IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
23. nov 2011

@dyba ja chodim do Martina Helios 🙂

mirka2010
23. nov 2011

@ursula5 zlatko, moooooooooo ti drzkame palce, nech vsetko dobre dopadne....najlepsie !!!!!

bystroocka
23. nov 2011

@kostickabonnie
do gyn fivu, ani som si nestihla vybrat kam by sme sli, moja gynekologicka mi to doporucila automaticky.

bystroocka
23. nov 2011

@majca55 presne tak! lekar ti nepovie, v poistovni tiez poriadne nepovedia. najhorsie je ze clovek nevie na co vsetko sa ma pytat, mna to v tom strese ani nenapadne...uz rozmyslam, ze budem nosit so sebou papierik s napisanymi otazkami 😅

ursula5
23. nov 2011

@tinasc ano odporučili mi úplne sa vyhýbať žiareniu 😉 uvidíme koľko vydržím 😀

ursula5
23. nov 2011

@mirka2010 ďakujem zajtra sa to rozhodne 🙂 a potom už len čakanie 😉

mirka2010
23. nov 2011

@ursula5 ale krasne cakanie, lebo vsetko dobre dopadne 🙂 uvidis...toto je plodny rok, uricte sa podari 🙂

cmelica
23. nov 2011

@mirka2010 veru,ze polodny...aj ja mam v jednom horoskope ,ze tento rok idealny na otehotnenie...este mam na to mesiac aj par dni 🙂 🙂

mirka2010
23. nov 2011

@cmelica tak parada, urcite sa to teda podari...lebo naozaj v tento rok je tolko tehuliek, ze som o tom este ani nepocula 🙂

ursula5
23. nov 2011

@mirka2010 tak to už mám najvyšší čas tento rok za chvíľku končí 😀

bystroocka
23. nov 2011

@majca55 ano budem si ziadat, ved na reverz by mi to hadam museli urobit. uvidim co mi povie zajtra na uzv,
za nase slniecka stoji za to bojovat!

mirka2010
23. nov 2011

@ursula5 ale stale stihate.....ja verim tomu, ze sa to naozaj podari....mooooc vam to prajeme 🙂

adikasala
23. nov 2011

@ursula5 drzkam palce na zajtra!!!! 🙂 🙂 o tom pc som pocula aj ja... 🙂

ursula5
23. nov 2011

@adikasala no len to by som pri PC nemala byť vôbec a keďže bez neho sa nezaobídem pri práci tak smola 🙂 ono to vplýva rokmi takže čo má byť sa stane, ale na PC to zvaľovať nechcem oným sa to podarí tak či tak, ale je pravda že spoluobčania asi nemajú PC keď sa tak dobre rozmnožujú 😀 😀 😀 😀

sijust
23. nov 2011

@adikasala mojecka,dakujem za IP az ma triaslo,slzy...prajem vela stastia!!!nejdem nic studovat,hladat...lebo by ma porazilo... 😖 som z tych testov choraaa 🤐

sijust
23. nov 2011

@tinka9075 moja,to ma mrzi,ja som to brala uz ako hotovu vec,ze si tehu... ☹ tak drzim palce do dalsieho boja 🙂

sijust
23. nov 2011

@bystroocka prvy krat sme boli v centre 1.2.mali sme jedno neuspesne IUI-podla mna je tato metoda vhodna len s vybornym alebo trosinku zhorsenom spg...a 5okt.som mala OPU a 10okt.vklad bolo to prve IVF,hned prvy ET...prajem vela stastia 🙂

sijust
23. nov 2011

@mirka2010 zlatko,ja tomu vobec nerozumiem...povedala mi dr.ze budeme robit prvu genetiku mam prist nalacno,a vknizke mam napisane...ze PPP-A protein...vobec neviem...ale mam z toho uz teraz stresy...nechcem ziadne testy...chcem si tehotenstvo uzivat a nie byt furt u dr. a triast sa,ci je vsetko ok ☹ dufam,ze to bude vsetko ok...lebo neviem si predstavit,ze by som bola postavena pred to najhorsie rozhodnutie v zivote 😢

tinka9075
23. nov 2011

@sijust nevadí ideme bojovat dalej 😉

tinasc
23. nov 2011

@sijust zlatko čoho sa bojíš? však to bude jedno z bežných vyšetrení v tehotenstve... všetko bude v poriadku... ono tie názvy pôsobia hrôzostrašne, ale buď pokojná všetko dobre dopadne 🙂 ak to máš napísané v knižke, tak je to jedno z vyšetrení, ktoré sa robia v tehu 😉

andy175
23. nov 2011

Ahojte! Neviete mi niektorá poradiť ubytovanie v Martine alebo aj v okolí Martina na jednu noc? A taktiež sa chcem spýtať, či robí odber vajíčok v Heliose iba doktor Krajkovič alebo ste sa stretli aj s niekým iným? Ja idem na odber v piatok. Tak som len zvedavá. Ďakujem.

sijust
23. nov 2011

@andy175 ahoj mam pocit,ze OPU robi len Krajkovic,ale nevim to na 100% prajem vela stastia 🙂

sijust
23. nov 2011

@tinasc ja neviem...som pokakana 😖 zo vsetkeho...toto je podla mna horsie ako cele IVF!!!ale musim sa s tym nejako vysporiadat,lebo ved toto nie je normalne ako sa bojim ☹

tinasc
23. nov 2011

@sijust neboj sa... to ti nepridá, ak sa budeš stále báť 😉 uvidíš že všetko dopadne dobre 🙂

mirka2010
23. nov 2011

@sijust zlaticko, vobec sa nicoho neobavaj, urcite vsetko bude ok a preto mas prist nalacno, ze ti budu brat krvicku, co je uplne bezne, mne ju na zaciatku brali neustale...a genetiku...ona sa asi vyjadrila tak, ze krv je nieco ine...a merania nieco ine...ja neviem....kedy tam mas ist??? ja zase prezivam stresy, lebo som prisla do styku s rodinou co ma ich dcerka kiahne, tak som obvolavala kazdeho....ja som ich sice mala a dokonca ako 17-rocna, ale celu noc som poriadne nespala...presne ako ty pises...neustaly stres...je cele tehotenstvo....a preto je to tak, lebo milujeme tie nase lasky v brusku....🙂

tinasc
23. nov 2011

@alibabaa moja dozvedela si sa niečo v tej poisťovni?

kostickabonnie
23. nov 2011

@bystroocka to iste centrum.....zatial sme tam boli len 3 x a sme ako teliatka, len na nas vysypu info a ani nestihneme zavriet usta a uz sme za dverami :D

andy175
23. nov 2011

@sijust dakujem za odpoveď, aj ja si myslím, lebo ráno tam v tej izbe pre pacientov vidím len jeho... 🙂

kostickabonnie
23. nov 2011

@ursula5 spoluobcania nielenze nemaju PC ale ani PraCu, takze od nudy len sorry za vyraz "trtkaju" co maju po ruke a potom nech sa stat stara o dementov

lussinkaaa
23. nov 2011

Ahojte baby, chcela by som sa vas opytat, po kolkych mesiacoch snazenia ste situaciu zacali riesit s lekarom???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre