke 🙂

cmelica
5. feb 2012

@walta hej uz mame aj mena 🙂 chlapec Filipko a dievcatko Ninka 🙂 🙂 🙂
a vy???

cmelica
5. feb 2012

@kostickabonnie v takej zime sa ani nikam neda ist...lepsie povedane,ze nechce 😀

walta
5. feb 2012

@cmelica pekne mena.... my mame vybrane pre nasu malu- Charlotte... 🙂

cmelica
5. feb 2012

@walta krasne meno 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 my sme mali o mene pre dievcatko jasno uz strasne davno 🙂 problem bol chlapec bo ziadne sa nam niako extra nezdalo to naj 🙂

sijust
5. feb 2012

@mirka2010 zlatko,aj minule ma vysetrovala zo spodu...povedala,ze musi prezriet,ci sa neotvaram predcasne,ze to bude robit kazdu prehliadku...kazdy ten gyn.ma tusim ine praktiky...teraz sa fakt tak dobre citim,fyzicky aj psychicky...a ked som vyspata o 100%lepsie mi je...no ja dufam,ze drobciatko bude po tatikovi,ked bol malicky-stale spinkal,ak by bolo po mne,,to bude horsie...do pol roka som stale hucala,bola som som dobra len na rukach 😀

walta
5. feb 2012

@cmelica my sme tiez dlho rozmyslali, ake meno dame... moj muz chcel chlapca po sebe- Zoltan, to bolo jasne, ale ked sme sa dozvedeli, ze to bude baba, potom nastalo rozmyslanie na 100% a nakoniec to muzovi tak zapasovalo, ze uz ine ako Charlottka neexistuje pre neho... mne sa najskor viac pacila Stella, ale vyhrala nakoniec Charlottka 😉 😉 😉

cmelica
5. feb 2012

@walta dobre ste si vybrali 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
5. feb 2012

@cmelica my sme sa odhodlali vyvencit psa 🙂 uz ked tu mame centimeter snehu...kiezby som sa tak odhodlala aj k zehleniu 😀

tinka9075
5. feb 2012

@kostickabonnie ahoj no my čajíčkujeme dnes sa mi nechce íst nikam zima je 🙂 🙂

tinka9075
5. feb 2012

@cmelica ahoj tak dnes som len navarila a lenošíme obaja 🙂 🙂

dasaa
5. feb 2012

@cmelica ahoj tak mi sme sa najedli s mm bo on potom isliel do prace a ja do teraz pozerala telku a lezala pod dekou 🙂 a ty moja ?

dasaa
5. feb 2012

@kostickabonnie ahoj pri telke pod dekou 😀 😀 😀 😀 😀 sama bo mm je v praci.A ty ako oddychujes ? 🙂

dasaa
5. feb 2012

@sijust ahoj tak mi sme zatial v poriadku v 20tt idem na velke sono tak som zvedava ale kontrolu mam az 1.3.
Len sem tam mam stavu ☹ ale nastastie mi @mirka2010 poradila ktore lieky pomahaju len este musim zavolat svojmu gynek.Tiez moj gynek.ma vysetruje zospodu stale ked pridem na kontrolu.Malicke nam rastie ale este sa nam nechcel ukazat co cakame 🙂 🙂 🙂.To je super ze uz mozes aj spinkat v noci aspon sa teraz vyspinkas poriadne 🙂

cmelica
5. feb 2012

@dasaa ahooj!!!my sme tiez len lenosili...a teraz som sa tak najedla,ze mi je az tazko....beeeeeeeeeee

dasaa
5. feb 2012

@cmelica 🙂 ta co uz mas aj chute.Joooj kolko vela krat som sa prejedla ja a potom len tabletky brala 🙂

kostickabonnie
5. feb 2012

@dasaa
@tinka9075 ja som sa odhodlala a zozadu ma hreje krbik a spredu zehlicka 😎 😎 😎

dasaa
5. feb 2012

@mirka2010 dakujem moja ano sme radi ze nam babo rastie a ze je vsetko v poriadku.Pozdravujeme Maroska a prajeme vam prijemny vecer 🙂 🙂

dasaa
5. feb 2012

@kostickabonnie dobre to mas vymyslene.Tak predca si zacala zehlit aspon ti zbehne cas 🙂

kostickabonnie
5. feb 2012

@dasaa joj, mne ten cas v poslednej dobe nejak rychlo bezi...jedine, co mi vadi, ked si uvedomim, ked prejde dalsi mesiac a stale nie som v tom .... vtedy to mrzi ☹ ☹ ☹ ☹ hlavne dnes davali v telke, ze moderatorky, herecky maju baby boom a my nic ☹ ☹ ☹ ale, tak snad sa dockame, dame puding so susedmi a pridem na ine myslienky

cmelica
5. feb 2012

@kostickabonnie moja nebojkaj dame aj my tento rok ten babybuuuum 🙂 🙂 🙂 🙂
tebe je teda riadne teplucko 😀

cmelica
5. feb 2012

@dasaa tak tabletky radsej nie,ale je to strasneeeeeee....co ides dnes pozerat???

dasaa
5. feb 2012

@kostickabonnie moja budes uz coskoro tehulka nasa. 🙂 Ved len pockaj ked budes tehu a budes doma tak ti pojde pomali cas az sa s toho zblaznis 😀 😀.Verim ti tiez som to tak brala ale nastastie som prestala o tom rozmyslat a zacali sme to riesit.A to je zaklad ze clovek uz riesi a nenechava to tak 🙂

kostickabonnie
5. feb 2012

@cmelica veru teplucko, postupne zhadzujem oblecko....tiez sposob ako navnadid mm, vsak ovulka sa blizi 😵 😵 😵

cmelica
5. feb 2012

@kostickabonnie nooooooooo to som este veru neskusala,ze pri zehleni 😀 😀 😀 ked budeme moct vyskusam 🙂 moja a co IUI????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre