IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
12. sep 2012

@cmelica zlaticko, tak ja tu par dni nie som a uz vidim fotky tak nadherneho uzasneho Branuska....tak kedy sa to stalo??? ako to prebiehalo??? malicky sa teda poriadne skoro pytal na svet...ale aky je zlatucky...bozinku, drzkajte sa, hlavne nech je malicky zdravucky a nech sa vam mooooc dari...urcite nam pis vsetko o vas...som moc zvedava...posielame bozteky 🙂

mirka2010
12. sep 2012

@sijust ahojky zlaticko...mne inak tieto spravy vobec neukazalo...tak preto odpisujem az takto neskor...tak ja som vobec nevedela ze ty mas takyto problem, naozaj....a ako si to vsetko zvladla bez malej a ona bez teba? a uz si v poriadku?

mirka2010
12. sep 2012

@apolenka6 ahojte moje zlatuckeeeee...no ste zlate ako na nas mysliste...my sme tu ale vzdy tak na rychlo, strasne je toho teraz vela...stale niekam chodime, lietame...vyuzivame pekne dni... ma mrzi, ze vobec neviem kedy sa cmelici narodil Branusko...som to nepostrehla a nemam moc kedy citat dozadu...a ty sa ako maas??? marosko mooooc pozdravuje 🙂

mirka2010
12. sep 2012

nase kamosky zlate...tak aby sme nezaostavali, tak pridavame nejake fotky a Marosko vas mooooc pozdravuje 🙂🙂🙂

tinasc
12. sep 2012

@mirka2010 aha, malý objaviteľ 🙂 krásny, zlatučký 🙂

mirka2010
12. sep 2012

@tinasc dakujeme velmi pekne...a ty sa ako mas???

tinka9075
12. sep 2012

@mirka2010 už si mi tu chýbala 🙂 🙂 ja sa mám zatial ok pripravujem sa na vklad už beriem aj tabletky na podporu maternice tak som zvedavá ako to dopadne 🙂 🙂 na budúci týžden idem na sono to budem 13dc a na 16 by mohol byt vklad aj sa teším aj bojím ako to dopadne 🙂 🙂 ked bude jedno budem štastná ale ked sa ujmú všetky tri tak to bude u nás veselo 😉 😉Maroško je zlatunký aký je už velký a tie očká krásne ja som povedala že mi je jedno či bude mat bábo blond vlasy alebo tmavé len nech ma moje modré oči...

tinasc
12. sep 2012

@mirka2010 dobre sa máme, len už mi je nadlho 😉 ale nie, zase nech je drobček ešte pekne tam, ešte mu treba dorásť 🙂 ale zavadzia mi bruško, v noci neviem spať, všetko ma tlačí, ťahá, no... ale zase vydržíííím 🙂 🙂 🙂 no a teraz mi malá začala chodiť do školy, každé ráno ju vozím do susednej dediny, lebo tu nie je škola, dnes máme rodičovské, no máme to pestré 🙂

mirka2010
12. sep 2012

@tinka9075 moja zlatucka...ved aj vy mi chybate, ked tu s vami nepokecam...ale stale veru na vas s Maroskom myslime...🙂 som stastna, ze vklad sa uz tak blizi, samozrejme ze je najdolezitejsie, aby sa ujalo aspon jedno...ale mas pravdu, ak sa ujmu vsetky tri, tak to bude radosti, ja uz sa teda naozaj neviem dockat...aj na malicke aj na tvoje tehulkovanie 🙂

mirka2010
12. sep 2012

@tinasc no veru, to ti verim ze uz brusinko zavadzia..a este ako bude 🙂 ale to v dobrom, ved to je tak nadherne obdobie...🙂 a ako sa ma drobcek? aky je, kopka poriadne? a ako mala zvlada skolske povinnosti? teda, mate to veru pestre 🙂

tinka9075
12. sep 2012

@mirka2010 ozaj som zvedavá ako to dopadne 🙂 🙂 aj ked doki v centre nadšený nebol ale ten v brne mi povedal že mám skúsit že som odvážne a jedno sa určite ujme a dal mi aj nejaké rady ale viac prezradit nechcel že to až ked pôjdem na vklad k nim 🙂 🙂 ale včera mi aj muž povedal že ked sa nepodarí pôjdeme do brna 🙂 🙂 ale som si povedala že po vklade sa nebudem v ničom obmedzovat a polihovat určite nebudem budem robit všetko čo doteraz len sa nebudem namáhat a možno sa podarí 😉 😉 len aby sa rozmrazili 😉 😉

apolenka6
12. sep 2012

@kostickabonnie veru sme to ,len čítali o IVF a teraz si to zažijeme na vlastnej koži 😉 a ani by ma pred rokom nenapadlo 🙂 ,že na to raz pôjdem 😝

apolenka6
12. sep 2012

@mirka2010 Maličkýýýý je kráááásny 😵 veru na spapanie hned by som ho vystískala 😉
Neviem presne kedy sa Branko narodil tuším Majka to sem písala ,....už neviem presne ,ale som to postrehla ,ja tiež nie všetko zachytím a tebe sa vôbec nečudujem ked máš malého a nemôžeš všetko prečítať 😉
no mne sa to pomaly kráti...v budúci týžden MS a potom odratávam 16DC a už budem stimulovať 😉 a od 1. 10. PN 😕 🙂

tinasc
12. sep 2012

@mirka2010 hej hej, drobček kope poriadne, má dni, keď sa mu veľmi nechce, ale zase aj dni, kedy nedá pokoj a kope riadne, až mi bruško nadhadzuje 🙂 no máme to veru pestré, ale zatiaľ je to v pohode, malá zvláda školu aj povinnosti, zase ich až tak veľa nemajú, ale píšeme úlohy každý deň 🙂

mirka2010
12. sep 2012

@tinka9075 super, je to presne tak ako pises...treba normalne fungovat, neobmedzovat sa...len trosicka mysliet na to, co sa deje v brusinku 🙂 a urcite, ja nemam ani nejamensiu pochybnost, ze aspon jedno sa urcite ujme a budes coskoro najstastnejsou tehulkou....a do Brna ani nebudes potrebovat ist...🙂

mirka2010
12. sep 2012

@apolenka6 dakujeme krasne...potesi taka pochvala od tak peknej tety 🙂🙂🙂 no veru, casu nie je vzdy vela...ale to je aj tym, ze my stale niekam s malym chodime, mame jednu rocnu kamosku a s nou sme velmi casto...vedia sa pekne spolu prehrat...no je to take mile...takze dni letia a letia...ale my sa uz tesime, ze vam sa to uz krati...jemine...ved to je uzasne, uz len necely mesiac a si domka v klude a uz len cakat na drobceka 🙂 tesime sa moooooc

mirka2010
12. sep 2012

@tinasc tak mate naozaj tazsie obdobie, predsa len mat doma prvacika, to nie je sranda...a chyba ti mala ked je v skole? ci oddychujes a uzivas si vlnovky na brusku 🙂 ach, ten koniec tehu je sice narocny ale aj tak krasny...babatko uz vie tak nadherne komunikovat...Marosko ten bol uzasny...rano pekne spolu so mnou vstal, povlnil sa, pokopkal...ked som sa mu prihovarala, vzdy dal spatnu vazbu...velmi krasne na to spominam 🙂

apolenka6
12. sep 2012

@majca55 Majka prajem ti k meninkám všetko najlepšie !!!....hlavne odvahu bojovať 😉 veľmi by som ti priala,ešte mať dieťatko ! 🙂

adikasala
12. sep 2012

@mirka2010 zlaty marosko....aky je uz velky betarik 🙂 a paci sa mu v behuli?vies co tu behul neodporucaju vobec na chodenie,,,dietako sa ma same naucit chodit ked sa na to citi,a nie stimulovat choditkom.zevraj sa tym posuvaju klblbiky a tym padom bude mat jednu nozicku vyssie a jednu nizssie 😉
to je len moj nazor zo skusenosti....
🙂 a mate podobnu farbu sedacky ako nasa

sijust
12. sep 2012

@mirka2010 ahoj moja,no uz som ok...aspon dufam....este ma caka jedna kontrola ale az bud.mesiac...mala som dost zle...kedze to bol velky zasah do maternice,hrozilo,ze bude uplne nefunkcna...ale aplikovali mi tam taky gel...museli pytat suhlas od petka...lebo ja som uz spala,skoro som odpadla,ked mi povedal cenu...tak oni mi tam nechaju placentu,mam s tym kopu problemom a este musim aj platit...ale kaslem na tom...moj dr.bol spokojny so svojim vykonom 😀 a ja som rada,ze nemusim ist na "duplu" 😀 malinka tam najskor bola so mnou,ale kedze ma museli na koniec uspat,tak ju tatik zobral domov a musela mat umelinu...chudinka,sa mu z nej v noci strasne povrackala...boli to take bojove podmienky,ale zvladli sme to... 🙂 inak sa mame fajn...malinka je zlaticko,len nam bude teraz dva dni prsat,tak zrejme nebude cely den spinkat,lebo som ti uz spominala,ze spinka len vonku...no uvidime...ale vy ste aki krasni...Marosko je taky pekny chlapcek 🙂

sijust
12. sep 2012

@dasaa ahoj moja,my budeme davat proti 13tim..hovorila mi dr.ze to stoji 17€po tri krat...a chceli by sme dat aj ten rotarix....ten stoji tusim po dva krat 46€...uvidime ako bude mala znasat to ockovanie....a vy ako moja?uz mate nausky v usku?nam trosku zacali teraz usinka hnisat...tak davam framykoin ...

tinka9075
12. sep 2012

@mirka2010 presne tak normálne budem fungovat robit všetko len mi je doma už dlho 🙂 🙂 no ked mi vložia všetky tri tak budem načúvat čo robia embrijká v brušku ja som ozaj zvedavá ako dopadnem a ked aj budem tehu do Brna pôjdeme sa podakovat dokimu za rady 🙂 🙂

apolenka6
12. sep 2012

@mirka2010 dakujem za lichôtku 😝 😔 veru kráti sa mi to ,ešte nepremýšlam ako to asi dopadne a čo ma všetko čaká..to preto,že som ešte v práci,ale ked zostanem doma tak mi to dôjde 😝
malý má malú kamošku aké zlaté...ved počkaj?! budete od neho dievčatá odháňať to bude frajer ,vidieť rastie vám na krásneho chlapčeka čo už aj je 🙂 😉

tinasc
12. sep 2012

@mirka2010 no ja už len oddychujem a užívam si maličkého v brušku, lebo ráno na neho nemám čas a potom ako odovzdám malú do školy, tak prídem domov a ospravedlňujem sa mu za tie stresy, čo ráno máme 🙂 😉 😀 lebo ráno je to hektické, samé naháňanie, niekedy musím na ňu nakričať, lebo sa strašne motá... no uvidíme, však keď sa drobec narodí, tak to bude ešte náročnejšie, lebo vychystať dvoch... no bude sranda 🙂

majca55
12. sep 2012

@apolenka6 zlatko moc moc ti dakujem 😵

majca55
12. sep 2012

@mirka2010 Maroško je krasny moja 😵

mirka2010
13. sep 2012

@adikasala ahojky, vies, ani tu sa choditko neodporuca, predvcerom sme boli u dr na poradni a konzultovala som to s nou...zevraj na klbiky to nema ziadny vplyv, jediny problem moze byt v tom, ze babatko ma stale pocit, ze ma ochranu na bokoch a potom ked sa uci chodit, ze nerozoznava, ci to tam ma, alebo nie a viacej pada....my sme to vsak s mm si rozhodli tak, ze maly je tam maximalne 20 minut za cely den...nenechavame ho tam dlhsie...ma z neho obrovsku radost a naucil sa vdaka nemu uz par veci a hlavne pochopil ze NO NO znamena nieco zle...🙂 a vy uz mate ake pokroky? uz sa mala pretaca?

mirka2010
13. sep 2012

@sijust ach, to je strasne...tak oni srpavia chybu a ty na to po prve doplatis tym ze ta musia operovat a este si za to musis aj zaplatit...to nemam slov na toto...a hlavne ze si bola bez malickej...a hrozba, ze si mohla mat nefunkcnu maternicu...ved to je priserneeee....ale si uplne v poriadku, vsak? mozes mat este deticky? to je najdolezitejsie...
inak, toto pocasie je priserne aj pre nas...aj ked maly spinkava dnu, ale to ze nemozeme ist von, to je hotove utrpenie...stale mu musim vymyslat program, zaujat ho stale niecim novym...no a tym padom je nervozny, placlivy...je to cele o nicom....ale musime si zvykat..budu uz castejsie taketo dni...a ked pride zima...juuuuj...to bude!!!! a inak ako tvoje mliecko po tej operacii? malicka papka ako predtym?

mirka2010
13. sep 2012

@tinka9075 tak samozrejme, ze ked budes vediet, ze su tam tri babatenka v brusinku, budes opatrnejsia, to je normalne...ale netreba sa tvarit, ze si teraz obmedzena v niecom...to je najlepsie zit uplne normalne, aj psychiku tomu prisposobit...vsak uvidime...budeme neustale s tebou/vami 🙂

mirka2010
13. sep 2012

@tinasc tak to mas uplnu pravdu...vychystat seba, malu a potom aj malickeho, no bude to narocne...ja kym sa vychystam s malym niekam ist, to je nieco neskutocne,...vzdy som bola dochvilna, nidky som nekam nemeskala...teraz???? no kdezeeee, uz si ludia zvykaju....ale ja si stale myslim, ze mala si zvykne a bude samostatnejsia, ked bude malicky na svete 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre