IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
8. nov 2011

@alibabaa no nadpriemerné deti to majú ťažké v Žiline je trieda vytvorená pre nadané deti na ZŠ ale čo sa týka MŠ tak je to bieda 😉

buba13
8. nov 2011

@alibabaa odvazna je mamina. parada! aj ja asi pojdem pod pristavny most a uvidime. nooo a toho kopca sa aj ja bojim a vyhybam sa ako mozem. pre mna je co i len maly sklon cesty hore problem 😒

buba13
8. nov 2011

@majca55 super, tak do tretice vsetko dobre 😉 drzim palce

majca55
8. nov 2011

@sijust moja dakujem a verím inač by som do to nešla 😵 a ty sa máš ako zlatko?

majca55
8. nov 2011

@buba13 dakujem moc 😵

buba13
8. nov 2011

@tinka9075 @cmelica @majca55 veru trba sa podporit a hned je lepsie. lepsie ako vesat na nos nikomu, kto tomu nerozumie a nezazil. som rada ze majca55 sa ujala roli taxikarky 😀 😀 😀 no namestie bude praskat od zakladov v BN

sijust
8. nov 2011

@majca55 ale celkom fajn,dakujem za opytanie 🙂 dnes rano som sa konecne zobudila s hladom,lebo som od soboty nic nejedla 😒 nedalo sa....prechladnutie mi pomalicky ustupuje,akurat vcera,ze nadcha...jemine 😖 ale berem to tak,ze teraz je ta imunita oslabena....dnes zacinam 7tt...v pondelok idem do Mt na posledne uzv...tak snad bude uz konecne pocut srdienko...a sranda,mam take zvlastne vypuknute brusko,dole...este take malinke,ale je to pekne vidiet,tak sa tesim 😀 mojka a kedy ti vychadza dalsie IUI?

buba13
8. nov 2011

@sijust bacily posli ku mne radsej, nech je vam dvom lepsie 😉 ale aspon trosku sa ti ulavilo.

majca55
8. nov 2011

@sijust som rada,že ti je už lepšie jasne imunita je slabšia fazulka všetko bere 😵 ale čo ved jej treba dnes idem volať do centra a dohodnuť s doktorkou všetko lebo len ju chcem a ak by všetko dobre išlo tak myslím,že budúcu sobotu by to mohlo byť 😵 bože ako to letí už 7tt paráda 🙂 počuť srdiečko je nádhera

dasaa
8. nov 2011

@sijust tak to si ma potesila ze uz ti je trosku lepsie len tak dalej aby si bola zdravucka 🙂

sijust
8. nov 2011

@buba13 jedine tehotenske vírusiky ti mozem poslat,ziadne ine bacily 😉

sijust
8. nov 2011

@majca55 jeej tak to je super,tesim sa 🙂 dr.Gaťova je fakt strane zlata....teraz to bude tutovka 😉

sijust
8. nov 2011

@dasaa aj ty sa opatruj...aby si neochorela...kedy ides na sono? 🙂

majca55
8. nov 2011

@sijust je akurát som snou volala a úplne v pohode povedala som jej že chcem len ku nej ísť 😵

cmelica
8. nov 2011

@sijust ahooj!!tak choroba uz konecne ustupuje a uz si budes len pekne uzivat tehu 🙂 🙂 🙂
juj ako ten cas leti 🙂 7tt je tu 🙂

mirka2010
8. nov 2011

@katy33 Ahoj zlaticko, ano, aj ja si myslim, ze do konca roka uz bude malicky tu s nami a uzije si mozno aj vianocnu atmosferu s rodinkou....ja som tiez ako taky slonik, jooooj a noci, to su najhorsie...ja vobec nic nespim, uz niekolko noci, mozno uz aj viac ako tyzden som spala mozno tak 4 hodinky a aj to je mozno moc...budim sa na strasnu zahu...to som nikdy nezazila, ze by ma zaha budila...a je to velmi neprijemne..nastastie mam take tabletky od kamosky, co hned ucinkuju, tak tie pomahaju...inak otocenie sa v posteli je normalne tak narocne a mna to aj v podbrusku riadne boli...no, typicke tehulkovanie...🙂 ja sa nechcem stazovat, ved je to pre nasich vytuzenych pokladikov...inak ja tiez neviem, ako je ten nas maly, lebo tiez kopka kade-tade, ale myslim, ze hlavicku ma stale dole...lebo to uz mal na troch sonach po sebe....inak vcera som uz oprala prvu pracku len bieleho oblecenia, tak sa vytesujem...budem dnes zehlit a prat nove....my este vybavicku do postielky nemame a ani ziadnu kozmetiku...ale vcera mi manzel kupil zupan, jaaaj, aky krasny ruzovy 🙂 tak uz mam aj papuce, aj zupan, aj nocnu koselu do porodnice...ale postupne sa nachystam uplne...malemu uz kamoska z Belgicka poslala aj fusak, tak si pon este pojdem k jej rodicom a myslim, ze na par drobnosti to bude uz ako tak nachystane...inak nad porodom velmi vela rozmyslam...a aj sa bojim...aj ty mas strach??? uz si bola na predporodnej priprave? ja este nie, tak musime ist co najskor....inak ako vasa nova prevadzka?? co ste to vlastne otvorili? mooooc vas pozdravujem a posielame malickej-nasej buducej frajerke boztek🙂

mirka2010
8. nov 2011

@alibabaa jooooj, moja to je krasna sprava, velmi sa tesim..tak az 5 sa prirodzene oplodnilo?? to je nadhera...a ako sa citis?

mirka2010
8. nov 2011

@zuzana151 ahoj zlatko nase...tak cisarskym pojdes? ja neviem, mozno je to aj dobre, aspon vies presne co a ako bude...a nebudes sa tak trapit...vies, moja kamoska, co rodila pred dvoma tyzdnami sa natrapila najprv prirodzene a ked to neslo nijako, tak ju dali na cisarsky a uplne super to zvlada...ja som mala vzdy predstavu, ze to bude moc bolestive, ale dali jej cipky, normalne chodila uz v nemocnici a teraz doma, troska sa postazuje, ked je horsie pocasie, ze rana od vnutra boli, ale ze to nie je take strasne...tak aspon takto ta chcem povzbudit....ja neviem, ten porod sa mi coraz castejsie dostava do mysle...tak nad tym poriadne rozmyslam...ale ked maly pokopka, tak na vsetko veru zabudnem...ved nasa laska milovana nam stoji aj za bolest...len nech je zdravucky, tuk, tuk, tuk....takze uz si na MD? no mna caka prehovorit mojho dr v piatok, ze nech ma nedava na predcasnu MD, lebo nevychadza mi to tam s dobrovolnym pripoistenim, tak uvidime, ako na to zareaguje, mam normalne z toho stres...inak sa ako citis???? ako malicka???? uz mas vsetko nachystane? akurat som Katke pisala,ze co uz mame-nemame 🙂 posielame malickej boztek

mirka2010
8. nov 2011

@adikasala tak to som rada, ze si to uzivas...hlavne vela oddychuj a spinkaj kym sa ti da,...lebo ako som pisala aj Katke...ja uz toho vela nenaspim...a to mi vsetci vraveli, vyspi sa, kym si tehotna, lebo potom uz sa ti nebude dat...lenze mne sa uz neda teraz...tak si uzivaj, kym brusko nezavadzia, aj kym zaha nepali 🙂

mirka2010
8. nov 2011

@alibabaa zlatko ja som ucitelka, ale na II. stupni 🙂

buba13
8. nov 2011

@sijust aj to mozes poslat, ale choroba nech rychlo odide a budes si pekne uzivat tehulkovanie 😉

zuzana151
8. nov 2011

@alibabaa no nebudu sa spolu hravat lebo my sme v ba a oni v cesku , tak len tak raz za 3 mesiace 😉

zuzana151
8. nov 2011

@apolenka6 aj ty si adeptka? prepac lebo som tu dlho nebola tak neviem 😅 ak ano, tak ti to veeeeelmi prajem aby si bola aj ty do konca roka tehulka 😲

tinka9075
8. nov 2011

@buba13 presne tak len sa treba podporovat no vidíš majca55 bude taxikárka tak sa stretneme a námestie je naše 🙂 🙂

majca55
8. nov 2011

@tinka9075 moja volala som doktorke takže idem brať clostík a 16.11.sono a dohodneme 3 IUI 😵 vieš aká som spokojná verím,že tentokrát to vinde 😅 jasne odveziem kam bude treba

zuzana151
8. nov 2011

@mirka2010 no ved to nech je hlavne mala v poriadku, lebo vcera som si co to pocitala na nete o tej zuzenej panve moc toho sice nie je, ale ze dieta s avlastne moze zaseknut v porodnych cestach a je to nebezpecne aj pre matku aj pre dietatko, tak len nech mi ho radsej urobia ako keby mali skusat trapit nas a nakoniec aj tak bude musiet ist sekciou. Len neviem ci ma objednaju na presny den alebo len pridem ked zacnem mat porodne bolesti , na to sa musim buduci tyzden popytat 🙂 inak mam malo zeleza tak mi dala dr. take tabletky , streptokoka chvalabohu nemame , vsetko by malo byt ok az na tu panvu. Ozaj a nevies ako to je ze ked som otehotnela po IUI ci sa tomu priklada nejaka dolezitost? Lebo mne dr. vcera vyznacila do knizky zvyraznovacom podstatne skutocnosti do poradne v porodnici a medzi nimi aj toto IUI 😒
nachystane mame relativne vsetko, uz len cakam objednavku co som objednala do porodnice pre seba, tie jednorazove nohavicky, poporodne vlozky a taketo kraviny nech mozem pobalit tasku. poprate este nemam lebo sa mi nechce ale dnes sa asi na to vrhnem , len ked ja sa bojim ze tie nove vecicky uz nebudu take pekne po vyprati 😅 A preco by si mala ist na predcasnu MD? J si myslim ze ked ty nechces,tak s tym nebude az taky problem. A ako dlho si to DNP platis?
a vas malicky sa ma ako? teba uz coskoro tiez caka posledna poradna vsak? ako nam to rychlo ubehlo doteraz, len teraz mam pocit ze sa to neskutocne vlecie tie dni 😖

tinka9075
8. nov 2011

@majca55 hurááááááááááá tak sa teším s tebou teraz to už vyjde musí doktorka je super ona je velmi dobrá a neboj pekne to odsleduje a budeš to mat naplánované ako ja jak hodinky 🙂 🙂

buba13
8. nov 2011

@majca55 super, budem na teba mysliet 16.11.

majca55
8. nov 2011

@buba13
@tinka9075 dakujem babulky bola super v telefone aj vyhovela mi v sone že možem prísť poobede ked mám v robote frmol a potom že ešte si niečo povieme hrozne som spokojná 😵

alibabaa
8. nov 2011

nebudem moc otravna ak zavolam do centra ako sa maju bambulky??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre