IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
22. júl 2011

@fomarik noo moja tak aj ja si prisávam vírusiky na seba .. 🙂 veru aj ja sa bojím o našu Tinas 😒 ked sa neozvala 😕??

fomarik
22. júl 2011

@apolenka6 Len si prisaj mojka, prisaj . A tu máš ešte: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😀 😀 , tak ich všetky pekne popapaj 😉
No, nemám dobrý pocit z toho, že sa neozýva 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 .

apolenka6
22. júl 2011

@zambilka zlatko moje ja viem ako to bolí .. ☹ zažila som to a ako písala aj Zuzka nám obom sa to stalo tiež 😖 je to pravda ,že aspoň vieme ked iné nič ,že môžme otehotnoeť s tým som sa "utešovala" 😖 ale je to aj pravda ...neboj všetko zvládneme a aj mamičky určite raz budeme!!! 😠 😉 držkaj sa moja

tinka9075
22. júl 2011

@fomarik ja som už bola na 2ivf v blave otehotnela som som ale obidva krat som potratila a doktory mi povedali že som uplne v poriadku vysledky mam dobre a ved iui je skoro sko prirodzene a kde si bola na iui 😉

apolenka6
22. júl 2011

@fomarik ani ja 😒 neveští to nič dobrééé...ved ona tu bola na večer vždy a myslím,že by aj napísala 😒
Inak aj ja si myslím,že už čoskoro budeš rodiť 😕 ved aj švagriná spomínala ,že najhorší je ten posledný mesiac taký ťarbavý ,nemotorný....ale potom to už bude o inom 😉 😲

fomarik
22. júl 2011

@tinka9075 Ješkove voči.... to si tým všetkým prešla???!!! Musiš fakt veľmi silná. my sme chodili do MT- Helios. A chcete vyskušať teraz IUI, či náhodou motyka vystrelí? 😉

fomarik
22. júl 2011

@apolenka6 Áno, večer tu predsa bola vždy. Práve preto som nepokojnejšia. POčas dna som si myslela, že nemá času, ale teraz....neviem.
Juj, no ťarbavosť na mne pribuda zo dna na den. Ale čo už...to patrí ktomu predsa.

apolenka6
22. júl 2011

@katy33 tak si ma pobavila meninky 2x v týždni 😀 😀 😀 ale si sa nakoniec dočkala a ich mám už naozaj 🙂
Júúj zlatinko moje takéto mám teraz nabité ..Maťo je doma od stredy ,že ked boli tie búrky a som sa bála tak prišiel.. 😀 😉 ale nie ,menej práce to tak v lete máva občas 😎
Teraz mám dlhšie prestávky mohla by si dobehnúť a skočíme na ten drink 😀 😀 vieš šéfovej dcéra má dovolenku tak si trošku užívame, dočasne a budeme už len spomííímať ked príde 😠 😒 ..môže byť??

tinka9075
22. júl 2011

@fomarik no ja mam asi to štastie že som flegmatik ono bolelo to a velmi ale som si poplakala a prešlo to 🙂 a manžel je vždy pri mne tak sa to da 😉 ja chcem ist do iskare v martine aj skušame ale zatial sa motyke vystrelit nechce tak skusim iui 😀

zuzanka7834
22. júl 2011

@sijust @apolenka6 @tinasc @alibaba babulky moje a Vy ako pokracujete? Dostante ma do obrazu 😉

zuzanka7834
22. júl 2011

@aby dobru nocku a na zajtra drzim velke palceky, mozno bude odber aj skor ako v pondelok 🙂
Ozi, kolko jednotiek FSH si doteraz vybrala?

apolenka6
22. júl 2011

@fomarik no nič musíme l,en čakať a veriť,že sa jej nič zlé nestalo.... 🙂
Dnes máš asi Mirka doma ked si na PC a nie vo vzdychárni 😀 😀 si to pekne napísala ,veru ved niky nemôžete vedieť kedy to príííde 😵 😵 😵 aspoň n ie je tak teplo určite to tebe vyhovuje aj ked mne moc nie trošku teplejšie by som zniesla ,ale na dovolenke sa vyhrejeme asi pôjdeme do Egypta o týťdeň už budem vedieť na 100%

zuzanka7834
22. júl 2011

@apolenka6 aj ja chceeem ist s vami na drink!!!! Zoberte ma so sebouuuu!!!!

apolenka6
22. júl 2011

@zuzanka7834 ahoj Zuzanka! my nepokračujeme nijak ...len prirodzene teraz to neriešime ani nechcem na nič tlačiť už ma nebaví rátať plodné a neplodné dni...aj ked sa priznám ten výtok si všimnem a viem približne kedy ovulujem 😀 inak nič nové,možno na jeseň ma začne niečo pokúšať 😕 😕

fomarik
22. júl 2011

@apolenka6 Takže Egypt? Super výber 😉 . No ale už by si ma do žiadnej tašky nezbalila 😖
mne tieto chladnejšie dni prišli vhod...takéto ja môžem 😵 😵 😵 😵 . Viem, že sa to na leto veľmi nepodobá, ale tie horúčavy to bolo pre mňa peklo.

apolenka6
22. júl 2011

@zuzanka7834 a čo ti v tom bráni 😕 😀 😀 😀 že by vzdialenosť 😕 ja tomu verím,že sa raz musíme všetky stretnúť a budeme spolu drinkovať !!! to by bolo teda 🙂

zuzanka7834
22. júl 2011

Babulky musim sa Vam s niecim priznat, zase na mna prichadzaju nalady, ktore odmietaju vsetky nove tehuly (nie tie z MK, samozrejme). V pondelok som stretla kamarata, co mal minuly rok svadbu a cely rozziareny mi oznamil, ze cakaju babatko, su v 3 mesiaci. Okrem toho este jedna nasa spolocna znama je vraj uz v 4.-tom. Oni mali svadbu dva tyzdne po nas a vzdy ked sme sa stretli a padla tato tema ona vzdy vravela, ze este urcite nechcu, lebo mali na to x dovodov a teraz je v 4. mesiaci. Baby ja sa velmi hanbim, ale ked som v meste, tak normalne hladim okolo seba, aby som stihla vojst do nejakeho obchodu, keby som ju nahodou uvidela... Normalne ze skryt sa... ja uz som cista psychiatria.....

zuzanka7834
22. júl 2011

@apolenka6 ked ja mam iba 2 hodinove vychadzky, to by som asi nestihla 😀 😀 😀

sijust
22. júl 2011

@zuzanka7834 zlatinko ahoj...dnes som bola v Heliku,mala som rande s koordinatorkou aj dr.Gaťovou...tak mam dlhy protokol-provera,menopur a diphereline...a dohodli sme sa az na september...potrebujem si dat nejake veci na poradecek aby som mala volnu hlavu...a ty ako?uz sa šturaš?sama alebo tm?vsetko ok? drzim palceky a myslim na teba 🙂

apolenka6
22. júl 2011

@fomarik no asi nie kufre máme menšie a ty by si v ňom nevydržala 😀 zvladneš to moja a potom budeš spomínať aké to bolo ,len si to ešte uži! aj ked viem,že sa mi to ľahko píše ked neviem aké to je 😒 ale čo vírusy sú už lapenéééé 😝

sijust
22. júl 2011

@zuzanka7834 milacik,nie si v tom sama...zavidim ako pes kazdej tehulke a okolo mna je vsetko tehotne,skoro vsetky zname...a ked mi tie novinky oznamuju,to su pocity 😔

apolenka6
22. júl 2011

@zuzanka7834 veru Zuzka nech rátam ako rátam to nestíhaš 😕 jedine po pracovnej dobe 🙂

apolenka6
22. júl 2011

@zuzanka7834 Zuzanka aj takéto obdobia mávam aj ja ,ale teraz sa cítim v pohode... 😕 ale dokedy??? ☹ nechcem zažívať také stavy ...je to ako na húpačke raz som hore potom dole 🙄

zuzanka7834
22. júl 2011

@apolenka6 jaj milacik ale ja som PN, ziadna pracovna doba 😀

zuzanka7834
22. júl 2011

@sijust ktovie podla coho davaju diphereline a decapeptyl, takisto sa ma pytali, ci chcem injekcie alebo pera, ale sami vybrali gonal, pritom viem, ze aj puregon robia v perach... hm...

zuzanka7834
22. júl 2011

@sijust @apolenka6 jasne, ze sa tak necitim vzdy, inokedy som normalna, len nech mi uz nikto nechodi s velkym usmevom, ze je tehu... aspon kym si nenajdem sama //... no nie? 😕

zuzanka7834
22. júl 2011

kocky idem chrapkat... dobru nocku 🙂

apolenka6
22. júl 2011

@tinasc Zlatko myslíme na teba ...kde si sa nám stratila ☹

apolenka6
22. júl 2011

@zuzanka7834 ja tiež pôjdem spať

dobrú noc !!!!všetkým

walta
22. júl 2011

@zuzanka7834 na hcg idem 1.8., jaaaj, neviem sa dockat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre