IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
18. mar 2012

@apolenka6 dakujem ako v robote? ja som bola aj v sobotu 🙂 🙂

alibabaa
18. mar 2012

@tinasc tiez som sa cudovala ze vysadit.. a ze to maju teraz take nove od novembra ci decembra? tiez som tu na MK citala od nejakej baby prispevky ze brat urcite do 12tt, lebo ze skoro potratila.. a potom jej ho rychlo znova nasadili.. s doktorom vybav, zober mu kavicku alebo nieco a usmievaj sa .. ak nezaberie, daj vediet, skusim pohladat ci mi nieco doma neostalo .

tinasc
18. mar 2012

@alibabaa oki, moja, ešte že vás tu mám... ja s tým nie som veľmi stotožnená, samozrejme, že všetko hľadám na nete a všade kočky písali, že minimálne do 12tt... nechcem nič zanedbať...

carie32
18. mar 2012

kocky dostali ste pred zakrokom dve alebo jednu ampulku pregnylu?

tinasc
18. mar 2012

@carie32 ja som mala naordinované vždy dve 😉

tinasc
18. mar 2012

kočky, idem už, som dosť unavená, zajtra nakuknem, ešte raz vám ďakujem a prajem pekné sny 🙂

carie32
18. mar 2012

@tinasc mala si naordinované 2x5000 jednotiek?

tinka9075
18. mar 2012

@tinasc ahoj mne doki minule predpisoval utroš a bez problémov akurát na druhú stranu receptu napísal že na odporučenie dokiho z centra normálne mu treba povedat nech ti ho predpíše a hotovo 🙂 🙂 dobrú nocku prajem 😔 😔

apolenka6
19. mar 2012

@tinka9075 ahoj! no ja som v sobotu v robote nebola 😝 zatial stíhame do piatku výrobu 😕 a 2 týždne sme mali zníženú výrobu,že ani piatky sme v robote neboli 🙂 ale už sa to zas rozbehlo 😉
dnes idem do mesta niečo pokúpiť a šeky zaplatiť 🙄

katy33
19. mar 2012

Ahojte babulky moje, po 100 rokoch sa tu hlasim 😀 Nemám šancu vas dočitat, tak mi šupnite info, kto nam tu tehulkuje a čo tu mame nove 😀
@sijust Mojenko, čitala som,že si bola v nemocnici, vraj je malinka nizkko-nič sa neboj...ja som tak mala malinku od 25tt a donosili sme sa až do konca 38tt, tiež ma strašili...no čo, ved drobčiatko sa tam uloži tak, ako sa mu pači,no nie 🙂 😉 ...a čo inak -ako sa nam mavate, čo nevidiet, miminko bude na svete, sa teškate, všakže 🙂

katy33
19. mar 2012

@apolenka6 Milatko mooje, no môžeme pomalinky kavčku dohadovat, tak sa na teba tešime, al. môžeme ist spolu na prechadzočku niekedy, čo ty na to 🙂 A ako robotka? Určite je to lepšie ako pri krašlicach, no nie 🙂

apolenka6
19. mar 2012

@katy33 jééééééééééééééé vitáááááj 😵 😵 😵 no veru si tu po 300 rokoch 😵 😵 😵 jasné kávu dohodneme aj prechádzku,čo ,len chceš ..jasné je mi lepšie ako pri krašliciach 🙂 no tento týždeň mám poobednú a mám to nabité ,zajtra zubár ,v stredu dr. ,vo štvrtok varím príde drahuš domov ,ale určite sa dohodneme sa tešíííííím!!!!!!!! 😵 jupí a hned mám deň krajší 🙂 🙂 🙂

katy33
19. mar 2012

@mirka2010 Zlatinko moje, čitam tu o očkovani, ani nevrav, nas to čaka dnes a mame z toho velky strach...tiež sa bojim, ako malinka na to zareaguje, velmi dlho dokonca premyšlame, či dat malinku zaočkovat aj proti rotavirusu a asi ju predsa len dame..vraj sa to davaju kvapky do pusinky, tak to nebude o dalšiu ihlu navyše...tak malinku stiskam, čo mi jej je luto, že bude mat dnes taku bôlku 😔 😔 😔 ...radšej by som sa ja dala dopichat 😔
My sme mali zle obdobie, malinka takmer 6 tyždnov sama nekakuškala, musela som jej len pomahat, boli sme aj na sone bruška,na chirurgii, no všetko vporiadku , nasadili sme probiotika a už dva tyždne kakame a tak paradne, že už tri dni posebe ju musime s tatinom umyvat, lebo kakame až na lopatky 😀 😀 😎 ..no my sa tešime z každeho ,,kaka,, 😀 ...naštastie už nas bruško až tolko netrapi, ešte si sem-tam poplačkame, ale zdaleka to nie je take hrozne, ako kedysi, a už dokonca aj v noci spinkavame, budime sa 2-3x na papnie a budika mame 5,30-6,00 A ako mi kecame 😀 -cela mamina 😀 😝 ...rano mame budika-malinka vykrikuje z postielky, smeje sa, nadava...no proste užasne niečo a najukecanejšia je, ked sa dobre napapka 😀 ..a začina kuskat ajajaaaaaaaj, a ked sa jej hrozim, že to maminku boli, tak Vikinka ma z toho ohromnu raddost 🙄 😀
A čo vy , ako sa nam mavate vy? je to užasne, vidiet a sledovat každy den, ako robia naše lasky pokroky, dokonca Vikinka mi začala utekat z plienočky a včera sa začala prevracat z bruška nabok-skoro som odpadla 😕 🙂 Mojenko, poiš všetko, čo sa len da 🙂

katy33
19. mar 2012

@apolenka6 Mojenko, tak buduci tyžden niečo dohodnime, od utorka pride mamina-Peto ide do IT lyžovat, tak budeme same baby....tak by sme mohli naozaj vybehnut na čajik, moc by som sa tešila 🙂

apolenka6
19. mar 2012

@katy33 jasné kludne môžme vybehnúť kedy chceš 🙂 aj v ten utorok v piatok mám už dojednané stretko po 100 rokoch ideme si sadnúť bývalé kolegyne z Floridy (cukráreň 😀 ) a aj v stredu môžme budem čakať 😵 ja sa tebe prispôsobim a aj malú vezmeš? 😕 som rada,že som tu na tebe natrafila ,dnes idem do mesta ešte poslednú výplatu zobrať 😀 a aj poplatiť šeky

katy33
19. mar 2012

@apolenka6 Mojenko, tak sa dohodnime na stredu, to by bolo super, malinku necham asi mamine,nech sa nenudi 😀 😝 ..juuuj,si ta vystiskam 😲 😲 😲

apolenka6
19. mar 2012

@katy33 ok v stredu bude kávička 🙂 aj ja sa teším tak o po 4 sa môžme stretnuť do druhej som v robotke a ešte chcem ísť domkov sa napapať ,prezliecť a môžme kávičkovať 😝

tinasc
19. mar 2012

@carie32 áno 2x5000 jednotiek, ale to ti povedia v centre podľa výsledkov 😉

tinasc
19. mar 2012

@tinka9075 hej, dúfam, že ho v stredu chytím, že nebude preč, lebo tu je to trošku zúfalé 🙂

tinasc
19. mar 2012

@katy33 no ahoj, naozaj po dlhej dobe si sa ozvala, ale chápem, že nie je veľa času pri malinkej 🙂 ja som malú proti rotavírusom nedávala "očkovať" lebo sme to už nestihli, ani som to pred tým nevedela... ale ja by som dala, ak by bola zase možnosť, možno je to dobré, lebo táto vakcína sa dáva na lyžičku, takže by ju nepichali... inak my sme dosť často mávali problémy s vracaním a hnačkami takže možno to bolo aj z toho, čo ja viem... ale teraz už nebudem špekulovať... takže nebude to až také drastické, takže asi to bude aj lepšie, ak bude takto chránená, môj názor, teraz sa ozýva čoraz viac hlasov proti očkovaniu, už som z toho niekedy aj zmätená, keď to takto čítam, my máme všetky povinné očkovania a ešte aj proti pneumokokom a hepatitíde A 🙂 tak držím palce a držte sa 🙂

adikasala
19. mar 2012

@katy33 no ahojky katuska pekne ze si sa ozvala,ale urcte sem niekedy nakuknes a spehujes co ma cokto nove 😝 😝 😝 len nenas cas reagovat co plne chapem,,,ved uz aj nas to caka onedlho,,tyzdne pribudaju a ochvilku sa budeme tesit z valentinky v naruci 🙂 mame sa vcelku ok len tie bolesti v poslednych tyzdnoch uz davaju zabrat 🙂 ako klby krce nespavost a gulanie sa ako kacka...ale uz to vydrzime,zajtra mame poradnu,tak sa uvidi ako pokracujeme...

adikasala
19. mar 2012

@sijust no moja zacinam z bolestami klbov a riadnymi.to sa mi panva roztahuje a by sa valentinka mohla suchnut lahsie von 😀 zaciname s nespavostou riadnou.dnes rano som si povedala ved uz riadne buvanie bez starosti asi uz skoncilo a zacina vazny zivot,,,buduce 2-3 roky sa asi dobre nevyspim,aj ked by bola malinka dobrucka predsa uz zodpovednost ti neda spat ako pred tym..to pekny kurzik si si uzila,ja pokracujem v tom mojom a sa mi paci,no uvidime ci sa mi bude pacit aj 3.4 predporodne obdobie a samotny porod.a navsteva porodnej saly...

cmelica
19. mar 2012

@sijust ahooj!!ale ti tie tt veru rychlo ubiehaju 🙂 🙂 ono poviem ti po pravde,ze kiez by mna uz nas drobec takto kopkal 🙂 by sme vedeli aspon,ze je vsetko v poriadku,ako takto byt v tej neistote..veru ta potrva este dlho 😕
moja do kedy si brala utros??

petuska123
19. mar 2012

cawte babizne.ako sa mame???ja celkom fajn makam este momentalne cakam na cas obedu 😀

sijust
19. mar 2012

@tinasc neboj sa moja,hlavne nestresuj...skus sa na to spytat...ak ti ho nebude chciet predpisat,tak snad vie,co robi...bude to dobre,uvidis 😉 a mate krasnu fazulku 🙂

sijust
19. mar 2012

@katy33 ahoj zlatinko,no bola som v nemocke ☹ marne som sa im vsetkym snazila vysvetlit,ze mi nic nie je,ze mi brusko netvrdne,len som sa pytala svojej dr. ci to mozu byt pohyby malinkej v podbrusku,ked je nizsie polozena....a ona hned predcasny porod a hned do nemocky...a ked som po ivf...a neviem co...z toho magnezka mi uz isli oci krizom,som bola uplne bez tlaku,tak mi klesol...ale ako predporodny kurz to bolo super 🙂 spoznala som porodnicu,ako to tam chodi,skvele zienky...odprevadila dve maminky na porod 🙂 takze v celku dobra skusenost...Stelli sa ma dobre,len je ozaj trosku nizsie a hrozne mi kope do mechura,niekedy mi az tecu slzy 😢 ale inak je to nasa hviezdicka...uz ma cez 800g...čka sa jej,reaguje na hlasy,na hudbu a tak 🙂 som rada,zatazovy test na cukrovku vysiel ukazkovo,takze si to uz zacinam vychutnavat 😉 ale citam,ze vy robite pokroky...sledujem poctivo kazdu jednu novu fotku na FB...mala je neskutocne krasna!!!!skoda,ze ste daleko 😒 posielam vam pusky...opatrujte sa 😲

sijust
19. mar 2012

@cmelica zlatko,brala som do zaciatku 12tt...chcela som az do konca...ale uz mi nevychadzal...tak som si to zacala tak postupne skracovat...ze rano jednu,vecer dve...potom uz len po jednej...podla mna je to dobre davat az do konca 12tt...ale teraz je akysi novy trend...tak neviem...co ti povedali v Heliku?este tam chodis?ty by si mala ist uz aj na to prve meracie sono,nie? 🙂

cmelica
19. mar 2012

@sijust do konca 12tt sa pocita 12+0???alebo 13+0...mam v tom teda riadny chaos 😝 😝 teraz som 11+4 a ukazuje 12tt...tak ako to je??hej mala by som ist tak okolo toho 13tt niako...teraz mi budu brat sa mi zda krv na vyvojove chyby,ci na co to...nie nie uz nechodim do heliku,ale chcela by som sa ist aspon podakovat...mala som tam ist na sono 14.2 ale to som bola v nemocnici a potom sme uz nesli....
ty chodis do heliku este??nie uz,ze::

adikasala
19. mar 2012

@walta no vidim ze malinka ti riadne nabera na vahe...dufam ze aj nasa robi pokroky bude znej riadna babika 3 kilova 🙂 uz sa neviem dockat sona,,,vysledky z mocu po atb negatyvne takze nam pomohli sa tesim ze sme sa tej pliagy zbavili.

sijust
19. mar 2012

@cmelica 11+4 je 12tt...ti bezi...uz mozes postupne vysadzat si myslim...ak teda nekrvacas,nespinis...ja som bola v H.len na akciu srdiecka a potom uz nie...moja,ty planujes rodit v tn alebo il?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre