IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
6. júl 2012

@tinka9075 jeeeej to je super tesim sa 🙂

apolenka6
6. júl 2012

@dasaa Tak streda bude deň "D" 😅 paráda ,držím palce ,neboj všetko stihneš vybaviť ,ved snád tehotné majú prednosť a nebudeš musieť čakať 🙂 🙂

tinasc
6. júl 2012

@dasaa uff takže to pôjde dosť rýchlo... a za chvíľku budeš mať babulku v náručí 🙂 moc držím palce 🙂

tinasc
6. júl 2012

@lenisko1 tá je krááááááásna, prajem veľa zdravíčka 🙂

ketere
7. júl 2012

@cmelica nooo o tom varení mi niečo hovor... varievam ráno o piatej, zakiaľ nie je tak horúco 😝 som rada, že ste ok 😀 my sa máme dobre, sme zdraví a to je hlavné... a rastieme.. malá už má cez 7 kg, taká bambuľka 🙂

cmelica
7. júl 2012

@lenisko1 jee ta je krasna Bambulka mala 🙂 Gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

cmelica
7. júl 2012

@dasaa ahoj moja!tak uz coskoro budes mat svoju princeznicku pekne pri sebe 🙂 🙂 my budeme na vas mysliet a posielat vam vela sily aby ste vsetko zvladli bez problemov 🙂 🙂 🙂 pohladkaj za nas Simonku a tesime sa na nu 🙂 🙂 drzkaj sa zatial 😵

cmelica
7. júl 2012

@tinka9075 tak uz budes mat kamaratky pekne ostre 🙂 🙂 😀 drzim palce !!!!!!!!!!

dasaa
7. júl 2012

@apolenka6 ahoj len ja som z presova a u nas vsetko tak dlho trva ako sa hovori to by nebol presov 😀 😀 😀
Dakujem vam babenky @apolenka6 @tinasc @cmelica za podporu.V pomdelok podam dalsie Informacie 🙂Prajem vam pekny a prijemny dnicek

mirka2010
7. júl 2012

@tinka9075 supeeeeeer, takze zacinas pichat...drzkame mooooc palce...hlavne nech vajicka krasne rastu....uz aby to bolo vsetko za tebou a hlavne aby bolo babatko v brusinku, tfuj, tfuj, tfuj!!!!!

mirka2010
7. júl 2012

@dasaa takze uz buduci tyzden tu bude Simonenka nasa krasnucka??? fiiiiiha, tak to ide naozaj rychlo...aj Marosko sa narodil v stredu, tiez sme to mali taketo perne od pondelka...ale nebojkaj, zvladnes to perfektne aj malicka Simonka a uz sa jej nevieme dockat...citis sa inak ako???

dasaa
7. júl 2012

@mirka2010 citim sa v pohode aj ked ma stale picha zospodu.Ale inak ani nerozmyslam o tom ze stredu by som mala ist na cisarsky 😀.Dnes som popratala cely byt.No som zvedava ci ta streda bude platit vsetko sa mame este dohodnut v pondelok.Veru od pondelka to budem mat perne ale dufam ze uz v utorok budem mat pohodu aspon si skotrolujem este veci v taske.Jeeeej tak to by bolo super keby ma zobrali v stredu aspon s Maroskom bude Simonka rovnaky den 😵 😵 😵.A vy ako sa mate pozdrav od nas Maroska 😉

mirka2010
7. júl 2012

@dasaa ahojky, no my sa mame celkovo fajn, len maly velmi v noci spekuluje, velmi zle spinkava, tym padom aj ja...takze som nevyspata a v tychto teplach je to naozaj velmi narocne...este k tomu mame od stvrtka navstevu, teda jedny uz odisli, spali do piatku a dalsi v piatok prisli a spia do zajtra, takze velmi narocneeee....mozno aj preto je taky nekludny, je proste vyvedeny zo svojho pokoja, rezimu...uvidime, hlavne aby tie tepla skoncili, potom uz bude vari lepsie....a uz odpocitavas, vsak??? aj sa bojkas, alebo ako to vnimas, ze o chvilku uz bude Simonka tu pri vas 🙂

dasaa
8. júl 2012

@mirka2010 tak ze mate navsevne dni no veru Marosko moze byt aj stoho taky nepokojny.Mirka mate to teraz narocne cela rodinka.Nie vcera som este pratala a dnes chcem este pozehlit veci ale nemam toho vela tak to zvladnem raz dva 😀.Mirka asi som ina ale vobec sa nebojim a ani nad tym nerozmyslam skor to beriem tak inak ako keby som si isla polezat do nemocnici.Mozno to len pride v utorok na mna.Na malu sa strasne tesime ale pripada mi to ako len sen ze uz je ten cas.Asi aj koli tomu ze sa nam dlho nedarilo mat babo. 🙂Prajem vam pekny dnicek

dasaa
8. júl 2012

@cmelica ahoj moja ako sa mi mas a co drobcek?Boli ste nie kde na vikend prec alebo len doma tak ako ja.Pohladkaj za nas drobceka 😵

cmelica
8. júl 2012

@dasaa ahoj moja!! hej boli sme u znamich trosku posediet,ale poviem ti,ze som unavena,ze az 😝 😝 😝 dala som si sprchu a idem sa vyvalit 🙂 ty sa pochval moja ako sa mas???
a drobcek dufam,ze sa ma dobre u maminky 😵 😵 zajtra idem na kontrolu tak som zvedava co nam povie dr...

walta
8. júl 2012

@apolenka6 @mirka2010 dievcence moje, dakujeme krasne... Charlottka posiela sladke pusinky.. inak, ako bojujete s tymto desnym pocasim??? Ja ju aj cez den kupem, hoci len v cistej vodicke, aby sa v tom teple osviezila trosku, sak chudatko malinke... ale zvladame to zatial... uz aby bola jesen 🙂 🙂 🙂

walta
8. júl 2012

@tinka9075 ahojky moja.... straaasne ti drzim palce a verim, ze to vyjde- vid ja: po hormonalnej liecbe, injekciach, uz mame krasnu 3-mesacnu Charlottku, takze ono to funguje. Huraaa do toho 😉

apolenka6
8. júl 2012

@walta to teplo je strašné ,a do toho práca kombinácia na "skapanie" 😝 😝 veru už nech je jeseň ideme na IVF 🙂

tinka9075
8. júl 2012

@walta dakujem aj ja veím že sa podarí musí ja už chcem bábetko 🙂 🙂

tinka9075
8. júl 2012

@mirka2010 Dakujem Mirka 3 injekcie pichnuté bez bolesti a v pohode muž sa smeje že som aká hrdinka uvidíme či nebudem mat modriny 🙂 🙂

mirka2010
9. júl 2012

@dasaa mojinka zlata...veru je to tak...o dva dni si uz malicku budes drzat v naruci...to je tak krasne...moc vam to prajem..bude to ten najkrasi okamih vo vasich zivotoch...urcite sa uz neviete malickej dockat...a ani my...budeme neustale na vas mysliet...a ako sa citis????

mirka2010
9. júl 2012

@walta ahojky...no veru, toto pocasie je priserne priserneeee.... a hlavne ako dlho uz trva...ved to uz nie je ani mozne,...ked som nemala maleho, tak dobre...bolo to tiez narocne v praci a v tomto teple...ale teraz to vnimam podstatne horsie...lebo ani von nemozeme ist...stale ma spotene vlasky...aj horsie spinka, je to naozaj narocne...a velmi obmedzujuce...vam ako malicka spinka???

mirka2010
9. júl 2012

@tinka9075 no vidis, tak paradaaaa!!! zvladas to super...joooj, tesime sa tak moc s tebou...lebo naozaj uz ste len maly krocik od vytuzeneho babatka....takze modrinky nemas??? a citis sa v pohode?

mirka2010
9. júl 2012

@lenisko1 krasne babatko...srdecne blahozelame 🙂🙂🙂

tinka9075
9. júl 2012

@mirka2010 modrinky ešte nemám aj dnes som pichla v pohode pichám si tri injekcie a celkom mi to už ide vo štvrtok mám kontrolu tak nsom zvedavá ako budú vajká rást 🙂 🙂

mirka2010
9. júl 2012

@tinka9075 juuuj, tak uz vo stvrtok sa uvidi ako vajicka rastu??? to je parada, velmi sa z toho tesim...a hlavne verim ze ich bude vela a hlavne ze sa im podari vsetky co najkvaltinejsie oplodnit...a uz ste rozmyslali ci si date vlozit jedno, alebo dve?

tinka9075
9. júl 2012

@mirka2010 aj ja som zvedavá aké budú vajká 🙂 🙂 🙂 budeme vkladat dve vždy som chcela dvojičky možno sa mi to splnííí 😉 😉

dasaa
9. júl 2012

AHOJTE VSETKY BABENKY AJ TIE KTORE SOM NENAPISALA @apolenka6 @tinasc @cmelica @tinka9075 @mirka2010.tak dnes dom bola za porodnikom dohodnut sa kedy nastupujem do nemocnici.Mala som ist uz v stredu ale doktor ma toho vela tak na prijem idem az v piatok 13.7.Uz mam aj vsetky vysetrenia urobene aj ohladom narkozy ale ini doktor mi povedal ze nebudem mat narkozu ale spinal.No nie som velmi rada bo vsetko budem pocut co hovoria ale zase na druhej strane hned uvidim malu.Ale este vsetko sa moze rohodnut v piatok ci narkoza alebo spinal aj ked uz mam napisane v papierov spinal.Babenky prajem vam pekny dnicek 🙂 🙂

tinka9075
9. júl 2012

@dasaa júj pekná správa tak už tento týžden budeš kmat Simonku v náručí 🙂 🙂 velmi ti budem držat palce aby si pôrod zvládla v pohode 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre