IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
6. dec 2011

@tinka9075 a mozno budes na vianoce uz tehu 🙂 🙂 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@majca55 verím ved idem od jedného odborníka k druhému tak sa to musí podarit ked sa bude dat po novom roku idem na iui 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@cmelica asi nie ved uvidím čo mi povie docent v piatok ale bude to dlhá debata musím zistit čo sa stalo v Martine a ja to zistím 😀 😀

cmelica
6. dec 2011

@tinka9075 presne len sa pytaj a na nic nezabudni...hlavne az to teraz,alebo v januari vide 🙂 🙂 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@cmelica ja sa popýtam všetko ved pýtat sa treba všetko ale sa teším lebo docent je fain človek 🙂

kostickabonnie
6. dec 2011

baby, dodrzovali ste presne 12 hodinovy interval na utrogestan? lebo mne sa to nedari a uz druhykrat som na to vecer zabudla 😲 😲

mirka2010
6. dec 2011

@zuzana151 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, tak Olivka vitaj medzi nami 🙂 ty nasa princeznicka, cely, celucicky den sme mysleli na teba aj na tvoju maminku, ze ako to zvladate...a konecne ste sa nam ozvali...velmi, naozaj velmi sme na vas mysleli a velmi sa tesime s vami, ze ste v poriadku a ze ste nam napisali 🙂 nevieme sa dockat fotociek....a hlavne vam prajeme z celeho srdiecka len to najlepsie, vela zdravicka, stastia a Olivke krasny zivot na tomto svete 🙂 posielame bozteky 🙂

apolenka6
7. dec 2011

@adikasala ešte som včera zabudla zareagovať ....to bude krásne prianie k Vianociam ,ked budeš na ňom odfotená s bruškom 😵 😵 😵 krásny nápad 😉 a ešte budeš mať aj pamiatku ......

apolenka6
7. dec 2011

@tinasc no to áno 😅 si vsugerovať po vklade,že si tehotná 😕 🙂 🙂 no ved aj ja som bola minule Vianoce chorá 😒 a vyvrcholilo to na Silvestra 😠 som pekne ,ležala v posteli v horúčke 😖 tento rok to nemienim opakovať!! 😠 😀

adikasala
7. dec 2011

@apolenka6 no to ma tak napadllo ako vianocne blahozelanie,kedze mam dost znamych a rodinu daleko tak vzdy posielam vianocne pohladnice,a tentoraz to bude o to krajsie ze to budu vianoce s bruskom 🙂

adikasala
7. dec 2011

@zuzana151 velka gratulacia,,malinka je krasna babika,zelame vela zdravicka a skore zotavenie maminke 🙂 🙂 🙂 🙂

sijust
7. dec 2011

@zuzana151 gratulujem k princeznicke,nech ste obe zdravucke a skoro doma 😉

dadax84
7. dec 2011

@kostickabonnie Ahoj, mne kazali brat 2 tabletky rano, a 2 tabletky vecer. Nic mi nehovorili o 12 hodinovom intervale. Tiez beries po 2 tab.? 🙂

dadax84
7. dec 2011

@cmelica Ahoj a dakujem, to posuvanie krcka bolo strasne, ale dalo sa to vydrzat, sestricka ma chytila za ruku a drzala kym to neskoncilo, bola zlata. Prajem ti aby si bola co najrychlejsie tehu 🙂

kostickabonnie
7. dec 2011

@dadax84 povedali, ze rano a vecer, ale zaroven, ze kazdych 12 hodin po 2 tbl. a dodrzat to je hrozne tazke - je to otrava 🙄 🙄 🙄

dadax84
7. dec 2011

@majca55 Dakujem, dufam ze sa uhniezdi, ja tomu verim ze sa uhniezdi, ine si ani nepripustam. Viem ze som len druhy den po IUI, ale ja asi nic necitim, len vcera asi take 3 hodinky po som stale citila pravy vajecnik -( mala som ovu na pravom) tak neviem co to znamena, a potom este vecer som ho citila. Pred IUI som uz mala prasknuty folik, a neviem ci je lepsie ho mat prasknuty alebo tesne pred prasknutim, ty si ho mala ako? A kedy si zacala nieco pocitovat? Dik za info. A tebe prajem vela zdravicka a aj fazulke 🙂

dadax84
7. dec 2011

@kostickabonnie Mne sa to zatial dari, ale ja som si davala dnes rano len druhy krat, tak uvidim ako sa to bude darit mne, neboj sa zviknes si. A ty si kolky den po IUI? alebo si mala IVF?

kostickabonnie
7. dec 2011

ja som piaty den po iui a mna boleli obidva vajecniky od iui tri-styri dni (v oboch som mala foliky). Ale okrem toho ma boli uplne vsetko, lebo mam asi zapal mocovej rury, tak netusim, ci ma boli maternica alebo mechur 😠 dnes rano to bolo take hrozne, ze som ostala v posteli.

dasaa
7. dec 2011

Ahojte babenky @majca55 @cmelica @tinka9075 poslala som vam srdiecko dufam ze vas potesi 🙂

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 dakujem za cukrik bol fajny a sladky mnam mnam 🙂

cmelica
7. dec 2011

@dasaa ahojky!!ako sa mas???dakujem mooc za srdiecko,posielam ho tebe a fazulke 🙂 🙂

lenisko1
7. dec 2011

@majca55 ty mi ani nenapíses že si tehu? 🙂 blahoželám 🙂 sa teším s tebou

dasaa
7. dec 2011

@cmelica JEEEEJ ty si tu ani nevies ako velmi si ma potesila 🙂 .A dakujem za srdiecko 😉.Dnes sa da sice rano mi bolo tak zle ☹ale uz je lepsie bo som si lahla.No volala som dnes sestricke a povedala ze nie je problem aby som prisla ale ze budem musiet zaplatit 17 e a ze to moze trvat aj 2 hodky pokym ma zobere.No tak nech si ona pocka 2 hodky.Tak to pojdem toho15.12 a keby som to nemohla nejak vydrzat tak potom pojdem 🙂

dasaa
7. dec 2011

@kostickabonnie no ja nie raz som mala napisane na krabicke kazdych 12 hodin.Ale to som si nejak nevsimla bo ked som isla do lekarne po tabletky tak som tam vobec nemala nic take napisane len 2x2 .Tak ze ja beriem len rano 2 a vecer 2 🙂

cmelica
7. dec 2011

@dasaa a to preco 17e???? to je niaka vysokohorska prirazka za vysetrenie??? 🙂 🙂

cmelica
7. dec 2011

@lenisko1 ahooj!!dlho si tu nebola...ako sa mas??

kostickabonnie
7. dec 2011

@dasaa no, ono to je pekne a dodrzatelne vtedy, ked vstavas a ides spat v rovnakom case 🙂 ale ja momentalne nemam ziaden rezim, hrozne 😀

dasaa
7. dec 2011

@cmelica nie to je zato ze som objednana na 15.12 a ze idem skor.Skor je to tak ked ides a chces byt skor tak mas prednost ale s tym ze zaplatis.

cmelica
7. dec 2011

@kostickabonnie ani ja som to nedodrziavala ,ze presne 12 hod....a dokonca sa mi stalo,ze som vecer aj zabudla,ked sme isli neskoro spat...

dasaa
7. dec 2011

@kostickabonnie ani ja nemam ziadny rezim.A teraz na krabicke ani nemam napisane ze kazde 12 hodin 😀.Hlavne je ze to berieme 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre