IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
5. nov 2012

@tinka9075 viem ,že musím byť v kľude ,len ma mrzí,že sa nemôžem ísť rozlúčiť 😔 ale čo spravím ked to takto vyšlo 🙄

tinka9075
5. nov 2012

@apolenka6 ja viem že ti to je lúto 😒 ale teraz musíš mysliet na seba 🙂 🙂

apolenka6
5. nov 2012

@tinka9075 áno v prvom rade je zdravie 😉 ved niekedy pôjdem na hrob ked bude auto a zapálim sviečku 😉

ursula5
5. nov 2012

@apolenka6 joj moc držím palčeky nech sa oplodnia potom krásne vyvíjajú 😉 posielame veľa síl 🙂

tinka9075
5. nov 2012

@apolenka6 presne tak náhodou nachladneš a budeš si hovorit že načo si tam šla 🙂 🙂 my sme dnes boli v kauflande v pe no tolko ludí tam bolo ako keby zadarmo dávali 🙂 🙂 v stredu otvárajú u nás mini tesco to už ani do mesta nemusím chodit 🙂 🙂 🙂

apolenka6
5. nov 2012

@ursula5 Dakujééééééém!!!!! 😅

apolenka6
5. nov 2012

@tinka9075 no budete ako veľkomesto 😉 ja som dnes nikde nebola ,len mm tam bol a kúpil mi banány ...som ich chcela

apolenka6
5. nov 2012

@kostickabonnie
@alibabaa našla somespumisan tak už sa krúti v "balóne " a koľko si tom mám dávať v akej dávke 😕

alibabaa
5. nov 2012

@apolenka6 ja som davala ako bolo na krabicke 4xdenne po 2gulocky 🙂 uvidis bude ti lepsie

apolenka6
5. nov 2012

@alibabaa taj jednu guličku idem dohodiť,lebo som si dala,len jednu ..ale dr mi hovoril že aj utrogestan nafukuje bruško

alibabaa
5. nov 2012

@apolenka6 o dovod viac preco dat espumisan. tiez som ho brala pravidelne a asi znova zacnem. stale ma zduva.. a ked je to utrosom, tak ho idem oklamat.. mna len tak nedostane 😀 😀 😀

apolenka6
5. nov 2012

@alibabaa a ako ti je, ešte grckáš? ..len si daj a oklam ten utroš 😀

tinka9075
5. nov 2012

@apolenka6 no veru ako velkomesto ale aspon bude všetko poruke a otvorené do 22:00 🙂 🙂

alibabaa
5. nov 2012

@apolenka6 uff, nastastie uz vcera nie a ani dnes, i ked na obed to tak nevyzeralo. ale predychala som, dala som si jabko a bolo. lepsie mi z neho travi, tak som rada, ze zabera..
asi som mala preto tie hnusne stavy, lebo dnes som robila kontrolny test a uz je silnejsia testovacia ako ta kontrolna. a to som vcera citala, ze pri rychlom naraste hcg a ost. hormonov su take stavy, ze to telo nemusi zvladat.. a dnes som si to len potvrdila.. ak sa mi podari, pridam foto 🙂

apolenka6
5. nov 2012

@alibabaa áno pošli motiváciu 😵 som rada,že ti je lepšie ,ale to bude asi stále pár dni dobre pár dni horšie ,ale stojí ti to zato rada by som to tiež podstúpila ! to mi ver 😉

dasaa
5. nov 2012

Ahoj @mirka2010 dakujem za fotecky aj za popis.Myslela som si ze nie co take budeme potrebovat ale nakoniec Simonka nam zacala lezat na brusku a aj krasne nam dviha hlavicku.Uz sa z bruska 2x otocila na chrbatik bolo to take zlate a stale sa len usmievala.Dnes nam aj na brusku zaspala.Este raz dakujem ale mozno @cmelica bude to chciet prenecham jej to 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
5. nov 2012

Ahoj @apolenka6 od rana som myslela na teba ale az teraz som sa dostala tu.Jeeeeej ved to je krasne mat 8 vajicok.Urcite budu vsetky 8 krasne oplodnene a silne 😉.Zajtra sa tesim na tvoju dalsiu krasnu spravicku.Drzime prsteky 😵 😵

apolenka6
5. nov 2012

@dasaa ahoj ! dakujem si zlatučká a si na mňa myslela aj ostatné dievčatá tak preto som to tak ľahko zvláda 😉 aj ked som sa doma bála ráno mi to už bolo jedno ,len nech to mám za sebou 😝

majca55
5. nov 2012

@apolenka6 moja strašne na teba myslim a držim palce tfuj tfuj hlavne je nech sa teraz oplodnia držim im palečky a modlim sa za ne 😲 😲 😲 teraz odychuj vela a chystaj im peknučke hniezdočko 😵 😵

apolenka6
5. nov 2012

@majca55 Majuška vážim si to 😵 dakujem za palce 😉 hniezdočko mám 18mm vysoké tak snád mu tam bude dobre,len nech sa krásne oplodnia 😉 😉 😉

alibabaa
5. nov 2012

tak a dneskom koncim s testovanim 😀

apolenka6
5. nov 2012

@alibabaa ved už nemáš čo testovať 😵 😵 paráda ..krásne moc 😉

mirka2010
5. nov 2012

@tinka9075 tak to mate naozaj stastie...no co uz...hlavne, ze u nas doma je pohoda a harmonia, to je najpodstatnejsie...🙂

mirka2010
5. nov 2012

@alibabaa no naaaaadhera...to je krasna ciarocka...🙂 moc sa s tebou tesim 🙂 naozaj neskutocne moc!!!! ako sa citis???

tinka9075
5. nov 2012

@mirka2010 presne tak hlavne že máte doma pohodu 🙂 🙂 ved susedov si nenavyberáš 🙂 🙂

tinka9075
5. nov 2012

@alibabaa krásne testíky 🙂 🙂

mirka2010
5. nov 2012

@dasaa tak som rada, ze mala chce byt uz aj na brusku...je to naozaj velmi dolezite!!!! aj ked toto nie je vyslovene len na to, Marosko chcel byt na brusku, nikdy sme s tym nemali problem...ja som mu to kupila hlavne kvoli zmene, aby mal stale nejake aktivity 🙂 teraz uz len vymyslam, ako ho zaujat pri pohybe...naozaj je vsade 😀 😀 😀 😀

apolenka6
5. nov 2012

No nič idem ja spať a konečne sa dobre vyspinkám 🙂 dobrú noc !

mirka2010
5. nov 2012

@apolenka6 ja ti uplne verim, ze sa obavas...a aj ked si tam nemala neviem aku motivaciu, ver tomu, ze vam, prave vam sa to podari a na nic ine ani nemysli!!!! vies ake je pozitivne myslienie dolezite...preto budeme cakat netrpezlivo ako to dopadne, ale ver ze uŕcite supeeeeeer 🙂 o vsetkom nas informuj!!!

mirka2010
5. nov 2012

@cmelica ahojky zlaticko...ano, Marosko tam chcel byt...aj ked jasne, ze to dietatko tam nebude neviem ako dlho...ale potom ked uz tam nie je na brusku,tak sa hra len na tom koberceku...Daska to nechce...len tak pre info...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre