IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
12. mar 2012

@dasaa tak záha moja to budete mať asi vlásky to sa tak hovorí 😵 super že ti není zle si to lepšie vychutnáš

tinka9075
12. mar 2012

@dasaa ja som mužovi zavolala že ako sa máš otecko tak bolo dlho ticho lebo začal plakat až potom mi povedal že je štastný 🙂 🙂

cmelica
12. mar 2012

@dasaa ale neboj budu si to pekne uzivat aj ked budu plakat...mm uz teraz planuje,ze si bude davat drobca do postele... 🙂 🙂 🙂

majca55
12. mar 2012

@mirka2010 moja a nemastili ste vetríky?to chlapci mávajú treba pocvičiť brušenko a v protismere ohýbať k brušku nožičku a ručičku uvidíš že to zabere a potom ešte krúživim pohybom masírovať brušenko 😵 moj malinky

cmelica
12. mar 2012

@majca55 taketo rady by som si mala zacat ukladat 🙂 🙂 🙂

dasaa
12. mar 2012

@majca55 moja kazdy den ma paly zaha.A s mm sa smejeme ze nasa malicka uz by parochnu mala mat na hlavicke od tej zahy 😀 😀 😀

dasaa
12. mar 2012

@tinka9075 juuuj ake zlate

majca55
12. mar 2012

@dasaa to by bolo super 😀 😀 krásna copaňa 😵

dasaa
12. mar 2012

@cmelica tak to veru no nastastie ja sa toho nemusim bat a viem ze sa aj o malu postara.Mm zboznuje deti a uz sme sa aj obaja starali o 5 mesacne babo.Tak som vydela ako sa stara pekne o cudze babo.

dasaa
12. mar 2012

@majca55 no myslime si ze aj bude 😵 😵

dasaa
12. mar 2012

Babenky budem koncit idem vonku bo maly betar uz steka ze chce ist von.Tak vam prajem pekny vecer a dobru nocku 😉 😉

tinka9075
12. mar 2012

@dasaa dobrú nocku 😔 😔

cmelica
12. mar 2012

@dasaa dobru nocku a davj na seba pozor 🙂 🙂 pohladkaj bambulku 😵 😵

majca55
12. mar 2012

@dasaa dobru moja aj bambulke prajem 😵

walta
12. mar 2012

@apolenka6 renatka by tam mala mat este jedneho cloveka, co jej bude dvihat telefony, to bolo dnes nieco strasne.... fuuuurt jej to zvonilooooo, az na nervy to islo. No ked mas niekoho znameho, nie je to na skodu, a ako aj ty hovoris, tehotne by ,ali mat prednost, lebo z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze v cakarni plnej zien mi neni dobre, tazky vzduch a fuuurt plny mechur 😀 takto rychlo na vysetrenie a odchod odtial. 😉 😉 😉

apolenka6
12. mar 2012

@walta no nepáči sa mi tam tá čakáreň ,málo miest na sedenie a ešte aj nepohodlné a WC ak si bola 😖 ale si neporadia ,aj okno mi tam chýba hned by sa krajšie čakalo ,veru ešte 1 sestra by tam mala čo robiť ,ale to určite nebude ved málo kde sú 2 sestry ,no a to tlačenie mechúra mám aj ja a nie som tehotná 😀 nepríjemné a ked raz budem tehotná tak ,neviem,neviem čo budem robiť,len čurať budem kade budem chodiť 😀

kuspitka
13. mar 2012

ahojte.ako sa mate?
mne tak pobolieva spodk krcovito,ze hroza...

ursula5
13. mar 2012

@walta presne ťa viem pochopiť s tým weckom 😀 ja keď nejdem obdeň tak umieram a som najšťastnejšia ak idem normálne 😀
pekne sa držte, budem na Vás myslieť, za chvíľku máš drobčeka v náručí 🙂

ursula5
13. mar 2012

@cmelica neviem či sa drobček ozýva, sa mi zdalo v nedeľu, že áno ale nemám akosi kľud sa pozorovať 🙂 včera ma chytila nádcha a vybaľovala som do komody už vecičky 🙂 a robím poriadky doma aby som mala všetko hotové kým sa budem môcť hýbať 🙂

ursula5
13. mar 2012

@cmelica tak to aj ja keď zastonám manžel kolo mňa behá a obsluhuje ma 😀 Tebe tiež už pekne svieti 11tt 🙂 ešte týždeň a máš prvý trimester za sebou, my ešte týždeň a sme v polovičke 🙂
pekne sa opatrujte ja sa pokúšam liečiť nádchu 😖

ursula5
13. mar 2012

žblnkotá mi v brušku to budú isto už pohyby 🙂 dnes máme poradňu tak som zvedavá či sa drobček ukáže alebo bude spinkať 😉

petuska123
13. mar 2012

@ursula5 ahoj a pohlavie este nevies??

kuspitka
13. mar 2012

@ursula5 dufam,ze uz budes vedieť co cakate....
a ake mená máte?

walta
13. mar 2012

@apolenka6 no, chodby v poliklinike su strasne tak vo vseobecnosti, ale s tym si nepomozu. Na tom wc som este nikdy nebola, ale viem si to zivo predstavit, ako to tam moze vyzerat 😖 Ja si nosim moč na vysetrenie so sebou pre istotu 😀

dzuli08
13. mar 2012

@walta No gratulujem drahá, o chvíľu budeš držať v náručí svoj batôžtek, je to krásne a preto si užívaj každú minútku. Mne to príde už tak dávno, však už budeme mať 5 mesiacov :D
Nejak som asi prehliadla, ale idete mať dievčatko, alebo chlapčeka?

Toto je ten náš 5 mesačný batôžtek:

walta
13. mar 2012

@ursula5 ahojky... noooo, uz to mozu byt pohyby, ja som ich zacala citit v 20. tyzdni, ale na sone sa na veru dlho nechcela ukazat 😎

walta
13. mar 2012

@dzuli08 ahojky moja.... vasa malicka je prekrasna, zlatunkaaaa 🙂 🙂 🙂 Aj my cakame dievcatko a snazim si ju este uzit, pokym je v brusku 🙂 ale samozrejme uz sa na nu veeelmi tesime

ursula5
13. mar 2012

@petuska123 ešte neviem čo čakáme, možno dnes ak sa nám ukáže možno až 26.3. na špeciálnom sone
@kuspitka mená ešte nemáme vybraté, ale manžel chce Júliu ja by som radšej potom už Júlianu 😀 ale asi to nechám na neho 😉

kuspitka
13. mar 2012

@ursula5 my sme chceli Julianu to je pekne meno..

mirka2010
13. mar 2012

@majca55 ahoj zlaticko, no vsetko je mozne...ale praveze som nemala pocit, ze by to bolo brusko...neviem, mozno to bol len taky zly den...hlavne je ze si dobre v noci pospinkal, to je zaklad...uvidime ako bude dnes....susedka mi vravela, ze mozem mat aj laktacnu krizu, kedze mame uz pomaly 2 mesiace...ze sa to objavuje v 9 tyzdni kojenia...tak ja neviem...mozno bol aj hladny,...ale aj to som skusala a nechcel papat...si zlata, ako sa nam snazis pomoct...a ty sa ako drzkas??? uz pichas, vsak??? ako to zvladas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre