IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
6. nov 2012

@apolenka6 ja by som to riesila si rovnako..jedno...a to sa urcite u maminky bude drzat krasnych 9 mesiacov 🙂🙂🙂

apolenka6
6. nov 2012

@mirka2010 vieš my sme to brali z tohto hľadiska,že budem sama doma a dve na byte zvládnuť by bolo asi ťažké a máme malý výťah kde by som nezmestila veľký dvojkočiar ..mamina býva dalej a má problém s nohami

mirka2010
6. nov 2012

@apolenka6 jasne, dvojicky su velmi narocne..aj ked krasne 🙂 ale my ani nemame problem ze s vytahom, ale tiez jedno babatko je na starostlivost az az 🙂 urcite sa ujme aj jedno, drzime mooooooc palce 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@mirka2010 ešte raz dakujem za podporu 😉 si veľmi zlatá !!!

mirka2010
6. nov 2012

@apolenka6 jasneeee....ved naozaj, tak moc to s vami tu kocky prezivam 🙂

sijust
6. nov 2012

@apolenka6 zlaticko,neboj nic...nam tiez 4odpadli...najskor sa delili pekne,vsetkych 8rovnako a do finale prisli len 4...the best one bola Stellinka 😀 verim,ze podobne to bude u vas a neskutocne ti to prajem 🙂

ursula5
6. nov 2012

@mirka2010 Miruška kedy mám čakať reakciu po očkovaní 😒

mirka2010
6. nov 2012

@ursula5 ahojky, a kedy presne maleho ockovali? no nas mal po tomto prvom ockovani hrcu na nozicke a teplotu hned v tu noc, potom dalsich asi 6 dni mal zvysenu teplotu, lebo mal stale velku tu hrcu na nozicke...takze asi najdolezitejsie je sledovat tu teplotu, ta nam prisla az pred polnocou, a deviatej ked sme ho ukladali este vtedy tak nemal a potom mu rapidne isla hore...no a po druhom ockovani nemal reakciu ziadnu...maly to ako preziva?

ursula5
6. nov 2012

@mirka2010 očkoval nás dnes o 12.30 tak čakám kedy to prepukne, strašne moc plakal ešte som ho tak nepočula od vtedy nech ísť z mojich rúk, teraz zadriemal ale nevládzem na ruky váži už 7160 g je uplačkaný tak uvidím kedy príde teplota už narieka bežíííííííííím k nemu ☹

mirka2010
6. nov 2012

@ursula5 aj nas priserne plakal pri tomto prvom ockovani...bude mrzuty, na to sa pripravte, nas pokym bola hrca na nohe tak bol taky...ale potom to prejde...urcite mu davaj obklady, stale nech na nozickach ma obklady a na noc mu dajte urcite nieco na znizenie teploty, radsej akoby mu mala velmi vyskocit...mate nejaky detsky nurofen, ten nam velmi pomohol, drzkajte sa! a daj vediet ako to zvladate

ursula5
6. nov 2012

@mirka2010 už zas zaspal, som pripravená nato že bude mrzutý, a tie obklady si mu nejako pripevnila na nôžky alebo len keď ho prebalím bude stačiť j si to už nepamätám ako som to robila chalanom, mám čípky paralenové tak mu na noc dám

tinka9075
6. nov 2012

@apolenka6 ahoj neboj budú bojovat a pekne pôjdeš na vklad 🙂 🙂 nemusí byt vajok vela len nech sú kvalitné 🙂 🙂

tinka9075
6. nov 2012

@mirka2010 ahoj áno máme domček a ja som taká spokojná a štastná cez leto mám na dvore hojdačku a bazén posadené tuje mna to baví okolo domčeka robit 🙂 🙂 mne je jedno aj aj bránu natieram hocičo si robotu vždy nájdem 🙂 🙂 dnes mi dal dolu sadru júj taká som štastná síce ruka ešte bolí ale už je to v pohode 🙂 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@sijust jáj toto čakanie je horšie ako stimulácia 😝 nech je štvrtok a viem niečo nové ..trvá mi deň nekonečne ..zajtra príde kamarátka tak mi bude veselšie ,ale jej nič nemôžem povedať 🤐
dakujem ,moc,moc dakujem 😉
inak ked som to volala mm tak mi hovoril,že má kolegu po IVF majú dvojičky ..jej vybrali 11 vajíčok a tento prvý deň po oplodnení jej zostali ,len 3 ..tak ma ukludnil 😝 a majú detičky

apolenka6
6. nov 2012

@tinka9075 ja viem ,len nech sa im darí moc im držím palce 😠 😠 😉

mirka2010
6. nov 2012

@ursula5 ja som mu normalne dala latkove vreckovky a previazala to plienkou, som si ju rozstrihla, lebo som vedela, ze ju budem este na to potrebovat...takze to mal stale, hlavne tie obklady nemaju byt moc studene, len takou polostudenou vodou ich treba namocit...a naozaj nech im ma stale, stale na nozickach...paralenove cipky skuste, ale sirup je lepsi preto, lebo mas uplne istotu ze ho spapa...pri cipkoch ho moze vypudit a nebudes o tom vediet...ak ma kto ist do lekarne, chodte este kupit nurofen pre deti...teda moj nazor...nam to aj tak dr poradila...lebo pri cipkoch naozaj nevies pokym opat neprebalujes, ci ucinkuju....

mirka2010
6. nov 2012

@tinka9075 jeeeej, tak uz nemas sadru??? to je pocit, vsak? uplne ako keby si mala o 5 kg menej, ze? tak super, mozes sa konecne dobre osprchovat...ja som sa na toto najviac tesila, ked mi dali z nohy sadru dole 🙂 a je to naozaj super mat domcek...taky ralx to ano...a pre deticky uplne idealne 🙂

tinka9075
6. nov 2012

@mirka2010 taká som štastná no to sprchovanie bola pre mna nočná mora 😀 😀 a horšie bolo umývanie vlasov z lavou rukou ale zvládla som to 🙂 🙂 síce ruka ešte bolí ale to prejde a bude dobre 🙂 🙂 veru domček je super taká pohoda ked chcem tak si idem na dvor na jar ideme robit terasu tak som povedala mužovi že tam budem trávit čas od jari do jesene 🙂 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@tinka9075 jéj ty už máš dole sádru 😅 😅 parádička ..určite veľká úľava ..ja som sadru nemala ,ale viem si to predstaviť ako ťa to obmedzovalo 😕 tak nech sa rúčka čím skôr dá do 100% poriadku 😉

tinka9075
6. nov 2012

@apolenka6 ahoj no mám konečne ale o týžden idem na kontrolu a mi zahlásil že možno mi ju dá do sadry znovu tak neviem prečo mi to dával dolu 😒 😒 na rentgen nemôžem íst ked neviem či som tehu tak uvidím čo ma čaká 🙂 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@tinka9075 ozaj tehotné nemôžu ísť na RTG 🙂 a kedy budeš vedieť výsledok tehu?

tinka9075
6. nov 2012

@apolenka6 za týžden idem testnút no verím že tam budú // 🙂 🙂

ursula5
6. nov 2012

@mirka2010 ok kupime aj nurofen, zatiaľ som mu nedala ešte obklady ešte nemal nič na nožičkách 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@tinka9075 určite budúúú 😉

tinka9075
6. nov 2012

@apolenka6 ved to určite iné ani nečakám 🙂 🙂

cmelica
6. nov 2012

@apolenka6 mojka tak mate 4 karsne vajka ..to je super 🙂 budeme na ne mysliet a posielat im energiu aby sa pekne delili... a len pre zaujimavost mne ostalo do predlzenej 5...takze urcite budu krasne na vklad aj na mrazenie...tfuj tfuj tfuj .. a ako ti je dnes???
nestiham vas citat...sak toho popisete!! 😀 😀 😀 😀

cmelica
6. nov 2012

@ursula5 juuj tak vy mate za sebou uz ockovanie?? nas to este len caka ☹ pekne mu za nas pofukaj bolacky ...

cmelica
6. nov 2012

@tinka9075 @kostickabonnie a kocky vy mate co nove??? naozaj vas nelaka testovat??? kolky den ste dnes???

cmelica
6. nov 2012

@mirka2010 zlatko ukazovala som to mm a ze ked tam nebude chciet byt tak co potom...keby je to na mne len beriem hned..este ho skusim spracovat-teda ak dovtedy nepredas... pozdravujeme Maroska 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@cmelica no ja som dnes doma nikam som nešla aby som niečo nepodcenila po včerajšom OPU 😕 tak som skoro stále na PC 😝 ale radšej by som išla niekam myšlienky vyvetrať a na nič nemyslieť ...mne je už celkomfajn,len občas cítim pichnutie a bola som v obchode a som si kúpila čerstvé zákusky ,pre náladu 😀 aj tak som už pribrala ...
jáj toto čakanie ma bude ubíjať ,už nech mám bubáčika v brušku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre