IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
25. júl 2011

@fomarik nie to nevadí,že si zaspala ved ja som si aj tak myslela že sme to ukončili ...no to si si mohla aj dlhšie pospať a nie sa o 1 hod.už halabušiť 🙂 čo?? to sa mi radí ked nie som "pupkaňa" dúfam,že si sa neurazila ja to len zo srandy rada by som bola pupkaňou 😉

apolenka6
25. júl 2011

@walta a kedy ideš na krv? mám to trošku pomiešane ... 😕 veru ten čas letí ved to aj vidieť,že 1/2 prázdnin už bude preč ..trošku som odbočila od témy ale je to tak 😀 neboj bude to dobré a budeš tehulkou 😉

walta
25. júl 2011

@apolenka6 na krv idem 1.8. rano na pol 8, konkretne. Veru, polka prazdnin je fuc, ja ako ucitelka, to vnimam kazdym dnom 😀 😀 😀

apolenka6
25. júl 2011

@zambilka no ty si teda číslo som sa zasmiala 😀 ved čo je zvedavá?? asi si to trošku zaslúžila aj ked chúda mohla aj zle dopadnúť ...mne by sa to tiež páčilo pri tejto otázke mám alergiu a vždy zostanem nesvoja ☹ u teba to vyriešila "milá" náhoda 😀 😀 aspoň zabudla čo chcela

apolenka6
25. júl 2011

@walta no to som sa trafila ! 😨 pani učitelka ? a čo učíš? ved aj Lucka je učitelka ...a kde si bola na IVF? v Blave? ked si z NR...prvého je raz-dva!

apolenka6
25. júl 2011

@katy33 žubrienočka tak už ti žblnká potôčik v brušku?? 😵 😵 😵 jjéééto musí byť úžasné
Tak si cez víkend hodovala ,len škoda že počasie neprialo 😒 je to také vonku mrzuté ...asi si si nečítala správu ,lebo som ti odpísala tu na MK a ti pravdepodobne neukázalo inak by si mi odpísala 😕 no nie?

walta
25. júl 2011

@apolenka6 nooo, som ucka 😀 . ucim biologiu, ekologiu a anglictinu... na IVF som bola v BA v ISCARE. Lucka ma aky nick? sorry, no, nepamatam 😉

majca55
25. júl 2011

@walta presne tak,a všetky tu dodávajú silu a povzbudenie a to je čo potrebujeme,aby sme dosiahli čo chceme. 😲 bojovali sme tu teda ale riadne bojovníčky.držím všetky palce 😲 budeme mat všetky miminka 🙂

apolenka6
25. júl 2011

@walta prepáč ja som ti mala napísať fomárik ju som myslela ... 😎 inak klobúk dolu v dnešnej dobe učiť deti a vybudovať rešpekt 😝

apolenka6
25. júl 2011

@tinasc zlatko myslela som si na teba viem ,že si si aj dnes poplakala a asi to ešte trošku potrvá,ale chce to čas... je dobré,že aspoň tu si môžeš srdiečko vyliať ...my sme tu vždy aby sme sa navzájom utešili,potešili 😉

walta
25. júl 2011

@majca55 si zlataaaaa...budeme, verim tomu aj ja

walta
25. júl 2011

@apolenka6 oki, uz budem vediet... a tu pracu milujem, nemozem za to... decka su inspiraciou do dalsej prace 😉

apolenka6
25. júl 2011

@walta môj obdiv! 😉 😉 idem ja už spať tak dobrú nôcku prajem aj tebe majca55 😉 nejak mi viečka padajú 🙄 🙄

majca55
25. júl 2011

@apolenka6 dakujem dobru aj vám všetkým 🙂

katy33
26. júl 2011

Dobre ranko, babulky moje, vyzera, že dns budeme mat slniečko 🙂

@apolenka6 Urobila som kontrolu na MK a našla som prispevoček 😀 To ja by som brala 2x do tyždna meniny 😀 😝 Mojenko, ak sa ti bude dat , tak by som kludne zajtra za tebou dobehla, čo ty na to? Bud, ked budeš mat prestavočku, al. po robotke, je mi to jedno, len mi daj vediet, či sa ti bude dat a o kolkej a ja tam budem ako na koni 😀 😎 Dufam, že už zasa nebudu take horka, lebo ma švihne, bud je kosa, ale. tropicke teplo - na nervy 😠 ...ale teb to už je jedno, vy sa pôjdete čvachtat k moru, juj, si viem predstavit, ako sa tešite a odratavaš každy den 🙂 😉 Aj ja so bojim burky, ešte, že som v ten den bola nakuknut v robote, inak by som doma chytila pípec 😀

apolenka6
26. júl 2011

@katy33 Aj mne sa to stáva a niekedy neukáže všetky príspevky 😠 a potom je hned "foo-páá" 😀 😀 neviem ako sa to píše 😀 veru zajtra by to šlo cez prestávku po práci už nie ak pôjdeme v sobotu preč chcem si po večeroch poprať veci čierne,biele,farebné..ved to poznáš naraz sa to nedá ...tak bud pripravená od 11hod do 13 hod ohlásim ťa a dám ti tak hodinu dopredu vedieť!aby si mala čas sa pripraviť 😉 a po dovolenke si to môžme zopakovať už po práci jo? 😕 veru už hádam nebude také teplo ..idem do práce tak pekný deň prajem všetkýým!!

apolenka6
26. júl 2011

@aby určite to bude kvalitná úrodička a sa ti to podarí držkám palce !!!

aby
26. júl 2011

@katy33 joj no bolo 5 ale ,no som zvedavá teda ale dík moc mamina 😉
@adikasala no neviem neviem 😒
@fomarik no aj tak slabota horšie ako minule 😒 inak zvýšila som si utroš na 3 😉
@tinasc ani nie neboli 😒
@zuzancek22 dúfajme že budú 😒
@apolenka6 úrodička ako tak 😒

Dneska keď som volala tak jedno ja neoplodnilo 2 sú slabšie a 2 akurát no som zvedavá čo s nich 😒 aj sa bojím mňo budem si len dobre robiť 🙂
Aj tak bojim bojim ☹
bambulky krásny deň

adikasala
26. júl 2011

@apolenka6 ahojky magduska noa tu knzku od mojzisky som si aj ja objednala v nitre tak v auguste si ju vyzdvihnem a po dovolenke zacinam aj ja cvicit,dufam ze nam prinesie urodu aspon 🙂 🙂 k tej sezne uhorkovej by som aj ja mala co dodat.ked som bola mala mamina mavala cele pole uhoriek na predaj.... 😀 😀 😀 😀 .prajem vam nech sa vam podari vybrat supis hotel za dobru cenu a nech si uz v sobotu letite.....a krasnu dovolenku ale ma to podmienku...ved vies aku 🙂 🙂 🙂 vratit sa 3 😀 😀 😀

adikasala
26. júl 2011

@aby nezufaj bude to dobre pomodlim sa za tvoje embriuska,nech sa vzchopia a nech sa tesia ku maminke 🙂 🙂 drzim velmi palce

zuzancek22
26. júl 2011

@aby no počkaj počkaj, ty budeš skôr mamina ako ja 😀 , keby by si mala mať vklad?

si31si
26. júl 2011

ahojte tak už mám po sone nikde nic aj krv HCG brali ešte skúsim 2IUI a objednala som sa na pohovor kôli IVF ale keby sa stal zázrak a mohla som ho zrušiť 🙂

fomarik
26. júl 2011

@aby Tak zlatko, už si aj volala? Budem veľmi, nenormálne veľmi držať palce, aby tie dva embryjká pekne vydržali až do vkladu. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fomarik
26. júl 2011

@si31si takže aj krvička potvrdila tu zlu správu 😔 .. je mi to luto. Ale ako samam píšeš, zázraky sa s tať možu...aspon ten jeden, však?

fomarik
26. júl 2011

@apolenka6 zlatíka kedy vyražáte na tu plodnu dovču??? čitala som, že sa ideš baliť, tak to už teraz? 😕

fomarik
26. júl 2011

@ursula no mamička naša kde si stratená? ty nás tu tak potajme čítkaš, však? Ako sa máš? 😉

ursula5
26. júl 2011

Ahojte holky, dlho som tu nebola, vidím že sa stalo veľa vecí, je mi ľúto komu to nevyšlo a držím place do ďalších pokusov, po prvom IUI sme podali žiadosť o IVF momentálne je schválená a čaká nás prvá konzultácia, predpoklad je že to absolvujeme v septembri 🙂

gombicka
26. júl 2011

@zuzanka7834 tak to potom budes vo vychodnom Londyne? Na Mile End? Je to relativne celkom blizko ku mne - presbne na pol ceste do prace a na pol ceste domov.

aby
26. júl 2011

@adikasala si zlatučký ďakujem 😉

@zuzancek22 mňo no ak bude čo ta ET by mal byť v sobotu-nedeľu myslím, že skôr v sobotu 😉 teraz mám volať až vo štvrtok 😒

@fomarik ďajujem moc mamina, tebe rastie číslo nebezpečne 😉 😀 😀 😀

adikasala
26. júl 2011

@aby drzim velmi palce nech to todiahnes do stastneho konca....pomaly sa tu vsetky babenky rozbiehaju s ivf 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre