IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
1. nov 2011

@apolenka6 ano moja to urobím tak až potom pojdem idem len žiadosť podpísať to sa dá hoci kedy zrušiť a možno sa podarí aj bez žiadostí 😵

majca55
1. nov 2011

@cmelica
@sijust dakujem vám babenky za podporu 😵 uvidím čo mi poradia zajtra a ako odpovedia na moje otázky 😝 mám ich dosť

apolenka6
1. nov 2011

@majca55 veru možno ani nebude treba! 🙂 no ak by si zrušila žiadosť a potom zas niekedy chcela znovu schváliť ,tak by ti potom nemuseli vyhovieť ..som to tu niekde zachytila 😕 a záleží akú máš poisťovňu ak všeobecnú tam ti platí až rok tuším a dovtedy stihneš sa dať vyšetriť v mojej to trvá,len 3 mesiace a to by som tam nestihla nič -ja mám dôveru

tinka9075
1. nov 2011

@apolenka6 ano To sú malé a ved ty robíš v nejakom obchode že?my ešte deti nemáme tak chcem aspon jedno ked som mala menej rokov tak boli zdravotné problémy a dieta mi nedoporučovali a teraz ked môžem je problém ale verím že sa podarí nám všetkým 😉

cmelica
1. nov 2011

@tinka9075 to by bolo keby ano 🙂 🙂 🙂

tinka9075
1. nov 2011

@cmelica no musíme len verit ale mne stačí aj jedno a budem štastná 🙂

cmelica
1. nov 2011

@apolenka6 aj ja mam doveru...to vazne len 3 mesiace na IVF???

cmelica
1. nov 2011

@tinka9075 veruze aj nam 🙂 ja som mala naposledy foliky 20,22,15,14mm a IUI mi robili,zial neuspesne...

apolenka6
1. nov 2011

@cmelica no tak som to počula,neviem presne ako to je ..tak nepanikár ,myslím,že @sijust má tiež dôveru ona bude presne vedieť 😕

apolenka6
1. nov 2011

@tinka9075 áno som v obchode a možno sme sa videli ... 🙂
určite sa vám podarí otehotnieť ,nám všetkým...a dlho sa snažíte ,my už 4 roky vlastne aj viacej už to je 😒

cmelica
1. nov 2011

@apolenka6 nepanikarim 🙂 len ma to zaskocilo...ak by nam IUI nevislo teraz tak by sme isli na IVF az tak vo februari,ale ak by to bolo schvalene len na 3 mesiace,tak by sme to museli poriesit skor 🙂 🙂

majca55
1. nov 2011

@apolenka6 ja mám všeobecnú viem hovorili,že trvá rok takže hádam stíham 🙂 uvidím čo povedia zajtra mám kopec otázok a nedám sa len tak odradiť 😎

sijust
1. nov 2011

@cmelica moja, no celkovo do pol roka od schvalenia ziadosti musi byt spraveny vklad...a tri mesiace na vybratie liekov...ale ked ti uz dr.vypise recept tak klasicky 7dni,inak su neplatne...mne sa to stalo...som na to zabudla a musela som recepty posielat do centra...poslali mi nove... a dovera je na IVF ako "pes"takze odporucam,to za ten pol rok stihnut....ja som mala hrozne nervy,keby mi neboli zmenili ten kratky protokol, tak este stale picham a do 6teho nov.by som vklad nestihala....proste sa nam skor nedalo.... 😒

tinka9075
1. nov 2011

@apolenka6 my už 9rokov ale do centier chodíme asi 3roky ved uvidíme čo bude dalej 😉

apolenka6
1. nov 2011

@cmelica no tak ti to @sijust objasnila-dakujem 🙂

majca55
1. nov 2011

@sijust ale ste to stihli a úšpešne moja to je to najkrajšie víťazstvo 😲 držkám ti moc palce aby ti všetko super prebiehalo celých 9 mesiacov 😵

apolenka6
1. nov 2011

@tinka9075 fúú tak to je doba ,a ste už skúsili viacej centier? 😕 a v čom je problém ak sa smiem spýtať ..my sme zdraví 🙂 aj tak to nejde 😠 a IUI bude prvé? či?

cmelica
1. nov 2011

@apolenka6 aj ja Dakujeeeeem 🙂 🙂 🙂

apolenka6
1. nov 2011

@majca55 jasné nenechaj sa odradiť !!len sa pýtaj na všetko 🙂

tinka9075
1. nov 2011

@apolenka6 no už viacej centier ale teraz som v Iscare spokojná tak dúfam že pomôžu 🙂 všetky výsledky máme ok obaja zdravý 2krát som bola na ivf úspešné len trvalo krátko potratila som iui bude tretie a potom ešte skúsime ivf 😉

apolenka6
1. nov 2011

@tinka9075 škoda 😒 to je mi ľúto ..ách čo si musíš vytrpieť,ale neboj raz sa to musí podariť ..ja som mala IUI tiež úspešné,ale krátko ...tak veľa šťastia prajem!

tinka9075
1. nov 2011

@apolenka6 ale podarí sa ja tomu verím len je to dlhá cesta ale ked na konci bude bábo tak bude dobre 🙂

walta
1. nov 2011

@adikasala jeeeej, ste zlati obaja... dakujem. Uz nech to mam za sebou

walta
1. nov 2011

@tinasc ano, viem, ze to trva chvilocku, len toho vpichu sa bojim, budem to iste citit, no snad vydrzim, len aby som sa nepohla, aby som neublizila babatku

walta
1. nov 2011

@apolenka6 presne tak.... preto to chceme vediet co najrychlejsie... a verim, ze vsetko je v najlepsom poriadku

apolenka6
1. nov 2011

@walta neboj zvládneš to! budeme na teba myslieť 😉 a potom v piatom výsledok a bude po všetkom

vvia
1. nov 2011

@sijust uspesne? a nakolky pokus?

apolenka6
1. nov 2011

@tinka9075 júj u teba dlhá cesta ..ale každá cesta má svoj koniec 😉

sijust
1. nov 2011

@vvia ano...prve ET 🙂 tak dufam,ze vsetko bude dobre... 🙂

vvia
1. nov 2011

@sijust jej dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre