IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
25. júl 2012

@mirka2010
@cmelica
@walta
@apolenka6
@mariankach
@tinasc
@dasaa
@kostickabonnie ták babenky už sme doma vložené dve embrijka vraj na 3 den bez PK sú na velmi kvalitnej úrovni povedala teta embriologička 🙂 🙂 na krv aby sa potvrdilo tehu by som mala íst za 10 dní ale ked je víkend tak mám príst hned v pondelok a ked som to pozrela tak som sa potešila vtedy má môj muž narodeniny tak krajší darček ako tehu by som mu ani nemohla dat tak sa to musí podarit aj keby sa nechcelo 🙂 🙂

apolenka6
25. júl 2012

@tinka9075 určite máš tie najbojovnejšie embrijká vložené a mm bude mať najkrajšie narodeniny !!!! 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
25. júl 2012

@tinka9075 myslíš pondelok 6.8. ? ved to bude expresneee IVF 🙂

tinka9075
25. júl 2012

@apolenka6 ved to bude najkrajší darček si myslím ale dnes mi sestrička povedala že ked som šla na odber pršalo dnes na vklad zase pršalo tak vraj mi prší štastie no keby mala pravdu 🙂 🙂 v piatok mám ešte volat ako sa majú 3 embrijka ešte ich nechali sa delit tak možno zmrazia aj tie aspon by som mala do zásoby 🙂 🙂

tinka9075
25. júl 2012

@kostickabonnie áno 6.8.ja som si to uvedomila až ked sme šli domov ked som to rátala tak mi to došlo no asi to takto ,alo byt 🙂 🙂

apolenka6
25. júl 2012

No nič idem ja pracovať ,ved práca šľachtí človeka 😝 🙂 a zajtra ráno hned znovu na 6 hodinu ,bude to makačka ..ale v piatok končíme .....a konečne dovolenka 😎

buba13
25. júl 2012

@tinka9075 velmi som dnes na teba myslela. uz len pekne odpocivaj. vsetko bude tak ako ma byt 😉 ziadne do zasoby uz nebudes potebovat 🙂 krasny darcek naozaj nemozes muzovi uz dat. 😉 my sme maleho videli na 3D v den muzovich narodiek 😵

tinka9075
25. júl 2012

@buba13 dakujem aj som sa tak potešila ked som mala po vklade a doki povedal že ja vám len velmi budem držat palce tak som mu povedala že sa to už musí podarit a on na to že aj ja by som bol rád potom mi ešte embriologička aj sestrička popriali pozitívny testík tak som odchádzala spokojnejšia 🙂 🙂 muž by bol štastný keby sa to podarilo 🙂 🙂

buba13
25. júl 2012

@tinka9075 velmi to pomoze, ked aj doktor a ostatny personal su dobre naladeni, lebo ja som mala pri prvom IUI taku divnu lekarku... taka bez emocii 😠 ale nic som si nerobila z toho, ale ostalo nieco vo mne. tak kvalitne emrijka nech sa obe ujmu a aby si mala zdrave dovjky a vsetko dobre dopadlo 🙂 takze v pondelok poobede by si uz mala mat vyledok?

tinka9075
25. júl 2012

@buba13 presne tak ked sú dobre naladený od lekára až po sestričku tak je všetko ok 🙂 výsledky budú až 6.8.tak mám ešte času vela ale od zajtra prestanem chodit na net nech neublížim bublinkám 🙂 🙂

buba13
25. júl 2012

@tinka9075 ano ten pondelok som myslela 🙂 jasne. aj cmelica to tak robila 😉 ja sa idem teraz natiahnut. tak som sa chune naobedovala. sulance s makom. niet nad domacu stravu 😉

dasaa
25. júl 2012

@apolenka6 waaaw az 3 tyzdne mas dovolenky to je super.No aspon si poriadne oddychnes a naberies silu.A potom sup tehulkovanie bude 🙂

dadax84
25. júl 2012

@tinka9075 Jej, tak babulky su uz v brusku 🙂 Tesim sa s tebou a hlavne vela oddychuj 🙂

tinka9075
25. júl 2012

@buba13 tak to áno my sme sa boli najest ked sme šli z blavy a neskoro som zbadala tiež tam mali šúlance s makom tak som banovala že som si neobjednala dala som si segedín toho sa stále neviem dojest 😀 😀 😀

dasaa
25. júl 2012

@cmelica ahoj moja este sme neboli zda sa mi ze je este skoro.Mozno ked zajtra bude pekne tak pojdeme na par minut s mm vonku.Ale aj tak si myslim ze je to este skoro aby som chodila vonku s malou.A vy ako sa mate a co drobcek?Pohladkaj ho za nas a ze sa tesime na neho velmi velmi 😵

tinka9075
25. júl 2012

@dadax84 dakujem oddychovat budem dva dni ani z postele nevstanem 🙂 🙂

dasaa
25. júl 2012

@tinka9075 juuuuj moja to je super sprava tak tfuj tfuj tfuj nech ma tvoj manzel krasne narodeniny.A my budeme na teba mysliet a prajeme ti z celeho srdiecka aby si bola tehulka nasa 😵

tinasc
25. júl 2012

@tinka9075 moc držím palce, určite sa poriadne zahryznú 🙂

tinka9075
25. júl 2012

@dasaa dakujem verím že sa to už podarí musí ja chcem už byt tehulka 🙂 🙂 a muž ten bude najštastnejší na svete 🙂 🙂

tinka9075
25. júl 2012

@tinasc to verím že sa zahryznú musia na iné ani mysliet nebudem 🙂 🙂

dasaa
25. júl 2012

@tinka9075 moja strasne ti to prajem a aj tvojemu manzelovi.Verime ze sa to teraz podari.Musim koncit bo Simonka sa zobudila 🙂

tinka9075
25. júl 2012

@dasaa dakujem Simonka malinká posielam jej pusku na líčko 🙂 🙂

buba13
25. júl 2012

@tinka9075 a kde ste boli obedovat? mne segedin nejako nejde. naposledy mi z neho bolo tak zle, ze som myslela, ze zaludok mi odide... ☹

chilinkaxxx
25. júl 2012

@tinasc hej hej, čítala som včera, že do 7-10 dní sa vyplaví, tak si tam nájdem snáď silnejšiu čiarku čoskoro. 😉

janka13ke
25. júl 2012

Ahojte dievcata..
Vyzera to tak, ze asi pojdeme na IUI.
Aky je postup od objednania sa na prvy termin - konzultaciu?
Chystame sa v KE k Dr. Toporcerovej.

ursula5
25. júl 2012

@cmelica ahoj, ďakujem za opýtanie, máme sa celkom fajn, zatiaľ som zatvorená ale bruško už tvrdne častejšie a niekedy sa mi zle dýcha a maličký mi už tlačí do rebier na pravej strane tak niekedy neviem čo zo sebou, ale doktorka ma pochválila, že krásne ťaháme a že neverila, že tak pekne dotiahneme až do teraz 🙂 v piatok idem zas na monitor tak uvidíme čo bude lebo v pondelok mi už namerali nejaké kontrakcie ale bolesti nemám žiadne 😅
doma už mám všetko hotovo takže viac oddychujem iba uvarím popracem a snažím sa už oddychovať čo najviac 🙂
a vy sa ako máte? pekne Ti to tiež pribúda 😉

tinka9075
25. júl 2012

@buba13 ahoj obedovat sme boli vo Velkom Bieli vždy sa tam zastavíme ked ideme z Blavy dobre tam varia 🙂 🙂

walta
25. júl 2012

@tinka9075 ahooooj moja a potichucku sa tesim a silno drzim palceky... verim, ze vam to vyjde a tvoj mm bude happy, bodaj by boooool... juuuj, uz len cakat.... neviem, ci to vydrzim 🙂 urcite mi daj vediet... papapapapa

tinka9075
25. júl 2012

@walta dakujeeeeeeem no on by bol určite velmi štastný na tie narodeniny nikdy nezabudne 🙂 🙂 ale treba to brat tak že sa podarí a hotovo 🙂 🙂 dám vediet určite len od zajtra tu nebudem chcem sa odstavit z netu 🙂 🙂

mirka2010
26. júl 2012

@dasaa tak to je super, ze sa citis dobre...ja som tiez uz behala na druhy den po cisarskom, vsak lezat sa ani nedalo, ale bolelo to statocne....som stastna, ze to tak dobre znasas...a hlavne ze si mozes malicku uzivat ako sa len da...no nadherna je...keby som mohla tak ju hned vybozkavam....no my sme ok, Marosko sice zle spinkava, ale uz si zvykam, ze uz to nebude ako s malickym babatkom....a chodite von??? ako kocik, si spokojna???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre