IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
7. sep 2012

@apolenka6 priletí, neboj sa priletí určite verím tomu 🙂

little_miracle
7. sep 2012

@apolenka6 nebud smutna, aj ja som este stale tu.......a to som zacinala v tejto teme v 10/2010 ☹ .......len som sa medzicasom presunula do tem o IVF, ale obcas si vas tu pozeram ako sa dari starym aj novym snazilkam 😵

kostickabonnie
7. sep 2012

@apolenka6 ako som pisala, hrozny piatok to bol, skoncila som o 18,45 od rana, dvakrat som mala nahnute, ze ma namerali pani policajti (teda dufam, ze domov nepride ziadny pozdrav) a este musim do polnoci vyrobit dva vykazy...ale idem si dat prve teple jedlo prave teraz...ja uz chcem byt tehotna, aby som mohla s dobrym pocitom dat vypoved !!!!!! aspon v jednej praci 😠

tinka9075
7. sep 2012

@kostickabonnie moja ty trošku povol nenáhanaj sa tak 🙂 ale ved neboj zachvílu budeš tehulka tak si pekne oddýchneš 🙂 🙂

tinka9075
7. sep 2012

@majca55 ahoj a nevieš čo je s cmelica už sú doma?ako sa má? už by sme ju tu radi uvítali maminku 🙂 🙂

dasaa
7. sep 2012

@tinka9075 jeeej tak ze @buba13 ma uz Romanka to je krasna spravicka.Gratulujem a prajem obom vela zdravicka 🙂

tinka9075
7. sep 2012

@dasaa no konečne je Romanko u maminky odkážem 🙂 🙂

dasaa
7. sep 2012

@tinka9075 pozdrav ju od nas.A ako sa mas ?

tinka9075
7. sep 2012

@dasaa jasné pozdravím 🙂 🙂 ja v pohode čakám na mrchu a idem na vklad a ked sa nepodarí tak ideme do brna boli sme tam v pondelok na konzultácii a poviem ti v takom centre som dávno nebola spokojnost aj doki super 🙂 🙂

apolenka6
7. sep 2012

@little_miracle ahoj! 😵 😵 jasné,že si ťa pamätám 😅 či veríš,alebo nie som na teba prednedávnom myslela !! že kto vie ako sa máš 😕 no mňa čaká tiež 1IVF ,ale sa nemienim presunúť na druhú tému aj ked viem,že na IUI už nepatrím 😒 vieš bojím sa čítať na téme o IVF komu sa to podarilo a komu nie ...chcem byť čo najviac v kľude ak sa dá 😉
ako sa máš? rada "vidím " starú parťáčku ,no najradšej by som nás videla na téme o mamičkách 😝 snád aj to Pán Boh dá 🙂

apolenka6
7. sep 2012

@kostickabonnie no dievča ty sa teda musíš riadne naháňať 😨 ozaj by si mala zvolniť tempo ,hlavne pri IVF nech môžeš dať tú výpoveď 🙂 no teraz je víkend tak si oddýchni ,lebo ani sa nenazdáš a ideš pichať ...my sme dnes riešili ako budem chodiť do MT na kontrolu ked je mm preč a nemá ma kto k svete odviesť tam 🙄 ...jáj to sa budem musieť stresovať koho si zoženiem ,ale fakt neviem koho ,bud sú všetci v práci ,alebo zas vešať o IVF niekomu na nos koho nepoznám ☹

kostickabonnie
8. sep 2012

@apolenka6 no, to mas fakt tazke a mas vodicak?

kostickabonnie
8. sep 2012

@apolenka6 ja som si povedala, ze tyzden pred OPU a tyzden po si v okoli Martina najdem nejaky penzion a budem tam relaxovat (pracovat len na telefone a pc 😀 ) aj kvoli tym castejsim kontrolam pred OPU, aby som tolko nesoferovala hore-dole, lebo moj mm mi urcite nemieni robit taxikara 😎 ...jedine na OPU ma musi priviezt on tusim.

apolenka6
8. sep 2012

@kostickabonnie nie nemám vodičák 🙄 ....ved to keby som mala ,ale nemám ...a fakt nemám šoféra a mm chodí preč pracovať ,áno na OPU musí ísť on ,ked chceme mm deti 😀 😀
aj to je riešenie niekde tam bývať ,ale mne by tam bolo strašne dlho v cudzom svete a kto vie ako budú na mňa hormóny vplývať 😝

tinka9075
8. sep 2012

@apolenka6 neboj zvládneš cestovanie kamoška chodila busom ked muž nemohol a v pohode to zvládla 🙂 🙂 ved aj ja chodím do blavy busom a som tu ja by som si trúfla aj do brna íst sama len to ma muž nepustí sa o mna bojí 😀 😀 predsa to nie je blízko 🙂 🙂 z mesta ti ide autobus priamo do martina a do centra sa dostaneš autobusom na ladoven ich chodí dost 🙂 🙂 škoda že sa to nedá ako nám povedal doki v brne keby som šla u nich na ivf tak na sono budem chodit k svojmu a dokimu v brne len zavolám aké sú foliky a on rozhodne čo dalej a to sa mi páči že tam nebeháš stále tak by to malo byt aj u nás 🙂 🙂

apolenka6
8. sep 2012

@tinka9075 dakujem za radu,ale tam musím byť najneskôr ráno o pol8 😒 a to pochybujem ,že tak skoro by mi niečo išlo do MT a môj močový mechúr by tú cestu nezvládol a zas cesta naspäť dllllllllllllllha 😝
budem musieť vyčarovať taxikára ,len neviem ako hm...

apolenka6
8. sep 2012

@tinka9075 som pozerala ,ža ako by mi išiel bus do MT ráno o 4:25 a prišla by som tam 8:40 😨 😨 !! 4hod a 15 min cesta a to by som nebola ešte v CAR 😖 a najskôr ide bus do Žiliny a až potom do MT to by som sa povozila ...

tinka9075
8. sep 2012

@apolenka6 jeden ti ide priamo z mesta do martina bez prestupovania prídeš síce do martina 9:45 ale treba im povedat že skôr sa nedá a hotovo 🙂 🙂 a naspät ti ide nejak pred 11 a o 12.45 si doma aj kamoška tak chodila umožnia ti to a pekne postíhaš 🙂 🙂

tinka9075
8. sep 2012

babenky dorazila mrcha jupíí sa teším ako malé dieta za 12 dní na kontrolu a potom vklad verím že úspešný necháme sa prekvapit 🙂 🙂

dasaa
8. sep 2012

AHOJTEEEEE VSETKY BABENKY 🙂 🙂 🙂 🙂

Pozdravuje vas @cmelica mali ist dnes domov ale Branko ma zltacku tak museli este zostat v nemocnici.Pozdravuje vas vsetky. 😉
A my babenky im budeme drzat vsetky prsteky aby Brankovi presla raz dva ta zltacka a aby uz mohli ist cim skor domov 😵 😵 😵 😵 😵 .
@buba13 pozdravuje ta cmelica a ze vam gratuluje k drobcekovi 🙂

dasaa
8. sep 2012

@sijust Ahoj uz ste dali prepichnut uska Stellinke ?A ako sa mate ?

tinka9075
9. sep 2012

@dasaa tak to som rada už som sa o nu bála 🙂 budem jej držat palce nech je čím skôr aj s Brankom doma 🙂 🙂

tinasc
9. sep 2012

@dasaa tak sa teším z dobrých správ, až budeš s cmelicou hovoriť, pozdrav ju, nech sa držia, držím palce 🙂

apolenka6
9. sep 2012

@dasaa pozdravujem @cmelica už sa na nich tešíme a nech maličký krásne priberá 🙂

apolenka6
9. sep 2012

@tinka9075 teším sa s tebou 🙂 aj ja čakám na mrchu ,ale tá má čas ešte 2 týždne 🙄 ale potom PN a pôjde sa na toooo!!!

apolenka6
9. sep 2012

@buba13 Tiež gratulujem k malému uzlíčku s menom Romanko 😲 😉

tinka9075
9. sep 2012

@apolenka6 presne prišla ako som ju čakala na 28dc ukážkové aj ovulka podľa plánu len bábo nikde 🙂 🙂 ja nemám velmi dobrý pocit z toho Ketka ked ani doki sa neusmeje a keď tak na silu a na mňa to strašne zle pôsobí 😒 😒 hlavne teraz po konzultácii čo sme zažili v Brne všetci usmiaty 🙂 🙂 musím to nejak prekonať a bude dobre 🙂 🙂 dnes som sa zobudila presne na obed a muž sa len smial že len si pospi lebo keď prídu tie trojičky tak sa moja veľmi nevyspíš 😀 😀

sijust
9. sep 2012

@dasaa ahojte babulky,mame sa fajn...dakujeme za opytanie 🙂 Stelli uz ma nausky,to boli boje...najviac sa jedovala,ked jej zaviazali ruky plienkou 😅 uz ma 6,050g a 59cm,mam co nosit...je zdravucka,vsetko ok az na ten jeden klbik...po 3t sme mali oba klbiky zle,teraz sme boli na kontrole jeden je uz v norme a lavy este nie celkom,tak musime este dalsich 6t nosit abdukcnu perinku ☹ no co uz?!ale ked jej to ma pomoct...zdedila to po mne ☹ zac.oktobra nas caka ockovanie,budeme davat tu vakcinu proti 13tim pneunokok.nie len tu zakladnu 10valentnu...a tiez by som chcela rotarix...inak uz mame pekne rezim vytvoreny,v noci pekne spinkame...uz aj cez den,zatial len vonku v kociku-v starej hojdacej liberte 😀 a vy ako moja?co nove?mliecko sa uz upravilo,ci dokrmujes?

sijust
9. sep 2012

@mirka2010 zlatko moje,bola som na kontrole po 6to nedeli a vsetko ok sa zdalo,nasledujuci den som zacala krvacat...volala som dr.ze ci som nemohla dostat ms aj ked kojim a on ze je to mozne ale mam pockat 5-6dni a prist ak to neprejde,ja blba som cakala 12dni,som si naivne myslela,ze to prejde,nepreslo,tak som masirovala a musela som ist hned na kyret...za 5 12...no bolo to hrozne,som rada,ze to mam za sebou...vy sa ako mate zlaticka?co nove?

sijust
9. sep 2012

@buba13 moc gratulujem!prajem skore zotavenie,vela zdravicka a stastne chvile s malickym 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre