IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
29. okt 2012

@apolenka6 no pooslavovali sme dobre, aj som si pohárik šampusu dopriala 😔 😕 😅 no moja rodina je ok, tí sa ho nevedia dočkať, manželova rodina no, tí sú už skúpejší na slovo... ale čo, netrápi ma to...

cmelica
29. okt 2012

@tinasc ju sa mu nechce 🙂 pi cajik z malinovnika a schody moja su in 😀

adikasala
29. okt 2012

@tinasc dohovaraj mu a by si svihol 🙂 ja som tak valentinke dohovarala po termine,,lebo mi hrozila vyvolavacka po tyzdni...a to som nechcela 😉

tinasc
29. okt 2012

@cmelica po schodoch? no dobre... 🙂 😉

tinasc
29. okt 2012

@adikasala nuž budem dohovárať 🙂 asi sa mu nechce do tejto zimy 😉

apolenka6
29. okt 2012

@tinasc skús nech tato pomôže 😀 vraj to pomáha ťuťu -muťu ..ak máš chuť 😝
no ved asi na mňa čakáš ešte 😝 možno v pondelok bude OPU 😉 😉 😉

apolenka6
29. okt 2012

@cmelica aj @kostickabonnie mi písala,že je to na podporu vajok ,no ved ja sa spýtam v piatok ak ju opäť dostanem 😕

tinasc
29. okt 2012

@apolenka6 aj o tom sme sa bavili, ale tato vravel, že si to teraz nevie predstaviť 😀 😀 😀 😔

apolenka6
29. okt 2012

@tinasc no tak všetko sa dá 😀 😀 😝 ked je chuť 🤐 😀

kostickabonnie
29. okt 2012

@alibabaa gragulujem a velmi sa tesim s tebou, dufam, ze ta budeme vsetky nasledovat @tinka9075 aj @apolenka6

tinka9075
29. okt 2012

@kostickabonnie budeme jasné inak to ani nevidím 🙂 🙂

majca55
29. okt 2012

@dasaa moja mam sa dobre a noveho nemam nič zatial 😝 ale mate krasne fotečky a Simonka je krasnučka a cely tatino 😵

majca55
29. okt 2012

@apolenka6 moja tak super a už aj vieš kolko folikov maš?

majca55
29. okt 2012

@alibabaa moja tešiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa stebou gratulka tfuj tfuj 😵 😵 😵

apolenka6
29. okt 2012

@majca55 dve strany do zadu som písala naraz pre všetky babenky sprav kuk..je ich dosť 😉

majca55
29. okt 2012

@apolenka6 moja krasne tfuj tfuj uvidiš na vianoce je zteba krasna tehulka 😵 😵 ako sa moja citiš?

apolenka6
29. okt 2012

@majca55 vieš Majka veľká úroda ešte nič neznamená...som opatrná 🤐 😉 ale stimulka sa asi vydarila ,len uvidíme koľko folikov bude zrelých 😕 ako sa oplodnia a budú rásť ešte máme veľa dôležitých momentov pred sebou ,keby to išlo všetko ako má 😕
no dnes ma smädí ,dostala som tú štiplavku ,dávku mám nezmenenú ...pamätáš si na čo je ta štiplavka 😕
trošku cítim vaječníky ,no ale každým dňom to bude horšie až do OPU 😕 som zvedavá kedy bude 😨

majca55
29. okt 2012

@apolenka6 moja ta je pre tu tekutinu aj ja som ju dostala 😝 vela pi moja ja viem že velka uroda nič neznamena tym som si prešla 😝 ale u teba verim,že to bude na jednotku tfuj tfuj takže v pondelok by mohlo byť opu?

apolenka6
29. okt 2012

@majca55 neviem nikto mi to v CAr nepovedal v piatok budem určite múdrejšia ...ale ked to tak rátaam,že folikul rastie za deň 1,5až 2mm tak asi tak nie? 😕
už nech to mám za sebou teraz je to napínavé a ešte to čakanie potom bude.... 😝 🙂

majca55
29. okt 2012

@apolenka6 moja zvladneš to všetko vidiš ešte pred rokom by ťa to ani nenapadlo že?kde si už 😵

apolenka6
29. okt 2012

@majca55 určite nie veru...pred rokom by som o tom ani ,len netušila ,ale veci sa samé posunuli inam ..ako asi majú 🙂

majca55
29. okt 2012

@apolenka6 presne tak 😵 všetko ide tak ako ma a ty si všetko dobre premyslela a verim tomu moja 😵 inak krasne to tu teraz ide až mi dodavate chute babule 😵

apolenka6
29. okt 2012

@majca55 jáj ani nevieš ako ma alibabaa potešila ,také povzbudenie trošku aj ked každá sme iná.....
pravda? ťa to láka ..nebudem ťa nútiť to si musíš sama prehodnotiť 😉 ale čo bolo v CAR ľudí ,asi preto,že je pondelok aj minule to tak bolo a dnes som stála 2x v rade na krv raz na krv potom sono a potom ma poslali znovu na tú štiplavku a rada až po dvere 😝 ale v piatok tam nemusíme byť skoro stačí pred 8hod.lebo ideme ešte k embryologičke

mirka2010
29. okt 2012

@apolenka6 to vobec, ale vobec nevadi, ze si pribrala...ved mas postavicku uplne nadhernu, urcite ti to len a len pristane 🙂 a vidis, ked ti to aj ocinko povedal...a tvoji rodicia a okolie nevedia co podstupujete?

mirka2010
29. okt 2012

@alibabaa haloooooo, jemine ako sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,to je uzasneeeeee......moooooc gratulujem 🙂🙂🙂 ako sa citis?

alibabaa
29. okt 2012

@kostickabonnie jasneeeeee podavam stafetuuuuu

alibabaa
29. okt 2012

@mirka2010 joj miri dobre. trosku sa mi sem tam zaludok obrati, nechut do jedla.. a vies typicke utrosovske ... prsia bolia, picha ma v podbrusku, a straaaaaaaaaasnu chut na polievku.. az tomu neverim . ja a polievka.. nikdy sme neboli kamosky...

apolenka6
29. okt 2012

@mirka2010 nie Mirka nechcem rodinu stresovať hlavne maminu ja sama to prežívam a nechcem ju zaťažovať a ak sa to podarí bude času jej to povedať ..švagriná to vie 😉

majca55
29. okt 2012

@apolenka6 moja teraz ku komu chodiš na sono?su tam riadne zmeny že?

apolenka6
29. okt 2012

@mirka2010 na strane 1523 som písala ako som dnes dopadla na sone ,som písala všeobecne pre všetky nepísala som menovite 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre