IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katuska54
23. apr 2012

@kuspitka skusim a uvidim. ved zato nic nedam. ked dva krat som pichala tak a nevyslo tak uz nemam co stratit. aj ja idem volat do centra sa objednat. ved skus sa opytat co ti povedia a aj ja spytam a podame si info 😉

kuspitka
23. apr 2012

@katuska54 tak v sobotu nerobia len,keď sa robí zákrok...
tak zatial som objednaná na piatok ak budú mať zákrok v sobotu tak mi zavolaju nech prídem v sobotu.
uz zas ma začína boleť ľava strana..

sijust
23. apr 2012

@dasaa babulky,vy ste boli v nemocnici? 😕 a co sposobovalo tu bolest v boku?prisli na to?ale hlavne,ze ste v poriadku...a ze sa mate dobre...my rastieme,gulame sa,Stellik je take dobre babatko,dufam,ze bude taka aj ked vykukne... 😉 uz zaciname puchnut-nohy aj prsty,mam hore 12kg...som ako slon 😀 v stredu ideme na krv a hlavne na sono,tak som zvedava kolko malinka vazi,lebo teraz priberam zo dna na den 😅

sijust
23. apr 2012

@majca55 zlatko,ako sa mi mas?uz sa chystas na KET?tak ti velmi prajem,aby sa vam ta babulka "podarila" 🙂 a pozdravuj @cmelica nech sa uz vrati medzi nas,ze nam chyba 🙂

sijust
23. apr 2012

@ursula5 Moja,netvrdne brusko?nasadila si si Magne alebo cakas az co povie dr?hladkame Jarinka v brusinku 😉

majca55
23. apr 2012

@sijust ahoj moja je mi už lepšie o tyžden mam kontrolne sono aka je velka sliznica a ket by vychadzal asi tak na 6 maja 😵 moja dufam že sa nanučik krasne rozmrazi mam aj ztoho strach 😕 inak sa už tešim nech to mam za sebou,ale ty si krasna tehulka posielam cmuk Stellinke 😲 a ty moja sa maš ako?

ursula5
23. apr 2012

@sijust ahoj, nestihla som ani do lekárne ešte zbehnúť, bruško netvrdne zatiaľ, možno som bola fakt len nafučaná a potrebovala som ísť na veľkú lebo je to ťažké sa poriadne vyčistiť.
Neviem ešte rozpoznať kedy je to nafučanie a či je to tvrdnutie, nechodím na záchod pravidelne aj sa napchávam vločkami, jogurtmi, ovocím a všetkým možným ale niekedy to trvá 2-3 dni 😀 😀 😀
ďakujeme za hladkanie a my pozdravujeme Stelinku 😉 Videla som Tvoju fotečku, krásna maminka, riadne to beží aj my už sme podrástli dosť som zvedavá ako sa budem gúľať a holiť 🙂 🙂

ursula5
23. apr 2012

@majca55 neboj moja ver tomu, že sa určite rozmrazí a bude to silák 🙂 ja som si to tak povedala pred vkladom a vyšlo nám to išla som do toho s veľkým odhodlaním, že nebudem furt tam behať teraz to vyjde a hotovo 😉 😉 😉

majca55
23. apr 2012

@ursula5 dakujem za povzbudenie fakt to potrebujem,snažím sa to hovoriť ajja ale niekedy ma to prepadne.ležala si stale?ja urobim všetko čo treba len nech sa udrži 😵

ursula5
23. apr 2012

@majca55 od dňa vkladu som ležala skoro stále okrem záchodu, jedenia a komprdovania okolo manžela keď sa snažil navariť, k PC som nepáchla 10 dní vkuse, musí byť aj to embrijko silné aby tam ostalo, to už neovplyvníš ale ten kľud pomôže, musíš veriť, koľko máte zamrazených?

adikasala
23. apr 2012

@majca55 no mojenko mam taky dojem ze chytas moju stafetku ked tak pozeram na datumy 😀

adikasala
23. apr 2012

kocky takto sa gulame koniec 38 tyzden 🙂

majca55
23. apr 2012

@ursula5 mame dvoch nanučikov 😵 vieš teraz mi nekazali nič brať že som ešte dosť zahormonovana až ked pojdem na 14 den na sono a bola by sliznica menšia tak mi daju estrimax a ty si moja čo brala?

majca55
23. apr 2012

@adikasala moja beriem ju a tešim sa 😵 maš užastne brušenko 😵 ved ty porodiš a hned bude zteba modelka mamina 😵

tinasc
23. apr 2012

@majca55 neboj sa, tentoraz to bude tutovka embryjká budú silné a uhniezdia sa 🙂 to ležanie je individuálne, niektoré neležia vôbec a podarí sa, ja som ležala asi 3 dni, potom ma už všetko tlačilo, musela som aj niečo robiť, aj pre malú do škôlky aj okolo nej, ale tak piánko, do PC som len tak nakukla, že čo nové, inak som sa tiež snažila to obmedziť... tak držím moc palce 🙂

tinasc
23. apr 2012

@adikasala jejej, krásne bruško, no tak to sa už riadne gúľaš 🙂 😉 aj ja by som už chcela byť tak ďaleko 😀

ursula5
23. apr 2012

@majca55 ja som nebrala nič len od toho prvého dňa lieky na tú sliznicu, len vitamín E, kyselinu listovú inak nič 🙂

majca55
23. apr 2012

@tinasc diky za rady ja tiež PC obmedzim 🤐 a ty sa maš ako?

majca55
23. apr 2012

@ursula5 ja ich teraz hned nemam brať až ako mi povedia ten 14 den tak dufam,že narastie dosť 😉

ursula5
23. apr 2012

@majca55 ja som brala také ale neviem ako sa volali a brala som ich aj po vklade až kým som ich nezjedla 🙂 ale estrimax to nebol to mi dali oni za 17€ 🙂

majca55
23. apr 2012

@ursula5 ja som ten estrimax brala po OPU až do krvi potom mi ho kazala vysadiť že som teraz dosť zahormonovana a že mi povie či ho budem brať až ten 14 den tak hadam vedia čo robia,kyselinu jem ajja a pijem alchemilkovy čaj 😵

ursula5
23. apr 2012

@majca55 no neviem či ten alchemilkový čaj je dobrý 🙂 to ja už neviem ale určite to máme každá iné pretože mne sliznica vždy pekne rástla a bola ukážková ale aj tak som brala lieky, ale ty máš toho viac za sebou 😉

ursula5
23. apr 2012

@majca55 ozaj ideš vkladať len 1 alebo obe?

dasaa
23. apr 2012

Ahoj @sijust ano moja boli sme.Vraj koli tomu ze malicku mam v krizoch preto som mala take bolesti.Ale konecne som doma tesila som sa ako male decko 😀.No mne zatial neopuchaju nohy ale zato som pribrala 12kg a to som este len 29tt. 🙂.Ja som bola dnes na kontrole ale nic mi nerobil len mi dal PN a povedal ze mam vela lezat a ze vsetko mam zakazane robit.Este dobre ze mozem pozerat telku 😀 😀 😀 😀.Pozdravujem Stellinku a prajem vam pekny dnicek 😵

majca55
23. apr 2012

@ursula5 asi si dame vložiť obe teraz uvidim čo mi povie vpondelok na pohovore 😵 idem si kupiť ten gynastan čaj čo si pisala 😵

ursula5
23. apr 2012

@majca55 tak moja držím Ti moc palce, aby sa to podarilo 😉

adikasala
23. apr 2012

takuto vybavicku dostala valentinka od babky z talianska 🙂 🙂

adikasala
23. apr 2012

@tinasc neboj aj tebe krasne vykukne....ako sa mas? pokladik v brusku poslucha? a certica mala?este ste nedali novinu do rozhlasu 🙂

sijust
23. apr 2012

@ursula5 dakujem za kompliment,ale uz som ako sud 😀 ani sa neprepchavam,snazim sa vsetko s mierou,obmedzujem sladkosti,lebo sladke to ja teraz mozem 😀 ale tie kila idu hore same od seba... 😅 v stredu idem na sono,tak som zvedava,kolko ta nasa hviezdicka vazi...inak aj ja mam problemy so zapchou...zacalo to s uzivanim zeleza... 😖 pijem vela vody,chodim sice kazdy den,ale ehm...nic moc teda 😝 uz mi aj nohy zacinaju opuchat...dufam,ze to uz nejako zvladneme do konca a ze mi teraz dr.na sone nepovie nejaku jobovku a neposle ma zas do nemocnice,lebo na narodeniny by to nebol moc prijemny darcek teda ☹ a ty kedy das aktualnu fotku nech vieme ako sa gulatis? 🙂

sijust
23. apr 2012

@majca55 dakujeme za lichotky 😉 aj za pusky pre Stelli 😵 mame sa celkom fajn,uvidime co nam povedia v stredu na poradni,ideme sa vazit a merat...taka som zvedava,dufam,ze je vsetko ok....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre