IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
30. sep 2012

@mirka2010 veru je to potvora egoistická, včera to bolo len a len o nej... ani ruku na bruchu mi neodpustila 😀 nuž... treba vydržať... Lukáško kopká, skôr sa prevaľuje, niekedy dosť bolestivo 🙂

mirka2010
30. sep 2012

@tinasc no mrzi ma ze mala je takato potvorka...mala by maminke skor pomahat a nechat ju oddyhnut, ako ju trapit...urcite vsak citi, ze jej pozicia jedineho dietata je v ohrozeni,tak robi vsetko pre to, aby na seba putala pozornost...asi to bude len tym..ona vsak isto pochopi casom ked bude Lukasko na svete ze tato zmena sice bude obrovska ale krasna 🙂

apolenka6
30. sep 2012

naša nová obývačka 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@mirka2010 hotovo 🙂) fotku mi sem dal mm ,ale sa mi zdá trošku rozmazaná 😕 ale je vidieť čo som chcela 🙂
dnes máme voľno a oddychujeme

tinka9075
30. sep 2012

@mirka2010 ahoj no už je lepšie 🙂 🙂 no veru dejú sa tam teraz veci a potom si budem bábo užívat 🙂 🙂 dnes sa mi snívalo že som mala chlapčeka no škoda že to bol len sen 😉 😉

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 krásna pekne ste spravili 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 dakujeme 🙂 a ty sa máš ako ? bruško nebolí 😕 verím,že nie a si v poriadku

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 no bruško trochu bolí ale už je lepšie 🙂 🙂 sem tam ho cítim ale oproti včerajšku malina 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 len sa hlavne šetri 😉 ja som tak zle v noci spala ,ale to peto,že som bola narobená 🙄 aj som si poobede pospala a mm spí tiež,lebo sa fakt narobil a večer ide do práce autom aby bol ako tak svieži 🙂

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 ja oddychujem ja som v noci dobre spala 🙂 🙂 sa mi snívalo že som mala chlapčeka taký bol krásny a pekne sa usmieval 😉 😉 dúfam že to je znamenie a jedno z drobcov bude chlapček 😉 😉

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 určite dobré znamenie 🙂 budeš mať Marka neboj 🙂

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 to si myslím ved som mu aj hovorila Marko 🙂 dúfam že ten hore mi už pošle malinké 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 🙂 pošle

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 ja budem velmi čakat 🙂 🙂

kostickabonnie
30. sep 2012

ahojte kočky, no tak uz sme konecne spolu s mm doma 🙂 dnes si dokonca mm privstal, aaby sa pozrel, ako to pichanie prebieha a asi sa do mna zamiloval, lebo od rana mi hovori, ako velmi ma lubi .....joj, to si musim az prepichovat brucho, aby ocenil moju pritomnost 😀 😀 nie, srandujem. Od stredy mam spinenie, krce spojene s nafukovanim, ale zatial to nijako neriesim, lebo na tieto stavy som okolo 22 dc zvyknuta (mam kazdy 2-3. cyklus) Kupila som si na to iba espumisan, neviem, ci by mi v centre na to nieco povedali, skor si myslim, ze nie 😉 a predpokladam, ze inej babe sa to asi nestalo 😉

jania023
30. sep 2012

Ahoj neviete dnes som 10DPO a testik negativny mam iba 20kove tak neviem ci mam vynechat utrosgestan ci pokracovat?

apolenka6
30. sep 2012

@jania023 ahoj ,počkaj si na krvné testy až potom vysaď 😉

apolenka6
30. sep 2012

@kostickabonnie ahoj!!! tak dnes máš vegetík 🙂 ved ti aj treba a asi aj mm a ste spolu ,konečne ..zlatý ked ti to hovorí aspoň si uvedomuje čo podstupujeme 🙂 ...inak ak si pamätáš nám na pohovore koordinátorka hovorila aby sa mm ku nám správali milo a tu to máš 😝 😀 ..som zvedavá ako bude môj mm reagovať ,ale on najskôr odpadne ,lebo ked vidí injekciu tak je K.O. 😅
špiníš?? hm ,ale ked to mávaš 😕 alebo sa uhniezduje baby 😅 😵

kostickabonnie
30. sep 2012

@apolenka6 asi som to zakríkla, lebo odišiel na obed skontrolovať prácu po týždňovej dovolenke a ešte stále nie je doma....no prudká romantika sa nekoná. 😒 Keby toto bolo zahniezdovanie, tak v tomto roku už mám aspon 4 deti 😀 😀 len sa trochu obávam, či to nepríde aj po vklade 😒

kostickabonnie
30. sep 2012

@apolenka6 a mimochodom, máš krásnu obývačku...dielo sa podarilo 😉

tinasc
30. sep 2012

@mirka2010 no veru, uvidíme, až sa narodí, zatiaľ sa takto bráni 🙂

tinasc
30. sep 2012

@apolenka6 jeej aká krásna obývačka 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@kostickabonnie no teda ,veru asi si to zakríkla 😠 ale ty si naučená ,máte to v manželstve také rozlietáné pracovne (myslím to v dobrom !) tak si bola pol dňa sama ,ale až snád príde,nie ? ja som práve mm vyprevadila na týždňovku 🙄 a ja idem zajtra na PN -tak sa hrniem vyupratovať celý byt ,všade ten prach zaliezol a aj okná by som chcela spraviť ak bude na to počasie ..
a dakujem za pochvalu 😉 taká bytová obývačka ,na dome by som si ju vedela inak predstaviť aj s krbom 😵 ale môžem snívať ..možno raz 😀

tinasc
30. sep 2012

@kostickabonnie môj manžel ani jeden cyklus ivf ma nevidel ako si to pichám... skôr cez víkend držal malú v izbe, aby nevidela, čo si to robím 🙂 radšej aby to nevidela a nevykecala...

apolenka6
30. sep 2012

@tinasc dakujem ,snažili sme sa ju si spraviť útulnú aby sme sa tu dobre cítili 🙂

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 som to pred chvílou pozerala na FB a zdielala 😀 😀 za 9 mesiacov bude že v PE sa narodili trojičky 😀 😀

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 ved to budeš rarita 😀

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 ved to ma možno aj primátor PE príde pozriet 😀 😀 to je mužov kamarát 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 no vidíš 😅 aké máte známosti 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre