IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

janielik87
17. feb 2012

@sijust no ved ano :/ len som si o inak predstavovala... Ved sme sa zacali snazit pomerne skoro. Co sa veku tyka. 🙂 No hned bol problem - ziadna ovulka, a ked mi ju hormony nastartovali tak mame zly spermos... :/

cmelica
17. feb 2012

ahojte kocky!!!!!!tak sme tuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 konecne sme doma z nemocnice a mame sa dobre 🙂 srdiecko bije a sme v 6tt+5dni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ako sa mate a co je tu nove????

adikasala
17. feb 2012

@cmelica jej ahojky tak som rada ze ze je vsetko ok.... 🙂 uz som sa bala ked som videla ze si v nemocnici,,,ale hlavne ze babo sa pekne drzi,,,,viem si predstavit tu paniku,aj ja som stym presla som spinila akrvacala do 8 tyzdna,,,stacilo klud a oddych doma na gauci a vsetko preslo...opatruj sa... 🙂

renka5
17. feb 2012

@cmelica jej ahoj ako sa citiš????

cmelica
17. feb 2012

@adikasala ahoooj!!!dakujem 🙂 veru bolo to hrozne ,ale uz sme doma a budeme len poctivo odpocivat a tehulkovat 🙂 🙂 🙂 a ty ako???

cmelica
17. feb 2012

@renka5 ahooj!!!Dakujem dobre 🙂 🙂 som moooc rada,ze fazulka je v poriadku a pekne jej bije srdiecko 🙂
ale nervy to boli teda poriadne 😒

renka5
17. feb 2012

@cmelica držkaj sa som rada že fazulka pekne rastie 🙂 veru vela odpočivaj a manželik nech ta obsluhuje 😀

tinara23
17. feb 2012

@cmelica ahoj moja, konečne si tu, ešte, že majca informuje 😉 a čo sa stalo, že si bola v nemocke ?

adikasala
17. feb 2012

@cmelica tak teraz uz len klud a vsetko pojde pekne po poriadku,,,viem si predstavit ten stres.mi sa mame ok len zacinam mat trosku problem vecer a v noci z bruskom ze sa nemozem pomali ani otocit v posteli 😀 😀 som jak vagon 🙂 🙂 🙂 a tiez ma chytaju krce v nohach,ale to su klasicke tehu problemiky co stoja urcite za to 🙂 vcera nam mala vyvadzala ani spat mi nedala kym som sa neotocila na lavy bok,az potom konecne prestala cvicit,asi som ju tlacila.ved aj hovoria ze na lavom boku maju babetka najlepsie polohu a lepsi prisun kysliku a prekrvenia...

adikasala
17. feb 2012

@tinara23 ahojky ty ako?uz si videla drobciatko?sa pamatam ze si cakala na tvojho dokyho..

tinka9075
17. feb 2012

@cmelica hurááá konečne si doma som na teba myslela a hlavne že je všetko v poriadku 🙂 🙂 teraz musíš len odpočívat a oddychovat 😉 😉

majca55
17. feb 2012

Babulky takže som v poriadku a začínam stimulovať dnes sa tam všetco zišli a konzultovali ma takže idem na dlhší protokol a začínam stabletkami 29.2.úplne super ma dnes motivovali a mala som super pocit takže sa teším ak všetko pojde dobre na konci marca by som mala mať odber 😵 😵

tinara23
17. feb 2012

@adikasala ani mi nehovor, bola som dva týždne v nervoch, bola som na pohotovosti a tam mi povedal, že sa zastavil vývoj, to bolo 6.2., 8.2. som bola u môjho, tak mi zobral krv na hcg a že uvidíme. Krv bola v norme. A až dnes som bola u môjho dokyho, samozrejme som ráno začala špiniť, ale srdiečko bilo a našťastie sme narástli na 7mm. Nezodpovedám síce 8tt, ale skôr 7tt, tak sa modlím, aby to drobček dohnal a ja prestala špiniť. Tak ležím, predpísal mi duphaston, ascorutin.

adikasala
17. feb 2012

@tinara23 no moja drz sa...nic ti nezostava len mysliet pozitivne a modlit sa ze to bude dobre..aj ja som sa tak bala v septembri,,drz sa 😉

adikasala
17. feb 2012

@majca55 super tak boj sa zacina..... 🙂 🙂 🙂 🙂

renka5
17. feb 2012

@majca55 tak to maš super 😀 tešim sa 😀 Ja som volala do Martina a este poistovne nedali vediet komu schvalili IVF ze mam zavolat utorok 😒 tebe ako dlho trvalo kým ti odsuhlasili IVF?

majca55
17. feb 2012

@adikasala ano a teším sa verím tomu a dakujem za podporu 🙂 😵

majca55
17. feb 2012

@renka5 dakujem moja ajja som rada 😵 ja som ju mala za 4 týždne schválenú 😵 tak až v utorok máš dobre správy

tinka9075
17. feb 2012

@majca55 supeeeer budem ti velmi držat palce 🙂 🙂

renka5
17. feb 2012

@majca55 dufam že ano ale asi je teraz podla mna je vela žiadosti 😒 bola by som stasta 😀 a kedy je dlhsi protokol a kedy davaju kradsi?

majca55
17. feb 2012

@tinka9075 dakujem moja 😵 teraz držím ja tebe 😵 😵

tinka9075
17. feb 2012

@majca55 dakujem verím že ti odovzdám štafetu alebo potom ty mne 😀 😀

majca55
17. feb 2012

@renka5 kratší hlavne ked su samoplatcovia a pri dlhšom ťa stimuluju skor aj mrchu nastavia 😵

majca55
17. feb 2012

@tinka9075 dobre ale odovzdaj mi ju ty až už dlho nečakáme 😀 😀

tinka9075
17. feb 2012

@majca55 jasné rozkaz 😎 😎

renka5
17. feb 2012

@majca55 a ako dlho ta budu stimulovat?A kolko dni budes brat inekcie?

sherny
17. feb 2012

ahojte, po akom dlhom čase snaženia Vás doky poslal na IVF? neviem, ako to funguje, mne niečo doky spomínal, že 2 pokusy platí poistovňa ked má žena N97? nám ani inseminácia nevyšla,...tak idem na laparku...

dakujem

majca55
17. feb 2012

@renka5 od 29.2.začínam s liekmi potom od 7.3.začínam pichať jeden druh a potom ked mrcha príde tak pojdem na krv a sono a budem pichať dalšie ešte asi približne 14 dní podla toho aké budú folíky 😵

cmelica
17. feb 2012

@tinka9075 ahoooj!!!jasne uz len klud a nohy pekne hore 🙂 a ty ako sa citis???

renka5
17. feb 2012

@majca55 dakujem 😵 😵 a este od kolkeho dna sa beru tabletky? pred mrchou?dakujem a prepac ze sa taka zvedava 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre