IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
21. nov 2011

@dasaa ano uz 😉 ...dnes nam uz robili prve testy,krvne aj moc...tlak som mala len 90/50 😀 ale som zvyknuta,bezne nemavam vyssi...za tri tyzdne idem znovu...uz na genetiku...bojiim ☹ citim sa fajn,nevraciam,len ma uz zacina podbrusko pobolievat,to sa nam bugriško roztahuje....neuveritelne rychlo rastie 🙂 a ty ako moja?vsetko ok?ake mas pocity?co nove? 🙂

sijust
21. nov 2011

@tinka9075 tichucko gratulujem! 🙂

dasaa
21. nov 2011

@sijust ja som zatial v pohode cici bolia ale najviac vecer ☹ dnes by bolo zle rano ale to len raz.Minuli tyzden som bola na kontrole v Heliku a zatial vsetko dobre dopadlo.O dva tyzdne idem zas tak uvidime co nam povedia.Joooj aj ja mam nizky tlak 🙂 Vsetko dobre dopadne uvidis 🙂 😉

tinka9075
21. nov 2011

@sijust dakujem uvidíme zajtra 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@dasaa ahoj na krv a sono idem zajtra dnes som robila test a sú dve jedna síce slabšia ale je tam 🙂

dasaa
21. nov 2011

@tinka9075 tak to je superr uz len krv ti to potvrdi ze si tehu 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@dasaa som zvedavá na tú krv 🙂 aj ked stále tomu neverím 🙂

cmelica
21. nov 2011

@sijust no ani ja nie 😖 a ty sliznica u mna asi nic neznamena ani keby mal 20mm...no v piatok ideme kazdopadne ku koordinatorke a uz by som hned aj rada zacala pichat,no neviem ci to stihneme...ta mrsisko by mohla prist az v piatok a hned zacat 🙂 kedy si pichala,rano ci vecer?? aj je potrebne byt na PN???
a Dakujem mojka za podporu 🙂 🙂

cmelica
21. nov 2011

@dasaa dakujem zlatko moooc 🙂

cmelica
21. nov 2011

@buba13 presne tak ideme dalej a nevzdam sa...len aby som mala dostatok sil prekonat este to IVF 🙂
na geriatrii????a to uz preco???

cmelica
21. nov 2011

@tinka9075 no ja som asi niaka ina ked ani sliznica nic neznamena...pokial nebude mat 25mm tak asi neuverim na tehu...

tinka9075
21. nov 2011

@cmelica no to je divné sliznica pekná a nič ale ivf sa podarí uvidíš ja to budem prežívat s tebou ja som už bola na dvoch tak ti budem radit 🙂

mirka2010
21. nov 2011

@alibabaa ach, mojinka zlata.....joooj, to mi je tak luto...ako je to vobec mozne??? vsak si mala ukazkove embrijko, tak moc mi je z toho smutno...verim, ze musis byt strasne sklamana....

cmelica
21. nov 2011

@tinka9075 dakujem..ja uz by som tak rada zacala teraz s pichanim,len zalezi na tom kedy pride ms...v piatok sa vsetko dozviem co a ako...aky si mala protokol??

mirka2010
21. nov 2011

@cmelica no teda...tak aj ty mas krvicku negativnu.....jooooooj, a tak som dufala, ze vam to vyjde.....ale idete dalej a asi si sa uz na to pripravovala, takze treba len pozitivne mysliet a verit ze ivf bude co najskor a ze to vyjde na milion percent....

mirka2010
21. nov 2011

@sijust ahoj zlaticko....na aku genetiku idete uz buduci tyzden:????

cmelica
21. nov 2011

@mirka2010 je to tak 😖 ano pripravovali sme sa na to a preto sme sa hned aj objednali ku koordinatorke 🙂 uz len verit,ze IVF bude pre nas to prave 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@cmelica ja som mala krátky protokol a ani som nepichala dlho lebo mne vajká rýchlo rástli 🙂 🙂

cmelica
21. nov 2011

@tinka9075 a zacala si pichat v 1DC??

tinka9075
21. nov 2011

@cmelica ked ti mám pravdu povedat ja si to nepamätám len viem že som mala krátky a malo to trvat dva týždne 🙂

sijust
21. nov 2011

@mirka2010 ahoj moja,za tri tyzdne az....AFP...co mate nove?nie ste este v novom?ci?ako chlapcurik malicky? 🙂

kostickabonnie
21. nov 2011

Baby, my to tomu Mihalovi urobime na just a vsetky do tych 8 mesiacov otehotnieme a ziadne DNP nam brat nebude !!!!! bojovy plan 2.IUI - zaciatok decembra 😉

sijust
21. nov 2011

@cmelica fakt to nechapem...prajem strasne vela sil,uvidis,ze cez ivfko sa to podari hned a vy ani nebudete potrebovat metodu ICSI,si myslim....mas kratky protokol?ci ti povie az v piatok?no ak by si mala kratky,tak zacnes pichat v den,ked dostanes ms alebo nasledujuci...bolo by dobre,keby si bola pn...mne hned povedala Gatova,ze kludovy rezim...

adikasala
21. nov 2011

@cmelica ahoj bola som na chvilu vonku,,,skoda ani tebe to nevyslo.....je mi to luto ☹ teraz uz len vela sil a pozitivne myslenie do ivf!!!

adikasala
21. nov 2011

@sijust ze 9 tyzden ty ma asi chces dohonit 😀 neboj ked ho ty budes volat Luca tak ho vsetci tak budu volat.tvoj mm nevie taliansky??a dedo zije na sk?to ho nenaucili?super ze sa ucite naozaj krasny jazyk vela vyrazov ani v slovencine nenajdes....stym meskanim mas pravdu 😀 to je bezne tu hlavne na juhu nepoznaju hodinky vobec 😉

apolenka6
21. nov 2011

@alibabaa jáj zlatko je mi to ľúto..a tak som sa nádejala ,že budeš tehuľka 😒 držkaj sa !

apolenka6
21. nov 2011

@cmelica tak krvička potvrdila výsledok testu 😒 škoda 😒 sliznica bola veru krásna ....tak teraz už ideš na pohovor a potom začínaš,držím palce!!!

apolenka6
21. nov 2011

@tinka9075 tak tíško sa teším ,zajtra krvička bude tehotenská....konečne sa dočkáte a teraz ked viete prečo boli potraty.... 😕 už budeš,len pichať injek.a dieťatko bude rásť a rásť až ked uzrie svetlo sveta 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@apolenka6 no ja tomu ešte neverím ale dúfam injekcie sú moje kámošky tak aspon mi pomôžu pri bábetku 🙂

apolenka6
21. nov 2011

@fomarik Veru @zuzanka22 je tehuľka a bude mať dvojky 😉 nemáš čas sem chodiť a nie ešte všetko čítať a aj litl--miracle je tiež tehotná 🙂 neviem už ako sa to píše 😀 asi vieš koho myslím ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre