IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
29. sep 2012

@dasaa ahojcek Dasi, mame sa tak striedavo oblacno. nevie poriadne sam od seba zaspat. vseko ho zobudi... a tie koliky su otras. takze musime len vydrzat...
vy sa mavate ako? mala poslucha?

mirka2010
29. sep 2012

@apolenka6 tak super, ze sa to uz robi...tesim sa na vysledny efekt...dufam, ze posles fotku 🙂 urcite bude vela roboty okolo toho,ale vysledok bude stat za to, uvidis 🙂 Inak,tato noc bola asi najhorsia zatial...nieco strasne...z toho kaslania ma priserne bolia vazy v zadu na hlave a ta bolest mi pri kaslani tak vystrelovala do hlavy, ze som nesla vydrzat...a to ja vydrzim teda cokolvek...no nechcem sa stazovat,su horsie veci...len by ma naozaj zaujimalo, preco za vsetky tie roky nevymyslia nieco aj pre tehotna a kojace matky...ved aj my byvame chore...ach jaaaaj

mirka2010
29. sep 2012

@buba13 ahojky,citam ze mavate koliky...to ma velmi mrzi...aj Daske som uz pisala, vela s nim cvic, aj pocas dna, nielen rano a vecer...tie cviky naozaj vela pomozu, Espumisan uz asi mas, vsak? a masirujte vela brusko...aby sa mu ulavilo...drzkam palce 🙂

mirka2010
29. sep 2012

@tinasc ahojteee, tak ako sa mate s Lukasko? a ako mala nezbednica, uz ju brusko netrapi?

mirka2010
29. sep 2012

@ursula5 ahojky,tam ma mrzi, ze si bola prechorena...ja som tiez uz tyzden chora, takze viem ake to je, len ty mas naozaj oproti nam poriadnu rodinu,takze isto si vycerpana,....tak malicky je takyto papkac??? zlaticko male...ale zvlasne ze to ma take obdobia...nas mal od zaciatku stale rovnaky interval...takze toto ja nepoznam...jedine, ked zacali prikrmy, tak vtedy som nevedela, ci uz ma dost,alebo je este hladny, tak papaval aj mimo tych svojich hodin...inak,malicky uz je sikovnik,ked reauguje za rucickou...jemine,ale to leti..vsak este nedavno bol v brusku 🙂

tinasc
29. sep 2012

@mirka2010 nie bruško ju už netrápi, ona trápi mňa... dnes mám zase jeden z tých dní, kedy mi všetko vadí ☹ a som dosť nervózna... a neviem prečo... Lukáško o sebe dnes nedáva veľa vedieť, asi cíti tú nervozitu, ale neviem si pomôcť... idem sa niekde ukľudniť....

tinka9075
29. sep 2012

Čaute babenky mna v noci strašne bolelo brucho len neviem od čoho som ani zaspat nemohla 😠 potom sa mi nejak podarilo len dúfam že to nebude nič vážne bojím bojím 😖 😖

apolenka6
29. sep 2012

@tinka9075 och ani nestraš! určite je to dobré 😉 ja v to verím a musíš aj ty 🙂 ved tri dietky sa musia dáko rozmiestniť 😀 a sa ,len rozťahujúúúú 😅

tinka9075
29. sep 2012

@apolenka6 júj ale tak som sa zlakla som aj dokimu písala mail tak mi poradil čo mám robit už to prešlo teraz cítim len také šteklenie v brušku no dúfam že už bude všetko ok 😉 😉 v noci som aj slzičky pustila nejak mi prišlo všetko lúto 😒

apolenka6
29. sep 2012

@mirka2010 veru Mirka efekt je krásny a ked bude všetko vyglancovanéééé tak ešte väčšííí 😅 ,len ten prach mám ozaj všade 😠 vieš na byte sa to zle robí ,všetko na balkóne, ten sa nedá zatvoriť,lebo je tam aj kábel a ked sa odpiluje obklad tak všetkok prach sa hrnie do bytu 😠 😠 určite dám fotku ,ale až za týždeň ..vieš ja neviem dať fotku z fotoaparátu do PC a musím ešte na to prísť 😀 tak preto tomu dávam týždeň 😝
veru niečo pre tehotné a dojčiace matky by mali vymyslieť ,aby si teraz takto trpela ☹ ..tu ,len čas pomôže 😕

apolenka6
29. sep 2012

@tinka9075 a čo ti poradil? ležať? to je dobre ,že si mu písala 🙂 ....viem,že si teraz ešte viacej rozcitlivená ,ale neboj všetko dobre dopadne 😉 😉 😉 verím aj za teba

tinka9075
29. sep 2012

@apolenka6 ležat ani nie ale oddychovat a brat magnézium tak trošku oddychujem aj ked u mna to je tažké ked som naučená stále v pohybe 😀 😀 muž sa smeje že ma v izbe zamkne a pusti len na wc 😀 😀

apolenka6
29. sep 2012

@tinka9075 to ako keby som môjho mm počula 😀
tak magnézium?! 😉 aj zabral tak treba a na čo je dobré ,nevieš??

tinka9075
29. sep 2012

@apolenka6 neviem na čo je dobré ale zatial je všetko ok 🙂 🙂

apolenka6
29. sep 2012

@tinka9075 to je hlavné nech to zaberie a zabralo to 🙂

apolenka6
29. sep 2012

@tinka9075 idem si ja rukávy vyhrnúť a idem upratovať ..konečne sa to dorobilo, tak oddychuj aj za mňa 🙂 😉

tinka9075
29. sep 2012

@apolenka6 zatial v pohode 🙂 🙂 júj tak upraceš a budeš mat pekne 🙂 🙂

dasaa
29. sep 2012

@mirka2010 mne to odporucila kamoska co je zdravotna sestra.Ale teraz nic ine nerobim ked mam cas len citam o ockovani a poviem ti su tak aj pre aj proti aby ludia davali deti ockovat.

dasaa
29. sep 2012

Ahojcek @buba13 neboj ten spanok bude trosku neskor v pohode.Presne aj ja som tak mala s malou.Ked som isla do spalne sa pozriet na Simonku a trosku mi pukla kost v kolene hned Simonka bola hore ale hned na to zaspala.Alebo ked sme si isli lahnut s mm a ked mm si lahol na postel tak trosku tak ako keby pukla zase bola hore.Ale teraz to je ovela lepsie aj ked sem tam sa zobudi ale to fatk uz len vtedy ked je velky buchot.Mame sa dobre uz nebalim na siroko tak sme velmi radi.Simonka je ovela pokojnejsia a aj kludnejsia uz mi tak casto neplaka jedine ked je hladna a nema hned pripravene.Alebo ked ma fanty tak place.Ale fakt je to ovela lepsie ako bolo predtim.Simonka pocuva aj ked niekedy ako som pisala ze ma fanty.Ale inak je zlatucka, stale sa usmieva a blabota.Je to nase zlaticko 😵
To je mi luto ze mate koliky a pouzivas nie co na to ?

dasaa
29. sep 2012

@buba13 alebo mu davaj teply obklad na brusko vraj to pomaha tiez.A ked ho kupes nie je nahodou kludnejsi?Drzim vam prsteky aby tie koliky odisli prec.Pozdrav od nas Romanka 🙂

dasaa
29. sep 2012

AHOJ @tinka9075 tak ako bolo v tatrach ?

dasaa
29. sep 2012

@kostickabonnie to vazne uz pichas?To je super neboj si sikovna a ty to zvladnes 🙂 A inak ako sa mas?

tinka9075
29. sep 2012

@dasaa ahoj dobre aspon som si trošku oddýchla 🙂 🙂 len dnes som v noci nevedela zaspat strašne ma bolelo brucho som sa normálne zlakla 😒 😒 ale po hodke som zaspala 😉 😉 dnes ešte bolí ale nie už tak velmi 🙂 🙂 tak snád to nebude nič vážne 🙂 🙂

dasaa
29. sep 2012

@tinka9075 neboj moja urcite je vsetko v pohode 🙂 To je super ze si si aspon trosku oddychla.

odrik
29. sep 2012

@tinka9075
Zlatinko, ahoooj!!! Neboj sa prosim, ked som cakala Simonka, tiez ma tak v noci bolievalo brusko, mala som silne krce, az som sa musela posadit a skrcit. A nebola to iba jedna noc. Letela som k lekarovi a bolo vsetko v poriadku. Tak len usmev na tvaricku a drzim palceky!!!

tinka9075
29. sep 2012

@odrik dakujem fakt som sa vystrašila a to sa snažím na to nemysliet že mám drobcov v brušku 🙂 🙂 tak verím že je všetko ok 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

Dobré ránko dievčatá !!
No včera sa konečne obklad v obývačke dorobil, a som upratovala do večera ,ale až tak ,že ma strašne bolia kríže a mi seklo,nemôžem sa poriadne zohnúť ani nad umývadlo 😖 zaujímavé je,že všetko mi prešlo na pravú stranu krížov a do nohy.....
také to mám,že som nútená si dať Dorsiflex inak by som sa nepohla a nič nenavarila ...
PN bude aj oprávnená 😀 aj ked viem,že tieto lieky mi rýchlo zaberú ...ach jaj 🙄
PS: obývačka stojí za to 😀 😀 , au 😕

mirka2010
30. sep 2012

@tinasc ach tato vasa nezbednica...nech maminku netrapi...vsak je uz velka,musi vediet, ze potrebujes aj oddych, aj klud....dohovaram jej takto na dialku 😉 😉 😉 😉 😉 a Lukasko asi naozaj citi, ze maminka nie je v klude...ako dnes? kopinka???

mirka2010
30. sep 2012

@tinka9075 ahojky a coze ta brusko bolelo??? ako take pichanie,alebo ako??? nebojkaj,urcite je vsetko v poriadku...vsak si zober, co sa tam teraz deje,to je normalne...hlavne klud, nemahaj sa s nicim, relaxuj a uzivaj si zmeny,ktore sa deju 🙂🙂🙂

mirka2010
30. sep 2012

@apolenka6 ahojky,takze hotovoooo???? tak radost musi byt prevelika...uz sa neviem dockat fotocky 🙂 urcite to mate krasne...aj ked verim, ze to musela byt drina...moj mm to robil este v nezariadenom domceku a opiloval to von na terase a aj tak ten prach bol vsade,to sa asi naozaj tomu neda zabranit...takze postupne sa to ukludni a uz si len budete utzivat tu krasu co mate domka🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre