IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
7. nov 2011

@buba13 tak prídeš busom čo budete mat kočíky budeme mat kočíky aj ty prídeš s kočíkom ved bus ti ho zoberie 🙂 🙂

cmelica
7. nov 2011

@buba13 neboj prides do TN a odtial sa dopravime do BN 🙂 🙂 🙂

buba13
7. nov 2011

@tinka9075 no ti poviem, ze ja nemam take sance ako vy dve s @cmelica (cmelicou)

buba13
7. nov 2011

@cmelica tak hadam po dialnici by mi to slo, ale ja si tak neverim. chcem auto s automatickou prvodovkou a to si trufam ist aj dalej 😉

tinka9075
7. nov 2011

@buba13 dostaneš po zadku ved snažilkuješ ostošest len aby si nebola tehulka s nami 🙂

alibabaa
7. nov 2011

@tinasc @buba13 @cmelica no mm si stale mysli, ze je to len biznis a nie vzdy vlozia aby si mohla prist znova na dalsi cyklus..
ja som ale zasa dovercivejsia.. tak dufam, ze to tak nerobia. a ze nas neklamu ani v poctoch oplodnenych vajok. to by uz co bolo..
ide to stale viac a viac dolu vodou, to je pravda. v dnesnej dobe vitazia eurace. s tym sa asi budeme musiet zmierit.
a drabek? ten nebol neprijemny, len si neodpustil poznamku ze robi velku vynimku, ze ma berie pocas objednavok a ze ma vysetri. a ked videl ze nesalim, ze skutocne sa tam nieco deje, lebo sestricka mu musela nieco podavat, tak potom zasa otocil o 100stupnov, ze keby bolo zle aby som prisla.. mozno mal pockat s poznamkami o nevhodnosti vysetrenia kym sa presvedcil o co ide... a mozno mal svoj den.. beriem to ze maju teraz vela prace.. no nie vzdy by to mali dat pocitit, hlavne ked vedia, ze co s nami robia tie hnusne hormony.. a ze mame aj strach lebo to nie je pre nas uplne bezne to co sa odohrava za ich stenami....
no hlavne je ze ma vysetril a vsetko je ok, lebo uz nekrvacam a ze som sa hned na to dozvedela dobru spravu, ze sa zatial pekne delia 🙂

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075
@buba13 presne tak co su to za reci???vsetky sme na jednej kolaji 🙂 nam mozno teraz a tebe na 2 mesiac 🙂 🙂 🙂

alibabaa
7. nov 2011

@buba13 chce to viac sebadovery. ja som si za volantom aj poplakala a dnes mm zasne ako viem zaparkovat alebo nemam problem hocikam prist.. jedine co mu neda spavat je moj orientacny "nezmysel". ked mi nenakresli kam mam ist, tak urcite pobludim 😀 😀 😀 😀

tinasc
7. nov 2011

@alibabaa ach tak to ma mrzí, bože však sú súkromné centrum, pacientky majú určite objednané tak, aby mali aj nejakú časovú rezervu, veď môžu vziať aj niekoho, kto nie je objednaný a potrebuje to, neverím, že by tam mali tak naobjednávané, žeby mali zhon... ach jo... však ľudia tam chodia nie jedenkrát ale viackrát...

cmelica
7. nov 2011

@alibabaa presne tak mali by pockat kym nieco povedia...nech si to ta sestricka skusi brat hormony a strachovat sa ci to tento raz vyjde 😠
to hadam nie,ze by az do takych krajnosti isli ako je klamstvo o pocte a hlavne o vklade 😨 😨 😨 to co by uz bolo 😒
nebojka pekne ti vlozia krasne embrijko a coskoro nam oznamis krasnu spravicku 🙂 🙂

buba13
7. nov 2011

@alibabaa tak to mohol pockat s tym komentom. ved predsa nie si hypochonder! do kelu. no dovera za volantom. sadla by si si raz vedla mna v aute v BA a hned po 200m budes chciet vystupit. mam problem s rozbehmi a bojim sa, ze sa nerozbehnem a budem cuvat a do auta za mnou vpalim. skusala som automat kia sportage a bola som si 100% ista co robim. 🙂

cmelica
7. nov 2011

@buba13 ja preto nemam vodicak 🙂 som pokakana z kazdeho auta co ide okolo ...raz ma to mm skusal naucit,no a ja ked som videla autobus na druhej strane tak som pustila volant 😀 a to tam bol odparkovany,cize sa ani len nepohol 😀

buba13
7. nov 2011

@tinka9075 a @cmelica tak neviem sme na jednej kolaji, ale vy ste blizsie 😉 tak dajme to takto. vy teraz a ja do roka 😀 😝

buba13
7. nov 2011

@cmelica tak to si ma pobavila, ale chuda moje, ved raz sa musis naucit. haha to ja hovorim co sa bojim. ale ja jazdim ako tank. nebojim sa len pri tych rozbehoch.
@alibabaa orientacny zmysel mam ja nez muz

cmelica
7. nov 2011

@buba13 sme tak blizko ale zaroven aj daleko 🙂 beriem ta za slovo 😀

cmelica
7. nov 2011

@buba13 ved ja sa ucim tak pomalicky...uz som 3x nastartovala nase auticko 😀 mozno sa niekedy aj rozbehnem,ale zatial mi to staci 🙂 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@alibabaa ahoj ja mám tiež negatívnu skúsenost s gynfiv tam som bola na ivf prvý krát všetko bolo ok aj odber len sa mi nepáčil ten vklad len ti to tam dali ani sono tak som bola sklamaná a ešte ma nasrali že mi vložili 2 a sedem mi zostalo ked som bola z ivf sprostá vtedy tak som nevedela že sa dajú embria aj zmrazit a ked som volala dva dni po vklade že to chcem dat zmrazit tak povedali že ich vyhodili vtedy som bola fakt nasratá 😠 😠

tinka9075
7. nov 2011

@buba13 čo do roka len aby si nám nepísala na budúci mesiac že si tehu 🙂 🙂

buba13
7. nov 2011

@cmelica jasne rozbehnes sa v pohodicke. my zeny zvladneme vsetko 😀

buba13
7. nov 2011

@tinka9075 aaale kde. To by bola zhoda okolnosti a nechapala by som 😀

tinka9075
7. nov 2011

@buba13 neboj možno ta táto náhoda prekvapí 🙂

tinasc
7. nov 2011

@tinka9075 čože? vyhodili ti embryá? a to môžu??? fíha, no teda... a ani ti to nepovedali, že čo s tými embryami?

tinka9075
7. nov 2011

@tinasc no toto sa mi stalo ved ked som volala po dvoch dnoch po vklade že ich chcem zamrazit tak mi povedali že ich vyhodili ja si myslím že to mali zamrazit automaticky nie?

buba13
7. nov 2011

@tinka9075 inak to su aki hnusaci? to sa nerobi! ja by som ich pohnala kade lahsie...
no nahoda

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 coze???a predtym sa ta nepytali co s tymi co ostali???to je teda pristup 😠 😠

tinka9075
7. nov 2011

@buba13 no tak som bola nasratá že som hned vynadala doktorovi tak sa len ospravedlnoval ale to mi už nepomohlo ved som mohla íst dva krát na vklad 😒

buba13
7. nov 2011

@tinka9075 ja by som isla aj na dalsi vklad s tym, ze by mi to cele hradil on, kedze sa tak velmi ospravedlnoval

tinasc
7. nov 2011

@tinka9075 no veď ak boli dobré však sa mali opýtať,to prečo urobili... to bolo nejako nedávno, či už dávnejšie? však si si zaplatila, tak ty rozhoduješ, čo s nimi... inak keď je to taký biznis, tak začínam uvažovať, či aj neklamali, možno moje embryjká aj boli dobré a povedali mi že nie, len aby som prišla znova??? no možno mám bujnú fantáziu...

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica no nepýtali jáj vtedy som bola taká nasratá a ked som mala druhé v helíku tam hned povedali že ostatné zmrazíme automaticky ja som aj pochybovala či mi ich v ginfiv aj vložili ked ani sono som nevidela v helíku mi dali aj fotku a všetko som videla ako mi tam embria vkladali 😉

tinka9075
7. nov 2011

@tinasc to bolo 3roky dozadu no neviem čo si mám mysliet 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre