IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
22. nov 2012

@mirka2010 Dakujem Mirka ešte nemám krvičku ,zajtra ideme ,ale už som po teste kľudnejšia 😉 ale aj tak sú dôležité krvné testy....cítim sa celkom dobre ,ráno mávam ťažobu až ked sa na silu najem mi to postupne ustúpi ,na obed mi chutí a večer ma chytá vlčí hlad aj ked som najedená 😕 a takto je to do kola v posledné dni ...

apolenka6
22. nov 2012

@kostickabonnie ešte k tomu testu záleží aký si kúpiš nie každý krásne ukáže ,ja som chcela ,len mama test ,lebo viem,že ten je najspolahlivejší a nechcela som sa stresovať 😉
dnes príde mm a zajtra ráno smer MT 😕 už som zvedavá 😝

apolenka6
22. nov 2012

No a mám to na 100% dnes príde mm domov! 😵 😵 zajtra sa ide na krv a sono 😅 ..a jeho doma čaká milá správička 😲

sijust
22. nov 2012

@mirka2010 zlatko,chodievala o 7mej,ale kedze uz nechce spinkavat cez den,byva unavena a sama sa pyta...ona je inak taka radostna,usmievava a pred 5tou zacne mrnkat,potom plackat,žmoli si očka,takze okupkame a lazka si.Hodinku zaspava,kym tvrdo zaspi...potom taha v kuse tri hodiny a od tej 9tej sa budi kazdu hodinu a pol az dve hodiny,pocucka si chvilku a spinka dalej...vacsinou do 5tej.Takto jej to vyhovuje,no co uz?!mozno sa to este zmeni 🙂 a dakujeme za pusku 😲

mirka2010
22. nov 2012

@tinka9075 ja som mala presne podobny problem,mna prsia tak boleli, ze som sa ani otocit nemohla a to cikanie...doverne poznam, lenze najhorsie je, ze ja chodim casto aj po porode...nie zase az tak casto...ale casto to je...takze ciarocka silnie??? to je super, tesime sa velmi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
22. nov 2012

@sijust ja viem, ze ak si to malicka vypytala sama, tak ine nic neurobis, ale je to strasne skoro, vsak to ani nikam nemozete ist...a keby ste ju vydrzali nechat aspon do siestej, pol siedmej, nedalo by sa to uz vydrzat?lebo potom mozno aj v noci by sa tak casto nebudila...lebo je to prirodzene, ze ona si ten najtvrdsi spanok minie prakticky do tej deviatej ako pises a potom sa uz budi...to aj my mame, ale s tym, ze Marosko takto tvrdo spi do polnoci a potom su tie jeho caste budenia...no je to tazke, ja viem...a to potom aj ty s nou tak skoro chodis spinkat? a od piatej rana co robite??? bozinku, ja si to neviem predstavit....

mirka2010
22. nov 2012

@apolenka6 tak parada, tak moc sa s tebou tesim...cize mm sa to dozveda az dnes???

mirka2010
22. nov 2012

@dasaa fakt dobry vtip 😀 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
22. nov 2012

@mirka2010 áno mm o teste bude vedieť až dnes nechcela som to riešiť po telefóne 😉

apolenka6
22. nov 2012

@kostickabonnie zajtra na krv nemusím ísť na lačno ? 😕

tinka9075
22. nov 2012

@mirka2010 ahoj no čiarka silnie som spokojná dnes som bola u môjho gyndoša ma vybozkával vyobjímal taký štastný bol 🙂 🙂 a dostala som os neho kyselinu listovú že aby som nemusela kupovat jáj ten myslí na všetko 🙂 🙂

mirka2010
22. nov 2012

@apolenka6 a si mu to aj nejako specialne pripravila ako prekvapko? ja som si to vzdy tak vysnivala, ale nakoniec moj muzik bol pri testovani, takze nic z mojich predstav nebolo...aj ked to spolocne testovanie bolo asi najkrajsie ake mohlo len byt 🙂

mirka2010
22. nov 2012

@tinka9075 no ten tvoj gyndos je uzasny clovek...teeeeda, to som este ani o takom nepocula 🙂 urcite super pocit chodit k nemu....za to ja mam takeho naladoveho ze no comment 😠

tinka9075
22. nov 2012

@mirka2010 on veru je super človek nemenila by som ho 🙂 🙂 ale ved neboj o chvílu vymeníš tvojho gyndoša za vieš za koho 🙂 🙂 a budeš spokojná 🙂 🙂

tinka9075
22. nov 2012

Robený dnes tak pre istotu 🙂 🙂

apolenka6
22. nov 2012

@mirka2010 no aj ja som mala kedysi predstavu ,že raz mm zamávam pred očami malými topánočkami ,ale to bolo ešte v dobe ked som netušila aký bude problém otehotnieť ...
a ked sme už snažilkovali v CAR tak mm výsledok čakal tiež ,a teraz on má tušenie ,že som tehotná hned od vkladu mi to hovoril a dnes mu to môžem potvrdiť 😵

apolenka6
22. nov 2012

@tinka9075 krásne čiaročky ,aj ja sem asi hodím včerajší test ked príde mm ,musí ma to naučiť! 😉 na fotoaparáte je to krajšie ,ešte spravím jeden test ,ale možno až v sobotu ,zajtra idem na krv a to sa neoplatí to budem vedieť HCG poobede

tinka9075
22. nov 2012

@apolenka6 to som len tak pre istotu spravila som spokojná 🙂 🙂 jasné v sobotu ešte sprav no je super sa pozerat ked čiarka sa ukáže skôr ako kontrolná 🙂 🙂

apolenka6
22. nov 2012

@tinka9075 tak ty si dlhšie tehotná tak ti to tak krásne ukazuje a moje včerajšia nie je taká silná ako tvoja 😝 ale včera bola 12 deň po vklade ...v sobotu by už mala byť krajšia 😉

ria191
22. nov 2012

@tinka9075 aj ja chcem taký. Kde si ho kúpila 🙂 🙂 🙂

tinka9075
22. nov 2012

@apolenka6 tak to áno doki mi dnes povedal že 6 týžden ved to ako uteká rýchlo 🙂 🙂 bude aj tvoja taká silná neboj 🙂 🙂

tinka9075
22. nov 2012

@ria191 ahoj v Topolčanoch také predávajú 🙂 🙂

kostickabonnie
22. nov 2012

@apolenka6 ahoj, nemusis ist na lacno 😉 len ktovie, ci uvidite bublinku, predsa to bude este len 13.den. Velmi ti to vsak zelam, aby uz bola viditelna, lebo ta moja mala na 15.den len 3 mm, vsak si videla fotecku. Keby ste sli v pondelok, urcite by to bolo tutovka, ale vsak uvidite mozno aj zajtra 🙂 🙂 🙂 budem na teba mysliet.

apolenka6
22. nov 2012

@tinka9075 bude ja viem,že bude ,alebo dnes sem nedám test až ked spravím další a dám sem potom jede aj druhý na porovnanie 🙂

tinka9075
22. nov 2012

@apolenka6 hlavne že si tehulka a iné nech ta už nezaujíma pod stromčekom budeme mat pekné darčeky ja ty
@kostickabonnie aj alibaba ja sa tak teším že sa nám to všetkým podarilo velmi 🙂 🙂

apolenka6
22. nov 2012

@kostickabonnie ja som už nad tým premýšlala ,že v pondelok by tam už niečo bolo vidno ,ale ked ideme zajtra.... ale ved aj kočkám nebolo nič vidno ,len sliznicu vyššiu mali a HCG krásne tak ja som zvedavá na moje....
a ty sa ako cítiš? nie je ti zle? aj ťa pichá v brušku atd...

apolenka6
22. nov 2012

@tinka9075 pekne si to napísala 🙂
@kostickabonnie si poverčivá? jedna kamrátka mi radí aby som to nerozprávala ,ale pár ľudí to vie a ma to trošku zmiatlo ☹

tinka9075
22. nov 2012

@apolenka6 no vieš radšej to ešte nikomu nehovor ani ja som nehovorila vie to len muž sused naj kamoška a ešte jedna kamarátka viac nik a vy na koníku 🙂 🙂 ja poverčivá som ani kočík nebudem mat doma pred pôrodom až po pôrode pôjde muž kúpit 🙂 🙂

apolenka6
22. nov 2012

@tinka9075 ved to viete to tu na MK a pár blízkych ľudí čo to so mnou prežívali ...určite to nechcem hovoriť susedom ,okoliu atd ...

tinka9075
22. nov 2012

@apolenka6 presne tak u nás to ani moji rodičia nevedia 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre