IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
20. máj 2012

@cmelica No, mojenko, ja som mala tiež obrovského tušáka, že to bude chlapče, aj sme ho volali Dávidko sem, Dávidko tam , a ked nam dr. povedal, že na monitore vidí krásne kávove zrno, tak sme skoro odpadli, lebo ženská intuícia predsa neklame, nie 😀 No ale vtedy bola vedľa, ako tá jedla 😀 😝 Inak Ninka je krásnunké meno, my sme ho chceli tiež, no má ju naša dobrá známa, potom sme chceli Nelku a to bolo zamietnuté hneď, lebo babka má psíka Nelku 😕 😅 Vraj aj ja som sa mala dakedy volať Lucia, ale nemohla mi dať mamina také meno, lebo bola vtedy na družstve krava Lucka 😀 😀 😀 😝

dasaa
20. máj 2012

@cmelica ahoj moja co to je to chlapcek?Ja osobne nepoznam nikoho kto ma take meno ale je to pekne meno.Ako sa mi mas a co malinke ? 🙂

dasaa
20. máj 2012

@mirka2010 ahoj malicka je v poriadku pekne nam dava najavo aj ked sem tam dava fajne pecky az zaaucim 😀.Brusko je stale rovnake aspon mne sa zda ale poslednom case som dost unavena ked nie co porobim mm sa smeje ze spim aj poobede co u mna to nie je zvikom.Dnes je u nas krasne pocasie aspon som bola na prechadzke.Veru dnes hrajeme hokej kazdy bude pozerat a dufam ze budeme majstri.Aj vam prajem peknu nedelu a pozdravujeme celu rodinku 😵

dasaa
20. máj 2012

Ahojte @kostickabonnie @buba13 ako sa mi mate a co mate nove? 😵

tinka9075
20. máj 2012

@apolenka6
@kostickabonnie
@cmelica
@mirka2010
@dasaa a ostatné ako sa máte zajtra mi držte palce idem na rande do centra 😀 😀 😀 tak som zvedavá ako dopadnem 🙂 🙂

tinasc
20. máj 2012

@tinka9075 moc a moc držím palce 🙂

tinasc
20. máj 2012

@cmelica takže idete na veľké sono? no tak vám držím palce, aby sa vám ukázalo, čože to vlastne bude 🙂 a kopance už sú riadne? a aké testy Ti robili?

tinka9075
20. máj 2012

@tinasc dakujem potom napíšem ako som dopadla idem do GinFivu k Harbulákovi 🙂 🙂

tinasc
20. máj 2012

@mariankach nádherná je malinká, veľká šikovnica 🙂 a veľmi zlatá, ako sa vie krásne usmievať 🙂

tinka9075
20. máj 2012

@cmelica ahoj moja kamarátka má Branka síce už má 3roky ale ked ho niekto osloví že Brano tak hned mu vysvetlí že on má krstné meno Branko 😀 😀 mne sa tiež toto meno páči ale ked budeme mat chlapčeka tak bude Marko 🙂 🙂

sijust
20. máj 2012

@cmelica ja poznam.... Branko Radivojevič 😀

dasaa
20. máj 2012

@tinka9075 jasneeee ze ti vsetky budeme drzat prsty a aj mysliet na teba.Potom daj vediet ako bolo.A prajem prijemnu cestu 😵

tinka9075
20. máj 2012

@dasaa dakujem jasne že napíšem zajtra chceme podpísat žiadost na ivf 🙂 🙂

mirka2010
20. máj 2012

@cmelica tak parada...ak to je teda chlapec, ta stafetu sme odovzdali uplne presne 🙂 🙂 🙂 uz sa naozaj neviem dockat, ked to budes mat potvrdene....vsak mi das hned vediet??? 🙂 no jasne, ze Maroskovi bude na zahrade super...vsak prave preto sme chceli aj domcek...aj ked maly s malou zahradkou, ale predsa....🙂

mariankach
20. máj 2012

@mirka2010 cavees, tak ja na skok...ved ako ja - k doktorovi som nabehla ako 4 uragany hrhnajuci, hned som nanho vyvalila, ze kojim a aj kojit chcem, ze mala ma 4m a 1t, tak na mna pozeral, ze peknee, ze to dlho nemal. No, nakoniec hladal riadnu chvilku, skombinoval mi Bioparox a penbene (penicilin). Samozrejme, lekarnik brblal, ze mam dat malu na UM, no ja som mu povedala, ze ja to risknem. Doma som pohrabala, Bioparox az tak neprenika do mlieka, skor ten penicilin, ale kedze mala ma problem uz aj po 1 flasi sa prisat potom na prsnik, tak isto nebudem tyzden odsavat, to by som ju nepreonacila. Preskacemeeee 😀.
Co tak choroba...no ja som uz asi 4. rok za sebou v maji chora - aj minuly rok som zacinala tehu penicilinom. Trosken som sa ustvala robotaren vela, krstiny, malej sa snazim venovat a po nociach a nadranom makat. No a kaslala som minulu noc ako tur na WC, aj soplila. Mala kedze je dojcena, tak to nedostala, ma asi silne imunitne faktory zo mna v tele, ako dobre 😀.
No a mne sa od rana ulavilo ako som prve lieky uzila. Mam zapal priedusiek az takmer zapal pluc. Hrhnem ako stary tuberak, snazila som sa to od utorka vylezat, no ale vylez to pri takom sidle ako mam ja 😀.
Maly sa nebojkaj, vsetky deticky sa pretacaju, malej pomohla ta hracia deka na zemi - tam je tvrdy podklad. Na posteli sa zacala pretacat az pol dna neskor a to som letela z WC-ka ako som ju pocula mrmlat 😀.
No, valim spat, som zlomeny konar. Este spravim kuk co robi hokej.

mariankach
20. máj 2012

@cmelica vraj je cela mamina 😀, dufam, ze vlasy bude mat mala po mne. A vidim,z e ty uz tiez babetko, no kraaasneeeee...hlavne si este oddychni a popocuvaj to ticho okolo seba, lebo potom si ho na par rokov neuzijes😀.
A este sa dobre vyspi, co by som ja za to dala ..stale kojim kazde 2-4 hodky, cca 4-5x za noc.

mariankach
20. máj 2012

no teda - a som to ja v spravnej teme??? Vsak tu vsetky cakate babetko, no KRAAASAAA 😀.
Gratulujem 🙂.

kostickabonnie
20. máj 2012

@dasaa aaale, nic nove, tie schvalovacie tyzdne na IVF sa neskutocne vlecu, hoci ked sa to pozriem z pohladu nedokoncenej a nakopenej prace, tak mam pocit ze letia 😀 😀

kostickabonnie
20. máj 2012

@tinka9075 no, aspon tu nebudem jedina cakatelka na schvalenie ziadosti a budeme to odratavat spolocne 😉 je to horsie ako ta 14-dnova lehota po IUI 😀 vela stastia v GF

tinka9075
20. máj 2012

@kostickabonnie dakujem budeme čakat spoločne 😀 😀 😀 no to bude čakanie ale potom sa budeme tešit že sme tehu tak to vidím ja 🙂 🙂

ursula5
21. máj 2012

@majca55 tak čo moja ako dopadli výsledky??? dlho si sa neozvala, dúfam, že je všetko OK už sa strácam či už prešlo tých 14 dní, držím moc palce 😉

icer
21. máj 2012

@katy33 tak myslíš, že ten test bol neadekvátny, a je možná šanca, že počneme prirodzene? ja už fakt ničomu nerozumiem, ale dakujem za trpezlivosť, a neustále odpovede 🙂

mirka2010
21. máj 2012

@katy33 ahojky, takze takto sa vam mixer pokazil??? vidis, ja tiez budem musiet nejaky poriesit, ked zacneme dokrmovat...aj odstavovac by sa zisiel, ale tiez nemame...juuuuj, tolko veci treba mat ked pride babo...stale nieco len dokupujem...a to som spravila taku vybavu, ze som si myslela, ze na ako dlhooooo mam pokoj 😠 a veru nieeeee, nemam...stale nieco kupujem....tak super ze si mi tu ohradku takto opisala...lebo ja uz som naozaj potrebovala len vediet nejaky prakticky nazor niekoho kto ju ma...a ten madrac co tam je, je taky pevny, lebo na tom videu co je na tej stranke sa mi to ani nezda...co sa tyka toho pretacania, nas stale len na tie boky sa pretaca, este ani raz sa mu to na brusko samemu nepodarilo....ked mu pomozem tak ano...ja neviem, cim to je...hovori sa ze dievcatka su sikovnejsie...tak ja neviem...musim sa na to naozaj dr popytat...nieze nieco zanedbam a potom si to budem vycitat....nas maly je inak tiez totalny maniak na TV ....niekedy ani papat nechce ako ho ta telka zaujima...my ju mame naozaj taku dost velku...takze ju vnima aj keby nechcem, potvorka moja milovana 😅 a uz sa na tie prikrmy chystas???

mirka2010
21. máj 2012

@tinka9075 ahojkyyyyy, tak jasne ze drzime palce....a ako mooooooooooooooc....hned daj vediet, co nove, dobre???

mirka2010
21. máj 2012

@dasaa ahojky, tak to je normalne, ze si unavena...a teraz ku koncu to bude coraz castejsie, co si pospinkas aj poobede...vsak si to len uzi...uvidis, potom ako budes tuzit si len tak pospinkat poobede...a uz sa nebude daaaaat 😉 nas maly sice spinka pekne aj poobede, lenze mne to akosi neda si ist s nim pospat...aj porobit doma treba, aj je to take, ze si poviem, ze ten cas potrebujem inak vyuzit...takze urcite si uzivaj lenosenia 🙂🙂🙂

mirka2010
21. máj 2012

@mariankach tak to ma mrzi, ze si taka prechorena...az tak, ze zapal pluc??? tak to naozaj musis poriadne vyliecit...aby sa ti to preliecilo...vsetci su tak nejako chori...ja mam zase velke a dlhorocne problemy s dutinami...tiez vzdy na jar...si myslim, ze je to sposobene aj alergiou mam take divne bolesti, bez nadchy, dokonca tento rok ma aj v hlave pichalo...mam totiz polipy v oboch dutinach...takze radost tiez...ale odolavam liekom, aj ked som vyse roka neliecena, co je na moje dutinky poriadny zaber....ale tiez chcem kojit, je to pre mna to najdolezitejsie, aby malicky dostaval toho co najviac...a najdlhsie....inak to video mate naozaj krasne, vidno ako malo lubkate, ako sa jej krasne prihovarat...to aj my sa s malym tak rozpravame...je to take kraaaaasne....🙂 tak prajeme skore uzdravenie a nemakaj tooooolko!!!!

ursula5
21. máj 2012

@mirka2010 moja vôbec sa nestrachuj, že sa ešte nepretáča, chlapcom sa nechce a musia na to dozrieť, každú chvíľu to príde, trpezlivosť 😝

cmelica
21. máj 2012

@tinasc ahoj!hej konecne ideme na sono ! sak uz som drobca nevidela 3tt a to som bola zvyknuta kazde 2 ist na sono 🙂 n testy mi robili tie co sa v 16tt,ale 2x....mam z toho normalne strach preco,bo tie prve prisli negativne...tak som zvedava co povie dr teraz...a kopance??no ak je to chlapec tak sa mu naozaj nechce,bo len sem tam sa pomrvi a niektore dni ani tuk... 😝 😝 a ty ako???kedy mas sono???

cmelica
21. máj 2012

@tinka9075 drzim palce a hned nam pis kedy to vypukne!!! 🙂 🙂

cmelica
21. máj 2012

@katy33 no takze zenska intuicia je veru klamliva 😀 to stou Luckou je krasa 😀 no prave my mame problem preto s tym chlapcenskym menom...bo vzdy sa niekto najde bud v okoli alebo taky ,ze to nieeeeeee...neviem ci ma pochopis... ja som len zvedava,ci sa nam okaze zajtra...ale v prvom rade nech je vsetko v poriadku ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre