IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
3. júl 2012

@kostickabonnie no pevne verím,že ťa neprekonám a nemám to ani v úmysle 😕
jáj to takéto postupy tam majú...ja pôjdem v tom septembri ,ked bude mrcha ...pomaly október to bude 😒 ale ku koordinátorke chcem ísť skôr ak by som to stihla ešte v auguste cez dovolenku ,lebo mm chodí preč pracovať ,a by sme zabili dve muchy jednou ranou dovolenku aj pohovor ,nemám toľko voľna ....no uvidíme ako to všetko bude 🙂

apolenka6
3. júl 2012

@chilinkaxxx skús IUI je to predsa menej náročné pre organizmus a ked to inak nepôjde tak už,len IVF ti zostáva...mm ma zlý spermio. a mali sme 4x IUI a nič ,ale ty môžeš byť úspešná !! 😉

chilinkaxxx
3. júl 2012

@apolenka6 ale čo je zlý spermiogram? nám povedali, že má hodnoty tesne pod normálom a že je to na IUI a dnes, že uvidíme, či motyka vystrelí ☹ budúci týždeň mám ísť na kontrolu ovulácie a vajíčok a bojím sa, že to aj tak nevyjde 😒 čítala som tu pár príspevkov, koľko sa vy všetky snažíte a moje obavy sú možné nič proti tomu, čím ste si vy prešli, ale idem tam prvýkrát a neviem, čo mám čakať ☹ a hlavne, keď mi stále vraví, že som mladá, zdravá...o to viac sa bojím sklamania, že to nevyjde 😒

apolenka6
3. júl 2012

@chilinkaxxx u nás zlá morfológia -tvar až 99% a 1% sú,len dobré
neboj ked si mladá máš šancu 😉 veru niekedy je to beh na dlhé trate u nás už to bude 6 rokov 🙄
a sklamania sa neboj ,budeš na dne ,ale odo dna sa dá odraziť ,ale je predčasné ti hovoriť o sklamaní 😉 😉

apolenka6
3. júl 2012

@tinasc už sa máčaš v lavóre ?? 😀 😀 😕 určite to nie je zlý nápad 🙂

chilinkaxxx
3. júl 2012

@apolenka6 tak uvidíme o mesiac, či sa podarilo...verím, že áno...necháme to na osud, urobíme pre to všetko a ak ho máme mať, tak ho mať budeme, ak nie, tak život ide ďalej, poznám veľa párov, ktoré nemajú deti a sú šťastní.

apolenka6
3. júl 2012

@chilinkaxxx pekne si to napísala ,prajem veľa šťastia pri IUI 😉

mirka2010
3. júl 2012

@cmelica ahojky, tak som stastna, ze Branulko si kopka...pokladik malicky...uz len nejako vydrzat tieto horucavy a uz bude dobre 🙂 my ideme mat od stvrtka do nedele dve navstevy, takze budeme mat co robit...🙂 a ten steh aj citis niekedy, ci je to uplne v pohode?

mirka2010
3. júl 2012

@dasaa juuuj moja, tak ja len verim, ze malicka este pocka chvilku...vsak ma este par dni...kedy mas presne termin??? inak tieto horucavy ju veru mozu posurit skor...no krasne ju pohladkaj od nas...a urcite o vsetkom informuj, mooooooooc drzime palceky a myslime na vas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
3. júl 2012

@tinka9075 mojinka a preco by si isla do nemocnice??? myslis ze keby si bola doma v uplnom klude, tak by to nestacilo?? ja neviem, len sa pytam...jasne, aby sa malicke udrzalo je najlepsie byt pod dohladom...len aby uz bolo u maminky v brusku...vsetko ostatne sa vydrzi 🙂 🙂 🙂

tinka9075
3. júl 2012

@mirka2010 to mi dnes doki povedal že kvoli tomu že som viackrát potratila nevadí pre bábo všetko 🙂 🙂

tinka9075
3. júl 2012

@tinasc no je to dobre ked máme bazén som tam bola do pol 10 ale už ma štípali komáre tak som musela íst preč 😀 😀

majca55
3. júl 2012

@tinka9075 moja moc moc držim palce 😵 😵

majca55
3. júl 2012

@dasaa zlatko myslim na teba a držim palčeky potom mi daj vedieť ako si dopadla 😵 😵

tinka9075
3. júl 2012

@majca55 dakujeeeeeeeeeem 🙂 🙂

ketere
4. júl 2012

@tinasc tak len tak ďalej, som rada, že je všetko v poriadku 😀 ....aaaa dnes sa nám trošku schladilo, tak načerpajte aj s drobcom sily na ďalšie teplé dni 🙂 držím päste 😀

tinasc
4. júl 2012

@apolenka6 no však stačí nohy, alebo osprchovať vlažnou vodou, aj to veľmi pomôže schladiť si krv 😉 veď tu máme dusno hrozne... síce aj pršalo, ale zase je dusno, vôbec to nepomohlo... 🙂

tinasc
4. júl 2012

@ketere ďakujem 🙂 no s tým schladením to nie je až také vážne, už zase máme dusno 🙂

buba13
4. júl 2012

@tinka9075 jaaaj ty dnes uz si doma 🙂 tebe sa zije. aj ja uz pomaly odratavam dni 😀 aj ja budem stale na nete od 16.7., takze budeme tu uz dve 🙂 hihi

tinka9075
4. júl 2012

@buba13 už oddychujem a je mi dobre včera som sa kúpala v bazéne musím to ešte využit lebo potom si ho už neužijem 😀 😀

buba13
4. júl 2012

@tinka9075 do kelu vediet, ze mas bazen skocim k tebe v sobotu a aj v nedelu 😀 my sme vcera tiez sa boli kupat v jednom sukromnom zariadeni a tak bolo super. konecne som si zaplavala. mam taku svalovicu, ale prijemnu 🙂

tinka9075
4. júl 2012

@buba13 no vidíš ani by si to nemala daleko a aspon by sme pokecali 😀 😀

buba13
4. júl 2012

@tinka9075 to by sa mi pacilo. ale mala som aj super gulas u kamosov, tak neviem teraz co je lepsie 😀 😀 😀

tinka9075
4. júl 2012

@buba13 najprv by si si dala guláš a potom skočila k nám do bazéna 😉 😉

buba13
4. júl 2012

@tinka9075 asi tak by to bolo logicke, ale ja som leniva, ked sa najem 😉

tinka9075
4. júl 2012

@buba13 ked je dobrý guláš nie je čo riešit my si tiež vatríme vonku guláš a grilujeme a ked sused zacíti že sa u nás griluje tak sa smeje že ide na návštevu tak to u nás je potom samí susedia a vonku sme do polnoci 😀 😀

buba13
4. júl 2012

@tinka9075 ano presne. aj to som sa divila. ktokolvek isiel okolo nich, tak kazdeho volali na poharik a gulas. u nas to nie je zvykom, lebo by sme krmili celu obec a nielen mladych 🙂 ale naozaj bol vynikajuci gulas!

tinka9075
4. júl 2012

@buba13 aj u nás je to tak kto zo susedou griluje tak volá všetkých naokolo 🙂 🙂

buba13
4. júl 2012

@tinka9075 no u nich je cela dedina mladych, nielen susedia 😀

tinka9075
4. júl 2012

@buba13 tak to tam majú veselo 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre