IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
6. dec 2011

v Banovciach sa narodil chlapcek Tomasko 5700g a 57cm...riadny to chlapak 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@dasaa to áno muž už povedal že on sa prestahuje do obývačky 😀 😀

tinka9075
6. dec 2011

@cmelica som to teraz pozerala riadny valibuk 🙂

tinasc
6. dec 2011

@adikasala tak sa vám to potom splnilo 🙂 no veď nakojiť vonku v dnešnej dobe nič je nič čudné, hlavne že bude teplo, nebude problém a bude to v pohode... 😉

cmelica
6. dec 2011

@dasaa @tinka9075 presne tak kocky treba si odpocinut kym je to mozne 🙂 🙂 potom uz budeme len bdiet nad nasimi uzlikmi 😀

katy33
6. dec 2011

@zuzana151 Zlatinko naše, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ku krasnej princezničke, prajeme veeeeeeeeeeeeelaaaaaaaaaaaaaa zdravička bambulke aj maminke, aby ste si čoskoro mohli krasne uživat jedna druhu 🙂 😲 😲 😲 ...Zuzi, som hrozne štastna, že už to mate za sebou, že ste obe vporiadku...no a nakoniec malinka mala normalnu vahu, teraz dumam, ako to bude s tou našou, ked nas tieýž tak strašia, že bude z nej riadny valibuk 😕 😉 ...zlatko, rychle uzdravenie a uhojenie ranky a nech ste už obe domka pri tatonkovi...posielame pusinky a objatia 🙂 😲 😲 😲

tinasc
6. dec 2011

@sijust presne to si hovorím, že moje problémy v porovnaní s tými, čo tam dávajú sú nič 😉 ale ja sa nemôžem pozerať na utrpenie druhých... no čo už... hej malá si dala čizmičky do okna, mala nádielku, aj u obidvoch babiek, len to už nie je ono, lebo toho má strašne veľa 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@cmelica presne tak potom budeme len dávat pozor a bát sa 😉

dasaa
6. dec 2011

babenky moje @cmelica @tinka9075 budem koncit idem este vonku s tigrom 🙂 prajem vam pekny prijemny vecer a dobru nocku.Asi dnes pojdem ovela skor spat tak sa mi zatial majte 🙂 😉 😉 😉

tinasc
6. dec 2011

@kostickabonnie moja aj ja som ho chcela poslať viacerým, len som to tiež nechala tak, čo keď sa mi to nepodarí... takže aj ja chcem ten cukrík takto virtuálne poslať každej jednej v tejto téme... som rada, že vás tu mám 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@dasaa ahoj veru trošku sa treba prejst dobrú nocku 😔 😔

tinasc
6. dec 2011

@zuzana151 moc gratulujem ku krásnej dcérke, prajem veľa veľa zdravíčka a pohodky doma s malinkou 🙂

cmelica
6. dec 2011

@dasaa dobru nocku a davaj na seba pozor... papapa 🙂

tinasc
6. dec 2011

@apolenka6 ale ja si nič nevsugerovávam, nechcem byť chorá, takže uvidím... lenže už ma trošku škriabe v hrdle, idem to vyhnať nejakým čajom a zázvorom, veď ja budem mať pred chorobou nádskok 😀 od vkladu si budem vsugerovávať, že som tehotná 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@majca55
@cmelica
@dasaa babulky som vám poslala cukrík tak dúfam že bol dobrý 😀 😀

cmelica
6. dec 2011

@tinka9075 dakujem 🙂 🙂 fantasnicky 🙂 🙂 ja som posielala hned rano 🙂 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@cmelica júj to som rada že bol dobrý 🙂 🙂

majca55
6. dec 2011

@tinka9075 mnam díky 😵 😵

majca55
6. dec 2011

Mám doma mikuláša tak som tu nebola 😝 😵 🙂

cmelica
6. dec 2011

@majca55 no tebe je 🙂)mne pride mikulas zachvilku z prace 😀

tinka9075
6. dec 2011

@majca55 za málo 🙂 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@majca55
@ ozaj babenky ja som včera dostala pekného plyšového psíka a na krku mal balíček zo sladkostami no môj muž je super 🙂 🙂

majca55
6. dec 2011

@tinka9075 ja som dostala mega balík a vela kyslích rybičiek cukríky milujem ich 😀 😝

tinka9075
6. dec 2011

@majca55 tak teraz musíš papat aj také cukríčky 🙂 🙂

cmelica
6. dec 2011

@tinka9075 @majca55 ja si mam pockat az do vecera,vraj to ma svoje caro 🙂 🙂 tak sa tesim 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@cmelica ja som dostala včera lebo môj muž by ho nemal ako schovat on je totiž ten psík dost velký ani by sa nezmestil do okna 😀 😀

majca55
6. dec 2011

@cmelica @tinka9075 ajja som slúbila nočného mikuláša ale ked mne sa teraz tak nechceee 😀 😀 babulky ja lahnem do postele a hned spím 😔

cmelica
6. dec 2011

@majca55 🙂 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@majca55 ved to je dobre len pekne spi a kolko je treba jáj ja sa tak teším do centra verím že budem mat len pozitívne správy 😉 😉

majca55
6. dec 2011

@tinka9075 to je super že tomu veríš teraz sa to určite podarí 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre