IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jonathana1
1. máj 2013

Pridávam sa ku vám.mám asi 3 dominantne folikuly a včera večer som pichla pregnyl,dnes sa musíme rozhodnut či pojdeme na iui 😒 ja by som to rada skusila,ale že je to len o maličké% vyššia šanca,že sa to podarí.Poradte prosíím

tinka9075
1. máj 2013

@jonathana1 skús to ja by som šla je tam menšia šanca ale za pokus to stojí 🙂 🙂 🙂

jonathana1
1. máj 2013

@tinka9075 Dakujem,vidím,že čoskoro budeš mat detičky a asi ti pomohlo iui... 😲 😲 mam taky zvlaštny pocit,že by to malo vyjst 😉

tinka9075
1. máj 2013

@jonathana1 áno pomohlo iui v Brne na sk som bola 3X na ivf a nič 😒 😒 a v cz stačilo iui a hned dvojky 🙂 🙂 musíš len verit že sa podarí a hotovo 🙂 🙂

jonathana1
1. máj 2013

@tinka9075 teším sa s tebou...dufam zažijem ten pocit,ked krv bude pozitívna 🙂

tinka9075
1. máj 2013

@jonathana1 ďakujem 🙂 🙂 zažiješ ten pocit uvidíš 🙂 🙂

zelenagw
4. máj 2013

Ahojte ide niekto na iui tento vykend???? aby som nebola sama 🙂

turzovka
6. máj 2013

@zelenagw ahoj, ja sice idem az o dva tyzdne, dnes mi len prisla mrcha :( ale uz sa na to psychicky pripravujem a konecne sa zacinam tesit,ze uz to prvykrat podstupime. kam chodis do CAR? Drzim palce, nech nam maj prinesie stastie 🙂 🙂

zelenagw
6. máj 2013

@turzovka Ahoj ja chodim do giv fiv. Máj lásky čas tak všetko sa množí tak hádam sa aj mi rozmnožíme 🙂 🙂 Keby. Počula som že ženy sú najplodnejšie na jar tak ako príroda tak by sa to už mohlo podariť...ja už idem 3x. ale ak to nebude úspešné tak už neviem ešte mám jednu šancu ale potom už len IVF a to nechcem ešte som mladá....Držím ti VELMI štastie a neboj nie je to také strašné.... 🙂

zelenagw
6. máj 2013

@jonathana1 Ahoj a bola si na tom IUI ci ?????

jonathana1
6. máj 2013

@zelenagw nebola...ešte sme to konzultovali cez telefon s doktorkou a povedala,že v podstate len o 1%vyššia šanca otehotniet s IUI 😠 tak už sama neviem,čo bude dalej 😕 sme sa s mm vyburili aspon 😀

zelenagw
6. máj 2013

@jonathana1 No môj manžel sa dočítal že pri IUI je šanca 12% a pri IVF je 60% to je dosť malo a kolko penazí to stojí preto zvažujeme či pojdeme aj na buduce ☹
je to smutné. Doktory chcu len na nas zarabat....

jonathana1
6. máj 2013

@zelenagw ano,mm ma skvely spg a vlastne hned na začiatku nam povedala doktorka,že u nás je iui takpovediac zbytočné,lenže potom som bola u doktota,čo mal vtedy službu aj som mu len mala volat za folíky kvoli pregnylu a on hned,že o 2dni mate IUI,tak som ostala zaskočená lebo o tom nebola ani reč...a.le ak to bude potrebne ja podstupim aj toto,ale ak má byt len taka malilinká šanca vačšia tak to rašej rovno na IVF

zelenagw
6. máj 2013

@jonathana1 No ja byt tebou tak skusim IUi nie je to nic hrozne ani tak financne náročné a nie je to ako pri IVF na tabletkach to je uz take umelé ja sa bojim IVF ale pojdem ak sa do septembra nepodari...

jonathana1
6. máj 2013

@zelenagw Myslím aj ja,že skusime to IUI a potom ak to nevyjde tak IVF..ty si mala kolko IUI?

zelenagw
6. máj 2013

Zatial 2x a idem cez vykend na 3 v piatok na krva ultrazvuk tak v piatok budem vediet viac...

jonathana1
6. máj 2013

Budem silno držat palce,nech to do tretice vyjde 🙂 🙂

zelenagw
6. máj 2013

DAkujem aj ja budem tebe teraz budes kedy vediet vysledok ci sa podarilo z 3 folikov????

jonathana1
6. máj 2013

@zelenagw no testovat urcite nebudem,som sa poučila,to sklamanie mi pride menšie ked vidim krv ako zase iba jednu čiarku..ms mam dostat 14.5.,ale uvidím možno mi bude meškat z duphastonu,som čitalakdesi,že to može byt.Nemáš skusenost s duphastonom?

zelenagw
6. máj 2013

@jonathana1 ano brala som ho ale to si nepamatam len zevraj je VELMI nebezpecny ale som brala aj idem brat ultrogestan a po nom mi meskali 2dni a oba obsahuju progesteron tak mozu si myslim aj ked niektore baby piu ze hned ako ho vysadia tak dostanu tak tomu nechapem.... 😒

jonathana1
6. máj 2013

@zelenagw no ani ja nechapem,mne sa tiez nepaci ten duphaston...počkam a uvidíme čo dalej

turzovka
7. máj 2013

@jonathana1 @zelenagw kocky viete mi este povedat ci mozem ist na IUI viackrat za sebou, mesiac po mesiaci? a este otazocka, neviete ci robia len prve bez stimulky, alebo aj viackrat? drzim palce a prajem nam vsetkym konecne toho bociana 🙂 inak som ho videla teraz cez vikend tak dufam ze prinesie stastie 🙂

jonathana1
7. máj 2013

@turzovka ahoj,ja myslím,že možeš ist na dalši mesiac na IUI ak to nevyjde,a s tou stimulkou netuším ak sa ti tvoria pekne folikuly 😉 ides na 1.iui?

turzovka
7. máj 2013

@jonathana1 ano ano idem 1x. zatial som mala vzdy jeden...len mam strach, ze bez stimulky to je malo a sanca je taka nizka 😒 Ty mas za sebou uz viac? kazdopadne sa uz tesim, ze ideme aspon na IUI...po 18tich mesiacoch. 🙂

jonathana1
7. máj 2013

@turzovka nie my sme neboli,mali sme ist min.stvrtok a nevedela som sa rozhodnut,a nakoniec sme to ešte skusili prirodzene.no ja som bez liekov tiez len 1 dominantny a teraz po clostile 3 😉 a kedy mate iui?budem drzat palce nech vam to hned vyjde 😉

turzovka
7. máj 2013

vychadza to nabuduci vikend. teraz som len 2DC. a davali Ti ten clostyl pre nieco konkretne? kam chodis do CARu? dakujem pekne, mam sice malu dusicku ale uz veriiiiim 😀

jonathana1
7. máj 2013

@turzovka ten clostil je na to,aby si mala viac kvalitnych folikov 😉 ja chodím do heliosu MT a ty? a nemaj strach,ale teš sa,že sa to podarí.a vy mate aky problém,že idete na iui?

turzovka
7. máj 2013

ani nevies ako velmi sa tesim 🙂 u nas je ten problem, ze nemame ziaden problem...tak doktorka uvazila ze skusime IUI.
a u Vas? kedy caka teba IUI? ci este len cakas na vysledok snazenia s clostylom? drziiim palce 😉

turzovka
7. máj 2013
jonathana1
7. máj 2013

@turzovka my sme na tom podobne...nevieme zatial kde je problem,ale mm je v poriadku teda jeho žubrienky 😀 a teraz uvidíme po snažení čo bude a podla toho pojdeme dalej,ale určite ak to nevyjde teraz tak sa posuvame, bude iui alebo rovno IFV

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre