IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
4. okt 2012

@sijust ďakujem, veru kráti sa nám to, už by som aj pristala na to, keby to už prišlo 🙂

mirka2010
4. okt 2012

@sijust mojinka, presne ako pises....toto krasne obdobie mamickovania si treba uzit najviac ako sa len da 🙂🙂🙂 aj ked netreba zabudat ani na seba a na svojho manzelika!!! tak veru 🙂🙂🙂 takze takto ti krasne uz spinka??? no moze to byt, ze po tom ockovani je viac unavena...som stastna, ze to nijako zvlast nepreziva...supeeeeeer, to ma naozaj tesi 🙂 aj Marosko je zavislacik na mamicke...ale musi si aj mamicka nieco spravit, ist na wx, navarit....pripadne ine veci...takze ucim ho samostatnosti, snazim sa ho zaujat ako sa len da...ci v ohradke, ci pri vareni so mnou niecim...cim je vacsi je to tazsie, ale stale sa to da...desim sa ked zacne behat...tak to uz nespravim nic 😀 😀 😀 😀 ale nevadi 🙂 tiez mi uz dlho spinka...idem ho pozriet...lebo je to nezvycajne dlho...a ako mliecko??? stale je ho vela?

tinka9075
4. okt 2012

@apolenka6 sušičku som chcela kúpit už minulý rok ale nejak to nevyšlo 🙂 🙂 už sa mi nechce v zime sušit veci na sušiaku takto operem buchnem do sušičky poskladám a šup do skrine 🙂 🙂 ved ked budem mat tie trojky tak ju využijem na 100% 😀 😀

tinka9075
4. okt 2012

@mirka2010 no uvidím či vydržím možno v pondelok spravím test a uvidím čo mi vyjde 🙂 🙂

walta
4. okt 2012

@apolenka6 @tinasc @cmelica ahojte dievcata.... nooo, asi som to zakrikla- mala sa budi posledne 3 noci okolo 4 rano- dnes pre zmenu bola pokakana... utieram ju a zrazu pozeram na vlhky obrusok, ze je tam krv- tak mala vystipanu ritku ze az, az som sa zlakla. Ci bola dlhsie pokakana a hovienko jej to sposobilo, alebo co, lebo plienky mame stale tie iste- pampers sleep and play, od nich to byt nemoze a je kazdy den kupana, cize ritku ma cistu a natierala som ju vzdy sudokremom, ale uz 2 dni pouzivam johnson´s baby- krem proti zapareninam. Zeby to ten sposobil? Som z toho blazon!!!! Som ho vysadila a natieram ju teraz s imazolom, ten by mal zabrat a pomoct. Takze teraz mame takyto problemik, co uz. Dufam, ze o par dni bude po cervenej ritke.
Pozdravujeme vas a drzte palce 🙂 🙂 🙂

dasaa
4. okt 2012

Ahoj @sijust este mi neprisiel fusak mozno zajtra pride.Ten flector to co je este som o tom vobec nepocula.Manzel minule kupil nie Nurofen ale ibalgin pre malu.Myslis ze ked pojdeme dat Simonku zaockovat tak jej mozem dat ten Ibalgin?Simonka sa od vcera zacala dvihat ako keby chcela uz sediet.Chyti nas za ruky a krasne sa nam dviha.Este dokonca je nervozna ked jej ruky nedam.Uz 3 den nam zacala vecer pred spanim trosku strajkvat musim ju mat na rukach a jemnucko ju tlapkat po zadocku.Vcera mi bolo dost smiesne bo mm bol pri Simonke a zacal sa s nou rozpravat.Simonka zacala blabotat a potom par krat zvysila na tatika hlas az ocka mala velke ze co to urobila.No podarena bola.

dasaa
4. okt 2012

Ahoj @walta pouzivaj nadalej sudokrem pomoze to a rychlo sa to zahoji.

tinasc
4. okt 2012

@walta asi medzitým ako sa pokakala a ty si to zistila, tak v tom bola dlho, preto má možno vyštípanú riťku ... skús jej neutierať zadoček vlhčenými obrúskami, lebo tie sú parfémované, môže ju to ešte viac štípať a bolieť... lepšie je ju poumývať pod vodou... po každom kakaní ju jednoducho chyť pod pazuchy a strč jej zadoček pod vodu, dobre ju vyumývaj a ponatieraj sudocremom, alebo imazolom, obidva dobre zaberajú... je to lepšie ako vyutierať jej zadoček obrúskami, takto ho bude mať úplne čistý 🙂 veľa zdaru... 🙂

tinasc
4. okt 2012

@dasaa Ibalgin je dobrý, je aj od bolesti a aj od teploty... manžel dobre kúpil... nám len Ibalgin zaberal, z Nurofenu sa vždy povracala, Paralen sirup nezaberal...

dasaa
4. okt 2012

Ahoj @tinasc diky za info.A ako sa mas uz sa mas lepsie ?

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 ako sa mas a co drobcekovia?

apolenka6
4. okt 2012

@sijust dakujem za pochvalu 🙂 budem piť vodu,ved som doma a čo budem iné robiť len piť vodu a cikať 😀 no ja v sobotu začínam papať tabletky ..mňa dnes bolela hlava a ma napadlo,že či si môžem dať do toho ibalgin ked už budem stimulovať 😕
krásne si to napísala o maličkej a neporiadku 😵 všetko ide bokom a treba si malú užívať ,lebo raz dva vyrastie 😉

cmelica
4. okt 2012

@walta juu tak tak malicka ma zaparenu ritku?? a preco nepouzivas dalej sudocrem??prajeme jej aby jej to cim skor preslo 🙂 a inac sa mate ako??? aj placka ked ju utieras??? a ma stale krvicku??? posielame bostek :*

apolenka6
4. okt 2012

@walta och tak malá ma takú boliestku na zadočku 😒 ja ti neporadím ,lebo nie som mamička ,ale kočky dajú rady ked majú skúsenosti ,ale môžem ti zapriať nech sa to malej rýchlo vylieči 🙂 😉 😉

apolenka6
4. okt 2012

@mirka2010 tak máte v postieľke malého cestovateľa 😀 😀 😀 musí byť zlatý ,už si sem dávno nedala novú fotočku ,rada by som sa navnadila 😝

cmelica
4. okt 2012

@sijust jee ahojte kocky 🙂 tak Stellinka si vyzaduje pozornost mamicky 🙂 to je krasne a presne ako pises nikdy ti to nikto nevrati...a to ci mas porobene je vedlajsie...drzkajte sa a dufame ,ze po ockovani ziadne teplotky nebudu 😵

dasaa
4. okt 2012

Ahoj @mirka2010 tak dnes som bola u lekarky vobec ma nepotesila.Mam zapal priedusnice a k tomu aj hnisavu anginu 😢 .Dala mi antibiotika a sprej ked sa to nezlepsi tak mam prist zas.Ked som prisla k lekarke panecku tolko ludi bolo a kazdy len kaslal.Kecala som s doktorkou a ona sama mi povedala ze to nie je normalne ze kazdy den okolo 50 ludi pride k nej a kazdy je chori nic ine nerobi len same antibiotika predpisuje.
Ale ty sa pochval ako sa citis uz ti je lepsie?A ako sa ma Marosko? 😵

apolenka6
4. okt 2012

@tinka9075 tak dobrá vec je sušička a ked máš pre ňu dosť miesta tak niet o čom uvažovať... ja tu na byte nemám veľkú kúpeľňu ani vaňu nemáme,len sprcháč aby bola trošku väčšia 😕

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa zatial ok no verím že drobci sú v poriadku a nesklamú ma a aspon jeden sa uchytí 🙂 🙂

tinasc
4. okt 2012

@dasaa no ja si myslím, že sa mám dobre, akurát teda že v noci sa moc nevyspím, hrozne ma ťahajú tie ruky, aj mi dosť tŕpnu, tak som dosť unavená, ten tlak mi skáče raz hore, raz dole, neviem čo si mám o tom myslieť 😉

tinka9075
4. okt 2012

@apolenka6 ja mám kúpelnu velkú kamoška sa vždy smeje že to mám ako letisko 😀 😀

tinasc
4. okt 2012

@dasaa jeeeejda tak aj ty si takáto chorá, to je hrozné.... tak skoré uzdravenie prajem, nech ti to rýchlo prejde 🙂

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 urcite sa uchytia.Budes si robit test alebo pockas?

apolenka6
4. okt 2012

@cmelica ahoj ako sa máte? užívaš si materstvo ,pravda? malý je zlatučký ako všetky detičky čo sú tu ,no radosť to sledovať ..
ked si tu tak sa ťa spýtam kam mám dávať použité injekcie potom? nevieš či sa to niekde zbiera a vyhadzuje ?

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa aj ja si myslím testnem asi v pondelok ak budem mat odvahu 🙂 🙂

tinasc
4. okt 2012

@apolenka6 ja som to všetko dávala do papierovej krabičky a potom som to vyhodila normálne do smetia 🙂

dasaa
4. okt 2012

@tinasc este vidrz trosku a uz budes mat drobceka pri sebe a vsetko sa pominie 🙂 Ja som mala stale tlak nizky musela som pit kavu aspon 1x denne.Dakujem dufam ze to bude uz len lepsie

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 uvidis ako sa budes citit na ten test.Ved ked si neurobis tak si pockame pekne na krvne testy 🙂

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 zachvilku tu pridem idem dat Simonke papkat

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa jáj no necháme sa prekvapit čo z toho bude 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre