IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
26. dec 2012

@tinasc ja sa teším na budúci rok to už drobci budú vnímat aspon niečo 🙂 🙂 ja keby som dva dni prenášala tak sme všetci štyria levy ale u dvojčiat asi prenášat nebudem 🙂 🙂

apolenka6
26. dec 2012

@tinka9075 presne tak myslieť pozitívne a hotovo!!! a modliť sa 😉
každá jedná snažilka sa rada hrdí bruškom ked už je dieťatko na svete 🙂 a ty po 15 rokoch zázrak 😵

tinka9075
26. dec 2012

@apolenka6 ja si tak stále hovorím že všetko bude ok a bude dobre 🙂 🙂 no aj doki v centre mi povedal ked mi dorobil sono tak som povedala že to som nečakala že dve vraj ani on nie ale je to zázrak a budeme to tak brat 🙂 🙂

dasaa
26. dec 2012

Ahoooj @tinka9075 my sme sviatky mali docela v pohode az na druhy den sme nevedeli co skor.Pochodili sme po rodinkach a radi sme boli ze uz sme boli doma.Simonka bola cele sviatky zlatucka.Na vianoce sme jej dali kasicku pekne nam papkala a potom sme jej dali darceky.Velmi rada ich otvarala ale skor ju zaujimal papier ako darcek 😀.No na dalsi rok to uz bude ine.Mm uz dnes isiel do prace a my asi zajtra pojdeme k rodicom na par dni.

tinka9075
26. dec 2012

@dasaa tak fain že Simonka poslúchala ja sa už teším na rok na vianoce síce to bude trošku náročné ale bude to radosti z drobcami 🙂 🙂 môj muž ten sa velmi zmenil ked som teraz tehu stále ma pozoruje a bojí sa o mna také milé od neho 🙂 🙂

dasaa
26. dec 2012

@tinka9075 to je super ze sa stara ved treba si aj pomahat.Ani sa nenazdame a zase tu budu vianoce.A ako sa citis?

tinka9075
26. dec 2012

@dasaa stará až velmi a všetko si všíma 🙂 🙂 ja stále vraciam ale snád mi to prejde 🙂 🙂

dasaa
26. dec 2012

@tinka9075 jooooj moja nech ti to prejde cim skor aby si mala krasne tehulkovanie aj ked ho teraz mas

tinka9075
26. dec 2012

@dasaa uvidíme ak mi to neprejde tak po novom roku idem na poradnu tak sa popýtam dokiho nech mi niečo dá aby som stále nevracala 🙂 🙂

dasaa
26. dec 2012

@tinka9075 neviem ci ti na to nie co da.Mozno ti povie ze to patri k tehotenstvu.

tinka9075
26. dec 2012

@dasaa ved uvidím ale ved nevadí pre drobcov zvládnem aj nemožné 🙂 🙂

apolenka6
27. dec 2012

@kostickabonnie Ahoj ! ako sa máte? bruško sa guľatí 😨 ako si sviatkovala?
mna dnes napadlo ako sa bude vysadzovať utrogestan 😕 aj mi dr. hovorila ,že budem znižovať dávky ,len som si už doplietla či až po 12tt ,alebo od 11do 12 tt ?? 😨 ..ešte je na to skoro u mňa viem ,ale nech to viem najbližšie idem na sono 11.1 a to už budem končiť 11tt 😕

kostickabonnie
27. dec 2012

@apolenka6 ahoj magduška, ty nemôžeš spávať? 😉 mna dnes v noci nahanal medved a potom sa mi snivalo s malym asi dvojmesacnym chlapcom, ktory uz vedel chodit ....katastrofa, zobudila som sa cela vystresovana.
Sviatky boli u nas klasicky ubehane, na poslednu chvilu sme sa rozhodli, ze pojdeme hore k rodicom, takze sme len dobehli na stedru veceru k svokre, odtial k nasim, na druhy den este k babke a nazad domov. Bohuzial, doma sa uz citime najpohodlnejsie a navsteva dlhsia ako dva dni nas uz nebavi. Okrem toho sme so sebou brali aj psa a v panelaku je to radost s retrieverom 😒
No, brusko sa momentalne nemeni, mne sa zvacsilo asi pred dvoma tyzdnami a teraz stagnuje. Ja som zacala vysadzovat utroš, tiež som nevedela ako, takže vlastný postup - 11+1 až 11+3 1tbl 2x denne a 11+4 až 11+6 1tbl 1xdenne 12+0 nič.

apolenka6
27. dec 2012

@kostickabonnie veru dnes som sa skoro zobudila ,teda mechúr skôr v noci chodím 1x cikať ..a ked som už o 6 hod. hore tak to som už vyspatá ,ale som sa naraňajkovala a o pol8 naspäť do postele až teraz som vstala a hodila prať oblečenie do práčky ..idem spratať riad ,povysávať mm nie je doma tak nebude "zavadzať " pri upratovaní 😝
som si aj myslela,že ste boli u vašich na Vianoce a veru ja to poznám ,že doma som už ,u seba a nie u rodičov ako kedysi ..už máme vytvorené svoje pohodlíčko 🙂
dík za postup pri vysadzovaní utrošu ..aj som si myslela,že do toho 12 tt musím byť čistá 😀

mirka2010
27. dec 2012

@tinka9075 ahojky, tak je to krasne...veru budete 4 a teda krasna rodinka...🙂 ako sa inak mas??? ako sa citis?

mirka2010
27. dec 2012

@apolenka6 ahojky, tak krasne, ze ti uz brusko vytrca...len si to uzivaj...je to krasne, ked je to takto este v zaciatkoch, vsetko vladzes a hrdo ukazujes svoje brusinko...potom uz ked je take vacsie, je to aj dost namahave ale tiez nadherneeee 🙂🙂🙂

mirka2010
27. dec 2012

@tinka9075 a ty sa nicoho neboj!!!!! vsetko je v poriadku a aj bude, uvidis!!!! tuk, tuk, tuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
27. dec 2012

@mirka2010 moja dakujem travime ich super trochu sme lenošili a teraz same navštevy 😵 takže super a vy?

majca55
27. dec 2012

@tinka9075 ahoj travime super ja som si tiež poplakala a už je dobre 😵 moja o rok vas bude plny dom a bude to krasne 😵

cmelica
27. dec 2012

@tinka9075 no veru moja!! to budu uz ine vianoce 🙂 pohladkaj drobatka 🙂

tinka9075
27. dec 2012

@mirka2010 ahoj Mirka zatial všetko ok a dnes som konečne nevracala uvidím kolko mi to vydrží 🙂 🙂 no na rok už budeme štyria kompletka ako hovorí môj muž 🙂 🙂

tinka9075
27. dec 2012

@majca55 ahoj tak to som rada že pekne trávite vianoce 🙂 🙂 veru o rok nás už bude plný dom 🙂 🙂

tinka9075
27. dec 2012

@cmelica budú iné vianoce už sa na ne teším aj ked bude to trošku zátaž dve 🙂 🙂 drobcov hladkám stále 🙂 🙂 🙂

mirka2010
27. dec 2012

@majca55 ahojky, tak je skvele si aj polenosit, aj my sme si pokym Marosko dnes spinkal na obed ale potom sme boli zhanat este po obchodoch, mm bolo treba rifle, tak sme prisli zmoreni az, az...a chystate sa aj na vylet niekde??? my chceme zvazujeme ist do Tatier s malym troska na vylet, tak uvime, ci sa nam to podari 🙂

mirka2010
27. dec 2012

@tinka9075 moja a to ty kazdy den vracias??? uf, tak to som nevedela...to si si uz asi na to aj zvykla, vsak?

tinka9075
27. dec 2012

@mirka2010 no každý den dávim ale vydržím a už som si aj zvykla na to 🙂 🙂

majca55
27. dec 2012

@mirka2010 moja chceme isť aj lyžovať ale to počasie otras 😝 tak uvidime zajtra sa stretame cela rodina tak to bude party bude nas asi 20 😀 takže sranda 😵

mirka2010
28. dec 2012

@tinka9075 juuuj, moja, to mi je naozaj velmi luto..ale uz to o chvilu prejde, uvidis...este tyzden a nevolnosti povolia..teda dufam, ze to tak bude 🙂

mirka2010
28. dec 2012

@majca55 fiiiiha 20 ludi 🙂 to ste krasna rodina🙂 a to u vas sa stretavate? my sme tiez riadna rodina,ked sa stetneme tak bezne, vie nas byt aj 15 🙂 je to super, mam rada take stretka 🙂

tinka9075
28. dec 2012

@mirka2010 ja si tiež myslím že to prejde a stále chodím čúrat v noci aj 5x tak neviem a prechladnutá nie som tak dúfam že aj toto povolí a konečne si budem užívat tehotenstvo 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre