IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
10. dec 2011

@tinasc no to máme zážitky so psíkmi 🙂

tinasc
10. dec 2011

@mirka2010 no veru odovzdávajte si štafety, aby s januári mal kto mne odovzdať 🙂

cmelica
10. dec 2011

@tinasc s tymi hafanmi je veru vela srandy,ale vedia aj dost nahnevat 😕

majca55
10. dec 2011

@cmelica @tinka9075 dakujeme aj Dávidko 😵 😵

tinka9075
10. dec 2011

@majca55 za málo 🙂

tinasc
10. dec 2011

@cmelica no nemám tabletky, ani prvýkrát keď som bola na ivf, tak som nemala tabletky 😉
no a psíci, no my s ním priamo nebývame, ale tiež niekedy dokáže za tú chvíľku nahnevať... a krásna torta, si šikovnáááá...

cmelica
10. dec 2011

@tinasc dakujem 🙂 teraz nam to musi vist a tfij tfuj az su to tutovecky 🙂 🙂

tinasc
10. dec 2011

@majca55 tiež krásny výtvor 🙂

tinasc
10. dec 2011

@cmelica no mne doktor povedal, že keď to vyšlo raz, vyjde to aj druhýkrát 😉 takže musíííí to vyjsť 🙂

majca55
10. dec 2011

@tinasc dakujem 😵 😵

majca55
10. dec 2011

@cmelica jasne,že vinde Tutovečka istá 😵 😵

mirka2010
10. dec 2011

@cmelica no si zlatucka...dakujeme velmi pekne...akurat robim nepecenu smotanovo-ovocnu tortu...tak som zvedava ako sa vydari....chcem aby si to rodinka poriadne uzila, vsak kolko sa nam napomahali...🙂 mam este povymyslane kadeco...len neviem ako to idem stihat, ked este mi aj upratovat treba...a moja svokrusa ked pride, ta bude obzerat kazdy kut ci je dokonale cisty 😀

mirka2010
10. dec 2011

@tinasc moje zlatuckeeeee, keby sa dalo...tak vam vsetkym stafety poodovzdavame....🙂 vsak ja vam to tak neskutocne moc prajem 🙂

cmelica
10. dec 2011

@mirka2010 mnam tu torticku milujem 🙂 🙂 to je ako ta moja,ale asi kazda svokra je taka...ta moja este aj obzera co vsetko mame nove 😀 si sikulka a urcite bude vsetko dokonale 🙂 🙂

mirka2010
10. dec 2011

@cmelica nooooo, moja svokra je zlata...vychadzame spolu velmi dobre, len je priserne poriadkumilovna....a prenasa to uplne na cele svoje okolie...a samozrejme teraz ked pride do noveho domu, tak bude chciet este aj upratovat, ale ja uz vsetko pekne upratane mam...vsade pozera prach, ci nahodou nie je...no typicka svokra...co uz 🙂

tinasc
10. dec 2011

@mirka2010 ale tak zase svokra by mala prihliadať na to, že si tehu a už sa tak nevieš obracať... však nemôžeš upratovať stále v kuse a ešte aj variť... tak snáď všetko stihneš, čo si si naplánovala 🙂

mirka2010
10. dec 2011

@tinasc moja si zlata...dufam aj ja, ze to stihnem vsetko ako som si naplanovala...vsak manzel mi pomoze....ona ked som jej povedala ze uz nemozem umyvat okna, tak mi na to povedala, ze ona si ich uplne sama v tehotenstve umyla...a nikto jej nemusel pomahat...takze tak...ale je rozdiel zabehnute okna niekde v byte a uplne nove, zapraskane okna na novostavbe...takze to sme mali taky mensi konflikt...ale uz to prelo...uvidime, v akej nalade bude 🙂

apolenka6
10. dec 2011

POZOR!POZOR!!!!!!!!
píšem Vám za @katy33 😵 😵 volám sa Viktoria dnes o 3:20 som sa narodila mojej mamine a ocinovi s modelkovskými mierami 49cm a 3390g maminka je v poriadku a ocino nás stráži....♥

tak odkaz som Vám odovzdala,neviem podrobnosti ked budem dám vedieť 🙂 🙂 🙂

sijust
10. dec 2011

@apolenka6 jeeej to je uzasne!!!!Gratulujem!!!strasne sa tesim,pozdravuj babulky,ze ich pusinkujem 😀

tinka9075
10. dec 2011

@apolenka6 huráááááá dalšie bábetko Viktorii aj maminke prajem vela zdravia a štastia 🙂 🙂

cmelica
10. dec 2011

@apolenka6 jeeeee gratulujeeem 🙂 🙂 prajem vela zdravicka Vikinke a jej maminke skore zotavenie 🙂 🙂 🙂 posielam veliky bostek 🤐

dasaa
10. dec 2011

@cmelica aj moji rodicia maju hned posebe tiez robia oslavu stale spolu 🙂

dasaa
10. dec 2011

@apolenka6 to je super sprava a gratulujem nech su zdravucky a ze ich pozdravujeme 🙂

dasaa
10. dec 2011

Ahojte vsetky babenky ale ste toho popisali az az ani nestiham pisat
@majca55 urobila si krasnu torticku prajem vam prijemnu zabavu
@cmelica moja tiez ti prajem prijemnu oslavu a veru ste maniacky s @tinka9075 este len vstanete a hned ste tu 😀 😀 😀

dasaa
10. dec 2011

@tinasc aspon ste mali zabavu je to sranda mat psika ale aj starosti. 🙂

tinka9075
10. dec 2011

@dasaa no my sme maniačky koníkovské 😀 😀

dasaa
10. dec 2011

@tinka9075 tak to ste tu vsetky maniacky 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
10. dec 2011

@dasaa tak to áno ale pekná závislost 😀 😀

dasaa
10. dec 2011

@tinka9075 aspon ze taka zavislost stretavky s babenkamy 😉 🙂 🙂

dasaa
10. dec 2011

@dadax84 ahoj ako sa citis po IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre