IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
9. nov 2012

kočky, ktoré chodíte do Heliosu, ako prebieha to prvé sono? Zospodu ci cez brusko? Aby som vedela, ako sa mam nachystat v tej kabinke 😒

tinka9075
9. nov 2012

@kostickabonnie prvé sono je zospodu 🙂 🙂

kostickabonnie
9. nov 2012

@tinka9075 no, presne taku odpoved som nechcela pocut 😀 to sa akoze aj ja mam upravit ako @apolenka6 ???

apolenka6
9. nov 2012

@kostickabonnie no ,len si pekne uprav účes 😕 nech si piekná 😀 nech má malé pekný bunker 😝 🤐

apolenka6
9. nov 2012

@adikasala jéj malá už má budúcnosť naplánovanú a anglický jazyk vedieť je veľká perspektíva 😅 a univerzita v sydney 😨 😅 páni 😕 ale pekne postupne....jasle ,školka ,škola 😀
ved neboj pôjdete s mm domov a bude to aj tebe ľahšie ako samej 🙂

sijust
9. nov 2012

@kostickabonnie moja a nielen to prve bude spodkom 😅 ale moze ti to byt jedno... 🙂

sijust
9. nov 2012

@apolenka6 tesis sa uz na vklad?ja som sa nemohla dockat 😅 jemine len ked si spomeniem na utroš 😝 mne robil strasne zle dole,musela som ho zapijat...bola som velmi unavena z neho 🙄 som dost hakliva,musim stale nosit intimky a holit sa,lebo hned je zle 😖 nic moc,teda

apolenka6
9. nov 2012

@sijust ako zle ti robil? napíš do IP ak chceš aj mne sa zdá,že začal robiť neplechu 🙄 🙄 pred vkladom ..
určite sa teším !!! len ten utroš ma se..e !!!asi mi vadí mať intímku stále či čo ...

apolenka6
9. nov 2012

@sijust áno na vklad sa teším 😅 😅 si predstavujem ako mi ho tam dajú a budem sa snažiť aby mu bolo u mňa čo najlepšie a bude cítiť lásku ktorú mu budem posielať a u mňa mu bude dobre, lepšie ako v tom roztoku v CAR kde je teraz 😵 😵 😵

tinka9075
9. nov 2012

@kostickabonnie ja ked som šla na sono po potvrdení tehu som myslela že cez brucho a doki zahlásil že zospodu som len kukala 😀 😀

kostickabonnie
9. nov 2012

@apolenka6 už máš doma mužika? Zajtra sa nám kedy ozveš? Držím palce aby bol drobec poriadne lepkavý a čo najskôr sa prilepil na sliznicu 😉

apolenka6
9. nov 2012

@kostickabonnie áno už mám mm doma tak sa sem teraz horšie dostanem 😝 😠 😠 ale si vymôžem PC aj ked na pár minút..a teraz ked mám" pohotovostnú " situáciu 😕
asi sa ozvem až po vklade ,lebo ak tam pôjdeme tak nabehnem do sprchy a budeme utekať....na aute 😀
a beriem lepidlo..... 😀 😝

mirka2010
9. nov 2012

@apolenka6 ahojky, tak na zajtra drzime mooooooooc palce!!! bude to teda zajtra na isto???

mirka2010
9. nov 2012

@sijust ahojte zlaticka, tak ako sa nam mate? ako Stelluska? co mate nove?

apolenka6
9. nov 2012

@mirka2010 ahoj Mirka ..neviem ešte 😕 vieš kázali mi vo štvrtok zavolať si ráno v sobotu o 8 hod a mi povedia či bude vklad zajtra,alebo v nedeľu ..vklad býva na 5-6 deň
tak som zvedavá na ráno ja už budem v pohotovosti 😀 😨
a vám sa ako darí ? čo Maroško a zúbok 🙂

tinasc
9. nov 2012

@apolenka6 Luky zatiaľ spinká no nechcem to zakríknuť, ale celkom fajn, ja som spokojná 🙂

tinasc
9. nov 2012

maminky prosím vás, treba baliť detičky naširoko? dnes sme boli síce u doktorky ale zabudla som sa jej to opýtať a v nemocnici to nespomínali... ďakujem za odpovede...

apolenka6
9. nov 2012

@sijust a čo si si dávala ked ti utroš robil neplechu 😕 ked si si nič nemohla dávať ...

apolenka6
9. nov 2012

@tinasc len nech mu to tak ostane a krásne spinká a maminka je spokojná 🙂

tinasc
9. nov 2012

@tinka9075 no vidíš, som zvedavejšia ako ty 🙂

tinasc
9. nov 2012

@apolenka6 juj dúfam, že áno, v porovnaní s dcérkou je iný, klop, klop 🙂 😉

tinka9075
9. nov 2012

@tinasc to áno len mna vôbec neláka testovat 🙂 🙂

adikasala
10. nov 2012

@apolenka6 mojenko velmi na teba myslim ked si tu neni s novinkami predpokladam ze si uz na ceste za tvojmi mrnousami 🙂 cakam len na krasne spravicky 😲 😲 😲

majca55
10. nov 2012

@apolenka6 moja držiiiiiiiiim palce myslim na vas 😵 😵 😵

kostickabonnie
10. nov 2012

@apolenka6 ahoooooj, cakame tu na teba, teda na vas 😉 😉 urcite ste si po ceste dali nejaky fajnovy obedik ako malu oslavu, ze je drobec v brusku 😉

cmelica
10. nov 2012

@apolenka6 ahoooj!no co moja?? ty ,ze si tu neni tak si isla isto na vklad,ze ? 🙂 🙂 cakame na spravicku 😵 😵 😵

alibabaa
10. nov 2012

@tinasc ja som pocula ze uz netreba deti balit na siroko. ze sa to zmenilo...

apolenka6
10. nov 2012

@sijust @kostickabonnie
@mirka2010
@tinka9075
@dasaa
@majca55
@ursula5
@tinasc @cmelica @adikasala @alibabaa @walta @fomarik @mimi_2 Ahojte kočeny moje! tak sa hlásime ...
máme vloženú 1 expandovanú blastocystu ,vkladáme do nej veľké nádeje,lebo je len jedná ,jediná 🙂 na zmrazenie nám nič nezostalo tie dve prestali napredovať ,ešte zajtra mám zavolať či náhodou nepodrastú ,ale nádej nedávali... 😔
dakuje za veľa palcov,energie a neviem čo ešte ste posielali 🙂 !!!
ale tento náš ♥bubáčik♥ je silný tak mu veríme 😉

tinka9075
10. nov 2012

@apolenka6 hurá tak to máš super bude bábetko neboj len teraz mysliet pozitívne vieš ako ja tak flegmaticky 😀 😀

alibabaa
10. nov 2012

@apolenka6 tfuj, tfuj, tfuj...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre