IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
8. nov 2012

@walta ako sa cítiš? tehotensky 😕 😉

mirka2010
8. nov 2012

@apolenka6 no teda, tak to je sila...naozaj lekarske tajomstvo by malo byt dodrzane, ci ide o rodinneho prislusnika, alebo nie...ach, teeeda...to je vec!!! no co uz, tak to vedia aj svokrovci...☹

mirka2010
8. nov 2012

@kostickabonnie jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej,to je krasna ciarocka....velka gratulacia, mooooc sa s tebou tesim 🙂🙂🙂

apolenka6
8. nov 2012

@mirka2010 svokra to vedela,lebo som jej to povedala a svokra som nechcela "provokovať" náhodou....ale čo už je to vonku ...ale keby to nevedela svokra to by bolo 😠

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie no čo práca spravená ? už si napísala čo máš, a zajtra ideš tiež do práce?

kostickabonnie
8. nov 2012

@apolenka6 musis to brat ako fakt.....idem si po drobceka a hotovo !!! Mne v tomto smere pomahalo take racionalno...sice hnusne, ale pomohlo......zaplatili sme si, tak to musi vyjst ! Po kazdej etape som si povedala, doteraz to slo dobre, takze nie je dovod, aby sa to teraz pokaslalo..... Ani si nepripustam alternativy typu....vsak ak nevyjde, mam este mrazacikov. Ja uz uvazujem, rychlo porodit tohto droba a zabezpecit mu surodencov 🙂 Pozitivne ciele, ziadne zadne vratka 🙂 Vyjde ti to a BODKA.

kostickabonnie
8. nov 2012

@apolenka6 napisala som, ze ziadam o odklad do zajtra, nebudem tu teraz ponocovat !!! Doteraz by som to urcite neodkladala bola by som hore do druhej v noci, ale drobcek je teraz dolezitejsi....nech ma teda vyhodia, ak im na tom jednom dni zalezi. Tak či tak chcem čoskoro tuto zmluvu ukoncit, lebo to nebudem zvladat v novom roku. Zajtra mam nejake pracovne stretnutia, tiez nie som na ne pripravena, ale to nejako zvladnem, improvizacia mi ide 😉

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie dobre sa to číta a dakujem ti ako to mám riešiť 😕 dobre nebudem si pripúšťať že pôjdem na KET,že sa vrátim do práce keby sa to nepodarilo , že na teste nebude len jedna čiarka ! a že pripúšťam v sobotu idem pre drobca a bude u mňa až do júla 😉 !!!!!
ale fakt mám dobrý pocit a sa teším 😵

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie určite si dobre spravila ,že sa tak nenáhliš a dávaš si pohov teraz to treba určite !
tak ti si herečka improvizovaná 😀 aj to musí byť ked treba 😝

tinka9075
8. nov 2012

@apolenka6 musíš sa riadit tým ako ti napísala
@kostickabonnie a byt flegmoš ako ja 😀 😀

apolenka6
8. nov 2012

@tinka9075 budem ,budem určite 🙂

kostickabonnie
8. nov 2012

@apolenka6 to si vazne mala pripravene tieto alternativy ??? 😕 okamzite na ne zabudni !!! ved to ti berie strasne vela energie, zbytocne sa vo vnutri stresujes a trapis. Teš sa na drobca a na 9 mesiacov s nim v brušku 🙂 idem uz do postele, lebo som kvoli dnesnej ceste vstavala o 5,30. Tak dobruu noc a usmievaj sa pri predstave, ze v sobotu ti vyberu najlepsieho bojovnika, on to bude citit 🙂

apolenka6
8. nov 2012

@tinka9075 aby som nezabudla aj ty sa tak riad 😉

tinka9075
8. nov 2012

@apolenka6 presne tak žiadne negatíva 🙂 🙂 ja som si celý čas ako sme šli z brna hovorila že mám v brušku bábetká a som o tom presvedčená stále 🙂 🙂

kostickabonnie
8. nov 2012

@apolenka6 @tinka9075 ma ine postupy ako ja ....uplne flegmaticke.....ta si ani test nespravi 😀 😀 😀 😀

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie a to mám ,len polku čo som napísala 😠 vidíš aká som..iná ako ty 😖 ale dám si poradiť ..
tak dobrú noc ti prajem OBOM! 🙂

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie ona test nepotrebuje ked to tak cíti a určite to tak je !!! @tinka9075 že? 😉

apolenka6
8. nov 2012

Idem aj ja spať tak dobrú noc žienky ,maminky ,tehuľky 😉

tinka9075
8. nov 2012

@kostickabonnie budem musiet spravit ale už som z dokim dohodnutá na krv 🙂 🙂

tinka9075
8. nov 2012

@apolenka6 jasné test nepotrebujem ale spravím si 🙂 🙂 dobrú nocku 😔 😔

mimi_2
8. nov 2012

@kostickabonnie Jééj tak test je nádherný, žeby si ma inšpirovala a dám sa predsa len na IVF , aj ja tu raz chcem hodiť také foto 😉 , blahoželám tichúčko, držkajte sa 😵

cmelica
9. nov 2012

@tinka9075
@kostickabonnie no co kocky testovali ste dnes???????????, 🙂

cmelica
9. nov 2012

@kostickabonnie juj az teraz som sa dopracovala k tomu ,ze si testovala 🙂 super moja krasne silnie 🙂

apolenka6
9. nov 2012

Dobré ránko 🙂 tak dnes pôjdem do potravín spravím nákup a šup variť.....Spravím šošovicovú polievku na kyslo a francúzske zemiačiky ,iné ma nenapadá a mm chcel niečo bez mäsa 😕 😉
@kostickabonnie @alibabaa ja som stále nafúknutá aj vy ste boli pred vkladom 😕 espumisan som znovu nasadila

tinasc
9. nov 2012

@apolenka6 príď aj k nám navariť 🙂 😉 tá šošovicová by nemusela byť, ale francúzske by som si dala 🙂 😀 a inak dobré ránko 🙂

tinasc
9. nov 2012

@tinka9075 a kedy sa dozvieš výsledok?

apolenka6
9. nov 2012

@tinasc už sa pomaly chystám do obchodu ,len si namaľujem ešte "face" ja si šošovicu radšej nedám pred zajtrajším vkladom 😝 aby ma ešte viac nenafúklo 😀
a čo Lukáško? ako v noci spinká?

apolenka6
9. nov 2012

@kostickabonnie
@kostickabonnie heliosáčky som si ráno vkladala utroš a ma napadlo či si aj ráno mám dať ked bude vklad ..zabudla som sa ich na to spýtať

apolenka6
9. nov 2012

@cmelica aj tebe patrí správa hore 😕 omylom som dala 2x kostickabonnie 😀

walta
9. nov 2012

@apolenka6 supeeeeeeer, tesim sa.... 8-bunkove su najlepsie, su krasne silne, podla mna s tymi budu robit dalej a tie ti vlozia. Aj mne vlozili 2 embryjka, mali po 8 buniek a mame z nich krasnu dcerku, takze ono to funguje. Silno ti/vam drzim palce a cakam len a len dobre spravicky 🙂, drz sa moja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre