IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
13. máj 2012

@mirka2010 aj mne sa páči vaša fotka ,je krásna a malý ako vždy na spapanie 😝 😉

zuzancek22
13. máj 2012

no v 34 tt som sa otvorila na 1 cm tak som si tam pobudla, ale som doma len tak na pobalenie a nachystanie veci.

renka5
13. máj 2012

@zuzancek22 ahoj držim ti palceky nech ti to dobre dopadne 😵

apolenka6
13. máj 2012

@zuzancek22 aháá... 😨 tak už to nebude dlho trvať a budeš mať drobcov domka 😵 a už máte všetko pokúpené? a kočík máte aký? ten čo sú dva vedľa seba ,alebo za sebou ,no pri dvojičkách všetko dvojmo kupovať 😝

kuspitka
13. máj 2012

@apolenka6 ja celkom dobre bolia krize a podbrusko inak nic.ked si teraz manzel ohrial v nutornosti tak mi ostalo zle

apolenka6
13. máj 2012

@kuspitka a kedy ideš na krv? ak sa nemýlim tak si po IUI 😕 ak som to splietla tak prepáč,ale je tu veľa dievčat 😕 a pozerám aj inú tému tak mám guláš 😀

kuspitka
13. máj 2012

@apolenka6 hej som po IUI dnes 11den.v piatok idem na krv.
bojim sa kus stale testovat...

apolenka6
13. máj 2012

@kuspitka tak držím palce 😉 do piatku ešte daleko ja som po IUI nikdy netestovala som sa tiež bála 😖

kuspitka
13. máj 2012

@apolenka6 ved uvidim.ak naozaj to je podla grafu tak sa uhniezdilo len pred 3dnami

zuzancek22
13. máj 2012

@apolenka6 ešte by som ich tam rada udržala , pokúpene je už všetko, kočík je v predajni.

tinasc
13. máj 2012

@zuzanka7834 no ahooooooj, sa teším, že si sa ozvala, tak dlho si o sebe nedala vedieť 🙂 som rada, že ste v poriadku, no neboj sa, malý si vyberie, kedy sa mu chce na svet a keď nie, tak ho ujo doktor presvedčí 🙂 🙂 🙂 tak držím palce, nech všetko prebehne v poriadku 🙂

majca55
13. máj 2012

@zuzancek22 jej ty si tu dlho nebola držim moc moc palce a nech sa malinkym dari a vydržia ešte chvilku u maminky 😲 😲

tinasc
13. máj 2012

@zuzancek22 ahoooj, no fakt tiež si tu dlho nebola, dúfam, že sa drobci majú dobre a ty si tiež ok, tiež držím moc palce 🙂

majca55
13. máj 2012

@zuzanka7834 držim ti moc moc palce a dufam,že nam tu ukažeš aj malinkeho 😵 😵

majca55
13. máj 2012

@kuspitka ideš testovať či počkaš na krv?

cmelica
13. máj 2012

@zuzancek22 ahooj!drzkam palce ,aby vsetko prebehlo hladucko ,a hlavne aby drobcekovia este u maminky vydrzali nejaky ten tyzden 🙂 🙂 drzkaj sa!!!!

kuspitka
13. máj 2012

@majca55 neviem ci idem testovat ešte.kuk album

cmelica
13. máj 2012

zuzanka7834 drzkam palce na hladky priebeh a tesime sa na hotecky 🙂 🙂

cmelica
13. máj 2012

aaaaaaaaaaaa MAMINKY A CAKATELKY MAMINKY KRASNY SVIATOK VAM PRAJEM 🙂 🙂 🙂 DUFAM,ZE STE SI HO PATRICNE UZILI 😵 😵 😵

apolenka6
13. máj 2012

@zuzancek22 držím palce Zuzka ,ved to sú vytúžené dieťatka ..ako u každej 🙂 tu na MK 😉

zuzanka7834
13. máj 2012

kocky takze dufam, ze to bude fakt rychle a bezbolestne a hlavne ze zlatusik bude zdravy ako buk 🙂 Zatial mame vybrane meno Andrejko.
@katy33 @fomarik @mirka2010 mamulienky vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku 😵
@alibabaa @apolenka6 @pici baby tento tyzden by som na Vasom mieste bola v strehu kazdym dnom, lebo posuvam stafetu 😉 Som zvedava, ktora ste prebrala Adikinu 🙂
@zuzancek22 Zuzulienka a preco si bola v nemocke? Inak krasne tahas, ze 37tt s dvojickami, to je super 🙂 Aki su chalani velki?

apolenka6
13. máj 2012

@kuspitka no možno ťa BT ukáže ..skús sa spýtať na téme o meraní BT 🙂

apolenka6
13. máj 2012

@zuzanka7834 Dakujem Zuzka ,len nech tú štafetu uchytím ,ale ako pozerám teraz ich bude viacej ty,adikasala,zuzka 22 má dokonca dvojitú 😨
ty dáko pôrod vydržíš a veru nech je Andrejko zdravý -krásne meno 😉

tinka9075
13. máj 2012

@mirka2010 ahoj Mirka zatial dobre 21 idem do centra podpísat žiadost tak som zvedavá ako sa bude tvárit doktor ked mu poviem že ma za ním posiela doc.Tomáš 🙂

zuzanka7834
13. máj 2012

@zuzancek22 aha, uz som si precitala 😉 A teraz sa to nemeni? Drzim palce, nech vydrzis cim dlhsie, kazdy den v brusku dobry, ale keby to prislo uz aj dnes, nebolo by priskoro... 37tt je vraj v poho 🙂 Kedy nastupujes znovu do nemocky? My mame tiez kocik este na predajni, drzia nam ho tam uz vyse mesiaca, kym sa drobcek nenarodi.
@kuspitka dnes je este velmi skoro na testovanie, drzim palce na piatkovu krvicku 🙂
@tinasc dakujem 🙂 Ako sa citis, tehulka? V kolkom tt vlastne si Tini? Ja uz vobec ale vobec nemam prehlad...
@majca55 dakujem krasne 🙂 Jasne, ze sem potom hodim fotku, to si nebudem moct nechat pre seba 😉 Majci Vy ste v akom stadiu?
@cmelica dakujem 🙂 Mate krasny TP, my sme vtedy mali svadbu 😉 uz vies co cakate?

zuzanka7834
13. máj 2012

@apolenka6 srdiecko, uz to inak nebude, iba tak, ze chytis 🙂 Tato stafeta ide uz od Lucky, takze ju neslobodno prerusit 😉 Velmi by som si to priala....

majca55
13. máj 2012

@zuzanka7834 ja som tyžden po KET a 21.5.idem na krv 😵 tak drž mi palce 😵

ursula5
13. máj 2012

@zuzanka7834 teším sa za správičku, držíme palčeky aj s mojim maličkým v brušku a prajem ľahký priebeh pôrodu 😉
@zuzancek22 jéééj Maťko a Kubko 🙂 držíme palčeky pekne si to dotiahla 37tt ešte chvíľku vydržkajte spolu 😉

apolenka6
13. máj 2012

@zuzanka7834 dakujem Zuzka ! aj dnes ked som bola objať moju mamičku mi povedala,že by bola veľmi rada aby som i ja už bola mamina 😢 ma to dojalo ....
tak to nechcem aby sa tak dobre rozbehnutá štafeta niekde zasekla .... 🙂

zuzanka7834
13. máj 2012

@majca55 Obrovske! Ale ako povedala Magdalenka, teraz je tych stafiet na rozdavanie 😉 Iny vysledok ako vyborny sa necaka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre