IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
28. okt 2012

@apolenka6 ďakujeme, odkážem školáčke 🙂 bude oslava, ale taká menšia, kvôli mne, potom s drobčekom a tatinom poriadne oslávime... ono aj keby sa narodil na termín, budú mať oslavu spolu 🙂 aj u nás je zima, veru treba vymeniť bundu, lenže čo narobím, keď nič nezapnem? 🙂

apolenka6
28. okt 2012

@kostickabonnie čakám a ked sa neozývaš tak máš asi po vklade 😕 😉 ...

kostickabonnie
28. okt 2012

@apolenka6 ahoj aj ostatným kočkam. Áno už som doma, aráno o ôsmej sme volali a povedali že môžeme hneď vyraziť.v Hneď sa vsak nedalo lebo nám zamrzlie okná a dvere na aute 🙂 ale došli sme a embryologicka nás odhovorila od dvojičiek takže sme vložili jedno krásne a bude to huncútstvo lebo sa prilepiť v hadič 9ke a museli sme ho vstreknut na druhý pokus 😉 aa dalsich9 bambulky sme dali zmraziť a dve este zajtra uvidíme či odznejú na mrazenie. Tak máme pred sebou dva týždne cakaniae🙂cakaniaet

kostickabonnie
28. okt 2012

Su tam preklepy ale ten mobil si vyberá vlastné slová 😀 snáď sa tomu dá rozumieť 😉

tinka9075
28. okt 2012

@kostickabonnie tak velká gratulka hladkaj pekne bruško nech sa tam fazulka pekne zahniezdi 🙂 🙂 to budeme robit testy skoro narovnako ja mám robit po iui až na 17 den 🙂 🙂

kostickabonnie
28. okt 2012

@tinka9075 tak moj drobec uz bola riadna blastocysta, uz mu ruky trcali 😀 😀 😀 jasne, bude to uspesny novembrovy tyzden, ked budeme testovat 😉

tinka9075
28. okt 2012

@kostickabonnie no to bude úspešný ja to inak ani neverím 🙂 🙂 mne hned doki zahlásil a už ste tehulka júj z dobrým pocitom som šla z centra 🙂 🙂

kostickabonnie
28. okt 2012

takze budeme oddychovat, ok? moj muz mi zakazuje internet, bo som sa preriekla, ze ste tu pisali, ze to skodi ..tak tu budem len na tajnosa a ked bude v praci 😀

tinka9075
28. okt 2012

@kostickabonnie budeme určite 🙂 ja som sa na internet pýtala dokiho v centre že či to škodí a povedal mi že to je kravina 🙂 🙂 ved vela báb čo otehotneli normálne robili pri nete a v pohode 🙂 🙂

anuska30
28. okt 2012

ahojte dievcata.rada by som vedela ci je tu niektora taka,co potratila a potom sa podarilo otehotnenie po IUI a bolo ok. Ja som potratila a rozmyslam teraz nad IUI.Bola ste niektora v Trencine na IUI? dakujem

apolenka6
28. okt 2012

@kostickabonnie ahoooooooooooooooooooooj 😅 😅 😅 😅 júúúúúú tak hladkaj brušinkoooo 😵 😵 😵 teším sa ako keby som ja mala po vklade ,moc držím palce ...ja idem zajtra na prvé sono a som zvedavá aké budú vajušká?? dúfam,že niečo bude 😨 😕 už ma bolia trošku vaječníky viac pravý 😝 ....
inak som čítala tú prvú správu a som si myslela,že si po narkóze 😀 😀 jasné na PC bud ,len striedmo aj ja to mám v pláne 😉 papa 😉 😉

anuska30
28. okt 2012

@sherny ahoj.ja mam ist tiez do Trencina na iui a rada by som vedela ake vysetrenia ti robil lekar.mne vravel ,ze mam prist na 3 dc a zoberu mi krv na horm.profil a na 12-13 dc aj s manzelom a jemu urobia spermiogram. davali ti aj nejake lieky alebo nieco? prosim ta,mozes mi napisat ako to prebiehalo ? boli ste rano alebo sa da ist aj poobede? rada by som vedela viac. neuvazujes nad nejakym centrom kvli iui alebo si spokojna aj v TN ? dakujem a prepac za tolko otazok

apolenka6
28. okt 2012

Kočky zajtra prvé sono 😕 som zvedavá ako produkujem vajušká 😕

tinka9075
28. okt 2012

@apolenka6 ahoj tak ti budfem držat palčiaky no uvidíme kolko budeš mat vajok 🙂 🙂

apolenka6
28. okt 2012

@tinka9075 ta to som strašne zvedavá 😝 pár ich snád bude ,ráno nás čaká asi zaujímavá cesta ak nasneží 😕 a dakujem

tinka9075
28. okt 2012

@apolenka6 neboj bude ich dost 🙂 🙂 ja som sa smiala ked som bola na sono pred iui ked pomeral dva dominantné a tých drobných čo tam bolo rátal do 10 a potom povedal že už neráta že rodím dobre 😀 😀 z clostíkom 1X denne 😀 😀 no dúfam že snežit nebude 🙂 🙂

cmelica
28. okt 2012

@kostickabonnie jeee moja tak uz mas bambulku v brucku 🙂 🙂 pohladkaj brusenko za nas a pekne oddychuj a dohovaraj 😵 😵
teraz som si spomenula ako to bolo u mna a na 6 den uz som aj testovala 🙂 🙂 🙂 🙂 drzkam moooc palce 😵

cmelica
28. okt 2012

@apolenka6 moja tak zajtra cakam spravicku 🙂 tfuj tfuj tfuj az je ich kopeeec 😵 😵 😵

@tinka9075 moja a ty ako po iui?,

cmelica
28. okt 2012

@dasaa @mirka2010 @sijust ahojte maminy 🙂 🙂 ako ste prijeli sneh?ako sa maju drobcatka?

tinka9075
28. okt 2012

@cmelica ahoj spokojná štastná taká som ešte nebola ani z vkladu ani z iui 🙂 🙂 všetko prebehlo rýchlo z dokim sme sa nasmiali no z velmi dobrým pocitom som šla do centra aj z centra 🙂 🙂 vajká dve spermoše ukážkové tak verím že už vajká oplodnujú 🙂 🙂

cmelica
28. okt 2012

@tinka9075 tfuj tfuj tfuj az je to tak 🙂 a super ze ste mali taky paradny pocit,dobre je to znamenie 😵 😵 😵

tinka9075
28. okt 2012

@cmelica jáj to je dobré znamenie ale hlavne že dokimu verím a to je hlavné 🙂 🙂 ja verím tomu že budem tehulka 🙂 🙂

sijust
28. okt 2012

@cmelica ahoj moja,dakujeme za opytanie....no nasa Stellka ma dnes 4mes... 🙂 po vcerajsom prevrieskanom dni(kedze lialo,nemohla spat vonku)mne pribudlo 10 šedivych vlasov 😀 dnes spala ako v oleji,zima bola uplne neskutocna a ona potiahla doobedu 3 a pol hodiny 😀 je to herecka,uz len sediet chce,zacina sa smiat nahlas,velmi je vnimava,ale sama velmi nechce byt...musim sa jej venovat...vykladat,spievat,rozpravat sa...uz mame aj klbiky dobre,este jedna kontorola a snad budeme mat pokoj...13tyzdnov nosila frejkovu perinku-chuda moje...v noci sa budi kazdu hodinu a pol...pocucka si a spi dalej...ach 😝 🙄 no co s nou urobim,je to taky moj cicicek treti 🙂 a vy ako moji?pampusik moj sa ako ma?posielame mu pusinku 😲

sijust
28. okt 2012

@dasaa ahojte babulky,ako sa mate?co usinka?este hnisaju?dnes sme mali uz aj my novy fusak...spala vonku 3 apol hodiny 😀

sijust
28. okt 2012

@apolenka6 zlatko,daj vediet,ako si dopadla na zajtrajsom sone....drzim palce a este pre vysvetlenie co je frejkova perinka-je to take plastove korytko,na bokoch sa to zapina a ide to aj cez pliecka,take traky,aby jej to tahalo hore a mala od seba nozky,ako zabka... 22cm...vies si predstavit,aka bola nehybna a to prebalovanie zdlhave,hlavne v noci,ked som ledva stala na nohach od unavy,no nic moc,ale pomohlo a to je najdolezitejsie 🙂

sijust
28. okt 2012

@tinasc no co moja?este si cela? 😅 myslime na teba a drzim palce...podla mna to bude presne na termin...prijimam stavky 😀 😀

apolenka6
28. okt 2012

@tinka9075
@cmelica
@sijust zajtra dám určite vedieť ,dúfam,že budem spokojná nemusí ich byť stráášne moc ,ale taký stred 😉

tinka9075
28. okt 2012

@apolenka6 presne tak nemusíš mat vela 🙂 pozri na mna som mala 22 a prt z toho 😒 😒

tinasc
28. okt 2012

@kostickabonnie moc držím palce, nech sa riadne zahryzne 🙂

apolenka6
28. okt 2012

@tinka9075 však by ma roztrhlo keby ja mám 22 😝 😉 a snehu sa určite neubránime ked pozerám počasie 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre