IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
1. aug 2011

@sijust dievcence, aj ja to kazdej doprajem, ved preco nie? teraz si to budem uzivat, snad sa nic strasne nestane a bdem prezivat krasne tehotenstvo... teba teraz co caka?

zuzanka7834
1. aug 2011

Babule zmena temy, pouzili ste niektora niekedy pri peceni strukturalnu foliu?

ursula5
1. aug 2011

@walta jej tak gratulujem, hlavne aby to dobre dopadlo, držím palce a nech sú rovno 2 ja mám doma dvojičky je to krásne ale kopec roboty 😀 júúúúj dnes konečne nejaká pozitívna správička 😀

sijust
1. aug 2011

@walta no v sept.cakam na ms a zacinam pichat...a v oktob.by som mala mat vklad...musim to stihnut do 6teho nov.kvoli poistovni...

walta
1. aug 2011

@ursula5 diky, ja som si toho vedoma, ze to bude aj viacej roboty, ale jedna mamina to zvladne predsa. Tvoje dvojicky ste splodili normalne, ci? sorry, ze som zvedava

walta
1. aug 2011

@sijust tak silnoooo budem drzat palce.... treba verit a podari sa to.... potom nas tu informuj, co a ako 🙂

ursula5
1. aug 2011

@walta nevadí že sa pýtaš v pohode, dvojičky sú z mojím prvým manželom už majú skoro 15, teraz mám mojeho najsamlepšieho manželíka a s tým to pôjde jedine cez IVF, ale nevadí po tomto peknom dni sa aj ja na to teším, zvládneme to všetky 😀

sijust
1. aug 2011

@walta jasne...este mam chvilku cas...mohla som zacat uz teraz v auguste, ale potrebujem na to klud 😀 spamatat sa z toho 😝

tinasc
1. aug 2011

@walta gratulujem moc a moc a držím palce, aby všetko bolo v poriadku a všetko dopadlo dobre 🙂

zuzanka7834
1. aug 2011

@ursula5 Ty uz mas deticky? 🙂 🙂 🙂

little_miracle
1. aug 2011

@zuzanka7834 u mna to vyzera na predcasne uvolnovanie LH hormonu - aj napriek Orgalutranu mi jeden folik predcasne praskol, takze mi zostali len 2.......a aj tie boli zrejme "prezrete" - vajka sa neoplodnili. Uz pri IUI-ckach sme mali toto podozrenie, lebo prirodzena ovulka bola aj pri 18mm. Podla odbornej literatury sa zrele vajicko predpoklada uz pri folikule 16 mm. V praxi sa ale HCG picha pri 18 mm a uvolnenie vajicka pri 20-22 mm. Cize u mna asi budu musiet kalkulovat vsetko o 2 mm skor. Ale nechapem len jednu vec - ked mi na 6DC upravili davku FSH, nabehli mi dalsie foliky - len nestihli dorast na potrebnu velkost, tak mi ich ani neodobrali. Tie mohli mat v case odberu 12-14 mm.......a ktovie - mozno by tam bolo nieco schopne 😒 Po OPU som este dalsie 4 dni postupne pocitovala ako sa foliky uvolnuju.........tolka skoda takto plytvat mojimi vajkami 😠 .
Ja som nechcela v CAR moc vyskakovat a hrat sa na mudru.....ale aktualny stav folikov som mala overeny u mojho gyndosa - spolocne sme ich merali aj pocitali a pred OPU som sa schvalne spytala, ci odoberu aj tie mensie - povedali ze ano.......ale nebolo to tak. Najblizsie budem mudrejsia a hlavne neodbytna !!! Poriadne som sa ponaucila ☹
Moj doki bol teraz na dovolenke, tak som bola u druhej doktorky - ona pozrela celu kartu a povedala, ze som velmi nestandardny pripad a ze spolocne na mna budu musiet nieco vymysliet. Kazdopadne 2. ziadost je podana...

tinasc
1. aug 2011

@zuzanka7834 vyjde slniečko aj u nás, len trochu neskôr... teším sa na druhé kolo ivf.. a dúfam, že bude úspešné, bez toho hnusného konca 🙂

tinasc
1. aug 2011

neuveriteľné, koľko ste popísali za pár hodín 🙂 a toľké ste tu boli a ja zase nie 🙂 🙂 🙂

tinasc
1. aug 2011

@aby moja, je mi ľúto, že takto trpíš... svet je nespravodlivý... alebo príroda... každopádne verím, že to všetko ešte dopadne dobre a ty sa budeš raz tešiť z detičiek 🙂

tinka9075
1. aug 2011

@walta len pekne sa šetri ja idem 17do iskare chcem ist na iui tak dufam že sa to podari 😒

walta
1. aug 2011

@tinka9075 drzim palce... chodis do BA a ku komu?

tinka9075
1. aug 2011

@walta do BA somchodila k docentovi bola som tam par krat robil mi iui nevišlo a odporučil nas do iskare do Martina mame to blišie tak ideme tam k doc Tomašovi 😉

dzuli08
1. aug 2011

@ursula5 Tak to ty si na vine, že máme tie mzdy také malé. Zle počítaš, no veď počkaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝

dzuli08
1. aug 2011

@walta Gratulujeeeeem ešte raz mamina

dzuli08
1. aug 2011

@aby Toľká nespravodlivosť. Držím prsty, aby zajtrajšie správičky boli lepšie

apolenka6
1. aug 2011

@walta ešte ti stíham gratulovať!!! 😵 😵 😵 😵 opatrujte sa 😉 😉 teším sa s tebou 😅

apolenka6
1. aug 2011

Dievčatá tak sa tu majte pekne!! a verím,že ked sa vrátim z dovolenky, tak ma tu budú čakať ,len dobré správičky!!! papapáááááá!!!

walta
2. aug 2011

@dzuli08 dakujem ti krasne 🙂 , dobre ranko

walta
2. aug 2011

@apolenka6 ahojky.... este raz ti dakujem a tesim sa na teba, ked sa vratis z dovolenky, poriadne si oddychni a uzi si ju. papaaa 😉 😉 😉

ursula5
2. aug 2011

@zuzanka7834 veru mám detičky, no ale to sa už nedá nazvať detičkami, sú to riadní puboši a sú už vyšší odo mňa 😀

walta
2. aug 2011

😉 😉 😉 dobreee a krasne raanko 🙂 🙂 🙂

ursula5
2. aug 2011

@dzuli08 no jasné na niekoho sa to zvaliť musí 😀 😀 😀 robím čo môžem 🙂

vtacatko2
2. aug 2011

no teda gratulujem tehulke 🙂 si nas vsetky pozitivne naladila ,teda mna urcite lebo som 13.den IUI a vysiel mi negativny test, zajtra mam ist na krv ,tak som hrozne smutna, ale ta tvoja sprava ma znova namotivovala

zubrienocka
2. aug 2011

@ketere Ahoj moja, dnes Ti budem drzat palceky. Urcite nam daj vediet 🙂. Ja idem na usg vo 4.8., som ako na ihlach, uz aby som zas videla drobca 😵 😵 😵

si31si
2. aug 2011

ahojte dievčence 😀
baby som po IUI dostala som mrchu ale stále špiním a už mala dávno skončiť mali ste to niektorá? lebo predtým som to nemala 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre