IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
30. máj 2012

@icipxe dakujeme zlatik....je to nas poklad...ked sa foti, to je hotovy model 🙂

icipxe
30. máj 2012

@mirka2010 tak to veru ze ano, je paradny... rezervujem si ho :D

mirka2010
30. máj 2012

@sijust dakujeme zlatko...noooo, je mi to luto, ked tak chudatko moje ma teplotku...ani usmievkat sa mu tak nechcelo ako obycajne...vsak uz o chvilku uvidis...ach, toto ockovanie...inak vcera mi dr povedala, ze kto odmietne povinne ockovanie, tak je pokutovany 330 eurami a nahlaseny socialke aj s konkretnymi udajmi o matke...takze ziadne spekulovanie sa uz nebude dat....to len aby ste vedeli buduce mamicky 🙂

mirka2010
30. máj 2012

@icipxe no tak mas teda rezervacku....🙂🙂🙂 budem pridavat dalsie fotky, len sa stale akosi k tomu neviem dostat...stale nieco....!!!!

sijust
30. máj 2012

@mirka2010 ja som rada,ze uz ma nad 2,5kg...lebo som sa bala,ze nebude mat dobru vahu...tak myslis,ze bude mat peknu vahu?aj 3kg na vytlacenie dost 😅 videla som dobre akurat kavove zrnko 😀 lebo to natocila na mna,aby som si bola konecne ista 😀 kraaaasna 😅 uz som ju pohladkala,dakujeme 😲

majca55
30. máj 2012

@icipxe v piatok volam či bude v pondelok alebo v utorok som zvedava 😝

majca55
30. máj 2012

@sijust moja som rada,že ste take krasnučke a nebojkaj Stelinka ešte naberie ale ak chce byť modelka tak moc nemože 😀 juj ja som taka na nu zvedava 😵 hladkam ju cmuk 😵

lea1333
30. máj 2012

@mirka2010 kamoska odmietla ockovanie a zaplatila 66e tusim zavolali ju na hygienu a isla tam z chlapikom z unie proti ockovaniu a vsetko jej preslo 🙂 aj ja uvazujem ak budem uz konecne tehotna 😀 tak nedam dietatko zaockovat uvidime

mirka2010
30. máj 2012

@lea1333 ahojky, no neviem, ale podla toho noveho zakona sa ma platit naozaj tych 330 euro...a preco by si nedala ockovat? zaujima to len ako nazor...ja som sa toho tiez priserne bala, more clankov o tom precitala, vypocula si taktiez veeeeela nazorov...ale neriskla by som to bez ockovania...proste clovek nikdy nevie...a svojmu babatku chcem dat to najlepsie...🙂

mirka2010
30. máj 2012

@sijust urcite bude mat naaaadhernu vahu o to sa neboj...a naozaj aj 3 kila su co vytlacit...a hlavne dievcatka su drobnejsie...takze bude z nej kraaaaasna babika, uz tu coskoro veru aj bude....uz sa jej neviem dockat...naozaj, neskutocne sa na nu tesime aj s Maroskom!!!! 🙂🙂🙂

icipxe
30. máj 2012

@majca55 tak budem sa tesit na dobre spravicky

cmelica
30. máj 2012

@sijust ahoj!!no hotova modelecka z nej bude 🙂 🙂 🙂 som rada,ze ste v poriadku a Stejinka 😀 sa na svet este nechysta 🙂 ma predsa len nejaky ten tt uzit si to pekne u maminky 😵 😵

majca55
30. máj 2012

@icipxe diky moja no som zvedava ako to dopadnem dam vedieť aj ty mi daj ako si pochodila a čo dalej planuješ 😵

ursula5
30. máj 2012

@mirka2010 mojko malý, no ono to prejde, nebojkaj teplotku vyspí a už bude dobre 😉 zajtra dám 😀

alibabaa
30. máj 2012

@icipxe zlatik, mam zacat brat estrofem este dnes vecer?? ked uz konecne sa jej uracilo mrchani prist??
daj potom vediet ako si v utorok dopadla v tom centre. ... no dostala som preplesk ked som si to precitala.

alibabaa
30. máj 2012

baby co je dobre na skrabajuce hrdlo? okrem zazvoru ten teraz nemaaam .. ☹

icipxe
30. máj 2012

@alibabaa jasne kludne si daj... ale keby si si aj nedala, nic sa nestane ale pekne sliznicku podchytit, tak zacni papkat nech vsetko razsie...
a na hrdlo kloktat slanu vodu, alebo jox

icipxe
30. máj 2012

@majca55 ja teraz neviem ci mam ist do centra... ale tak si ked budem mat prepustaciu spravu, lebo tu este nemam dovtedy tak tam pojdem a poviem, ze utz mi robit nemusia a snad mi doktor nieco povie...

majca55
30. máj 2012

@icipxe chod moja a popýtaj sa nech ti aspon povedia čo ako dalej držim palce

icipxe
30. máj 2012

@majca55 ved pojdem :D

walta
30. máj 2012

@ursula5 ahojky.... dakujeme pekne.. ako sa citis ty? brusko iste pekne rastie...

walta
30. máj 2012

@mirka2010 ahoj...no, ked sa nazbiera viac deticiek, je to lepsie, lebo z tej vakciny vie lekar zaockovat viac deti a jemu je jedno, ked tu vakcinu otvori, ci mu ju zaplati jeden rodic, alebo 10 rodicov. To znamena, ze platis menej, ked vas je viac. Jedna vakcina stoji 65 €. My sme platili 10€, to nie je take zle. A sa cudujem, ze tvojho maleho nezaockovali, ked ste mali o to zaujem a odbili ta s vetou, ze nie su nahlasene viacere deti na ockovanie. Malicka je statocna a na pliecku uz ma pluzgerik... pozdravujeme vaaaaas

walta
30. máj 2012

@sijust ahooooooj moja...no kraaasne, tesim sa, ze ste obe OK... uz o par dni ju budes drzat v naruci, uvidis... uzivaj si este chvile s bruskom, lebo aj to je fajn 🙂 🙂 🙂

icipxe
30. máj 2012

@walta jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ake ste krasne babulky

walta
30. máj 2012

@icipxe ooooooo, take dlheee "jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" som uz davno nevidela... dakujeme za kompliment 😉 😉 😉

apolenka6
30. máj 2012

@walta Ste krásne ♥♥

apolenka6
30. máj 2012

@icipxe si tu?

apolenka6
30. máj 2012

@sijust teším sa,že ste v poriadku 😉 🙂

tinka9075
30. máj 2012

@walta krásne ste obe 🙂 🙂

cmelica
31. máj 2012

@walta ahooj!!!ake ste krasne 🙂 🙂 🙂 malicka krasne rastie 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre