IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
5. máj 2011

@hope2011 to je fakt uuuuzasne 😎 😎 😎 srdiecko opatruj sa velmi moc.. a nechaj sa rozmaznavat muzikom 😉

alibabaa
5. máj 2011

@katy33 a ty si tusim spominala ze viac papas.. ked si hladna, ... nemas zrazu o malu chvilocku megahlad??

ursula5
6. máj 2011

@alibabaa no mne káva zatiaľ chutí stále, ja asi tú štafetu po hope nepreberiem ☹

alibabaa
6. máj 2011

@ursula5 ked nie ty, tak ani ja... budem sudrznaa 😉

pici
6. máj 2011

@hope2011 zlatko to urcite sa taky zazrak nestane... ale KET sa nam podari neboj

tinasc
6. máj 2011

@alibabaa a ja by som to podľa tohto nepoznala, lebo ja kávu normálne nepijem len na chuť, takže toto by nebol pre mňa príznak 😀 ale u teba sa možno niečo deje 😉 😉

hope2011
6. máj 2011

@ursula5
@alibabaa ale co to tu citam!!!! to uz nech nevidim ani raz!!!! vsak ja som pila kavu este do utorka a v stredu, ked sme urobili testik tak som prestala....kocky moje zlatusikovske......budete nam tu uz o chvilu pisat...ze aj vy mate krasne // uvidite!!! verim tomu moc, moc, moc!!!!

pici
6. máj 2011

@fomarik zlatik mame tam 9 prckov :D v pohode... ved to je cochvila :D

hope2011
6. máj 2011

@pici ok, tak ale ja budem aj takemu zazraku verit....a ked by nie...tak KET je uz uplne iste...to je uplne jasneeeeeeee🙂

pici
6. máj 2011

@hope2011 zlatko a kde mas fotku?

zuzancek22
6. máj 2011

@hope2011 jéjj, teším sa s tebou.

hope2011
6. máj 2011

@pici mojinka, este nemam...pridam potom naraz aj s ostatnymi, dobre???

hope2011
6. máj 2011

@zuzancek22 no treba sa ale tesit potichucku......este dlha cesta pred nami🙂

pici
6. máj 2011

@hope2011 ale myslim profilovu... preto som ani nezaregistrovala dobre spravy

alibabaa
6. máj 2011

@hope2011 no veru tiez mi tam chyba ☹ co ja viem .. ja silno dufam, ze vsetko nakoniec dobre dopadne.. dnes rano som si urobila na skusku kavu... tak uvidim ci som si to namyslala alebo je to skutocne nou.. zatial sa chladi...

pici
6. máj 2011

@alibabaa jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee co to tu citam.. dufam ze o tyzden mame potvrdene priznaky

alibabaa
6. máj 2011

@pici no dobre mi z nej rozhodne nie je... ale ja som skor pesimista ako optimista....

ursula5
6. máj 2011

@alibabaa moja tak to zas nie!!! len si ver aspoň jedna by mohla 🙂

ursula5
6. máj 2011

@hope2011 ty si iná optimistka, je mi divné že nič necítim!!! Akurát sme zvažovali s manželom včera či ísť do lepšej práce alebo sa venovať tomuto, rozhovor bol zaujímavý .... ale aj tak som sa ešte nerozhodla ☹
Ale ak budú // tak nejdem nikde!!!! a to by bolo najkrajšie na svete lebo môj drhúšik ma narodeniny 10 teho....
jediný príznak je že som pod chvíľou hladná čo u mňa nebýva zvykom ale to je úplna blbosť 🙂

alibabaa
6. máj 2011

@ursula5 🙂 ale ja silno duuuuuufam 🙂 a aj ty by si mohla siiiiiilno dufat! ved v stredu rano mas prebrat stafetu, aby si mi ju mohla vo stvrtok odovzdat... 😉

alibabaa
6. máj 2011

@ursula5 aj ja som dost casto hladna a ked to na mna pride musim hned a zaraz jest. hned mi je zle...
ja len dufam, ze to so mnou nerobi ten otrasny utros...

ursula5
6. máj 2011

@alibabaa veru silno dúfam .... ale niekdy to nepomáha, ja si skôr myslím že tá potvorka od mm sa nedostala ani do jedného vajíčka, ale pri prvom tehu som tiež cítila až po týždni ako mi vynechala menštruácia, ale iba prsia nič iné, mne nebolo ani zle ani som nevracala a na to že som čakala 2 dosť zaujímavý jav... 🙂 asi som riaden zjav 😀

ursula5
6. máj 2011

@alibabaa tak ak je to takto u Teba tak to si na tom lepšie, ja cítim hlad ale snažím sa vydržať veď nemôžem furt jesť ale o osmej som mala raňajky a už mi zas škbvŕka v bruchu....
a čo ten utroš má nejaké účinky, mne sa tak pod chvíľou zakrúti hlava a inak nič

katy33
6. máj 2011

@alibabaa Presne tak, mojenko, z ničoho nič pride na mna vlči hlad, až mii žaludok vykruca, dokonca mi byva zle až od hladu.....grula tak v brušku i tebe 😀 😀 😀

pici
6. máj 2011

@alibabaa ale to nesmies... aj vacsie zazraky sa stali ako to ze ty by si mohla byt dalsia tehulka... niekto by tu mal spravit poradovnik, lebo sa mi zda ze sa uz moc predbiehate :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

katy33
6. máj 2011

@pici ...zlatinko, ja čakam na teba, kedy sa zaradiš 😉 ...tak hod jednotku a šup do radu 😀 😀 😀 ...takže v lete sme už na palube spolu 😀 😉

pici
6. máj 2011

@katy33 no jednotku mam uz zaradenu... len sa neviem nejako rozbehnut.. tesim sa na pondelok... pojdem na postu juchuuuuuuuuuu

hope2011
6. máj 2011

@pici no vies preco????? mi ju admin zrusil, ze tam nie som sama☹ tak musim nejaku doplnit...ja by som si ju len tak nedala prec🙂

hope2011
6. máj 2011

@ursula5 hmmmm, no tak hlad to je dobry priznak🙂 ja by som zrala vsetko este na zaciatku tyzdna...teraz mi zase nechuti....no co uz....neboj, budu // a ziadna praca sa menit nebude....pojdes skor domkov sa starat o malicke, uvidis!!!!

ursula5
6. máj 2011

@hope2011 nevie či je to nejaký príznak niekedy to mávam aj pred mrchou ale to je ešte skoro lebo tá má prísť až 13-14 tak sm taká zmetená..... uvidíme čo z toho j by som tiež najradšej bola doma s bábom, juj to by bolo krásne....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre