IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
25. sep 2011

@sijust Neboj moja, stále na Vás všetky myslím. Sedím tu každé ráno pri raňajkách a čítam kto má čo nové. Držkám prsty a keď ti bude najhoršie, tak si len povedz, že robíš to pre ten najcennejší poklad na svete.
Takže to sa už pripravuješ na tehotenstvo. Ja mám tiež pocit, že som nepribrala 20 kg, ale 100 kg :D Som ťažká ako slon. :D

dzuli08
25. sep 2011

@tinasc Pošleš mi prosím link na tú knihu v elektronickej podobe?

dzuli08
25. sep 2011

@apolenka No presne tú to nezbedníci :D. Moje tak ti to prajem, aby si už aj ty bola bruškatá. Ale neboj, základ je pozitívne myslenie a na tom už usilovne pracuješ. Teraz to už pôjde jednoduchšie. :D

walta
25. sep 2011

@ursula5 tak chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj TTTTTTTTTTTT 😉 😉 😉

dzuli08
25. sep 2011

@walta Čítam, že sa stále snažíš :D šup šup si to zmeň, som zvedavá v ktorom si týždni a ako pekne rastiete a pokračujete.

dzuli08
25. sep 2011

Nejak mi to chýba ešte jedna bojovníčka aby. Neviete čo je s ňou? Neviem, či len neprispieva, ale som prehliadla jej príspevky.

ursula5
25. sep 2011

@walta 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ďaaaaakuuuuujeeeeeeeem už dorazilo prvé T počkám až do posledného 😀

walta
25. sep 2011

@dzuli08 ozik.... sak jasne, ide to opravit 😀

dzuli08
25. sep 2011

@fomarik Oki, tak Lucka Vás bude potom všetky informovať :D Ináč práve som kukala na internete tie odtlačky ručičky a nožičky bábatka. Veľmi sa mi to páči a teším sa ako budeme každý rok odtláčať a porovnávať. Keď som to ale hľadala na nete, tak sa mi to zdá dosť drahé, preto ti idem dať návod, ktorý som našla (ak si ich náhodou chceš urobiť sama a neplatiť toľké peniažky).
Stačí vraj ak si kúpiš plastelínu, poriadne ju rozmačkať a odtlačiť tam ručičku aj nožičku bábatka. Potom stačí do nej vliať len obyčajnú sádru, ktorú kúpiš v hocijakej drogérke za pár centov. a odtlačok je hotový, príp. ho namaľovať na farebno, alebo na bielo, lebo môžu tam občas zostať machule z plastelíny :D.

zabka60
25. sep 2011

@zuzanka7834 v to stale dufam,ze ivf nebudeme potrebovat,ale samozrejme,ak je na konci tych hormonov nase vytuzene dieta,tak stoji to za to a dalsia skusenost do zivota a oo to viac si clovek vazi potom ten dar zivotaa @majca55 draha takze gratulacie az zajtra pekne potichucku 😉 myslim,ze keby nebolo ziadne hcg,tak by ti ani po limite ciarka nevyskocila,ako mne,aj mrcha dosla,mozno sa mylim,ale mooc drzkam palce do modra zajtra

tinasc
25. sep 2011

@zuzanka7834 my máme s mm výročie 5. októbra 😉 naše deviate 🙂

tinasc
25. sep 2011

@fomarik zlatíčko, ono pôrodom sa zvykne veľa vecí vyriešiť, teda myslím tých gynekologických 😀 ja som pred otehotnením mávala také bolesti prvé dva dni, že som fičala na tabletkách, kŕče strašné, musela som ležať, všetko ma bolelo... akonáhle som porodila, toto všetko sa stratilo... tak dúfam, že aj tebe sa to tam upravilo a už nebude treba žiadnych liekov ani vyvolávačky a budeš mať pravidelnú ovulku a menzes ako hodinky 🙂

tinasc
25. sep 2011

@adikasala juuuj tak to si viem predstaviť ako sa tešili, muselo to byť krásne... 🙂 tak nech je všetko v poriadku 🙂

tinasc
25. sep 2011

@dzuli08 no Aby tu už dlho nebola a ešte stále myslím na našu Jalaneček, tá sa už veľmi dlho neozvala, by som rada vedela čo je s nimi 🙂

majca55
25. sep 2011

@zabka60 dakujem ti moja 😉 😉

zabka60
25. sep 2011

@majca55 nieje vobec za co 😉 robila si si este dnes testik???

majca55
25. sep 2011

@zabka60 už nie čakám na zajtra a nemožem sa dočkať a bojím 😉 😉

zabka60
25. sep 2011

@majca55 😕 nebojkaj moja neboj..hlavne,po tom,co si vydrzala 2tyzdne netestnut 😉 nebojkaj a bol len duch,ci silna kolajnicka

majca55
25. sep 2011

@zabka60 slabá čiaročka 😉

tinasc
25. sep 2011

@majca55 takže si si robila testík aj dnes? a bola slabá čiaročka?

majca55
25. sep 2011

@tinasc nie to ešte včera moja a dnes ma bolia hrozne prsia 😒 😉

zabka60
25. sep 2011

@majca55 a kedy mas dostat???ja si myslim,ze by ani slaba nebola,keby nebolo citit nejake to hcg,moj nazor,neviem co ostatne dievcata 😉 zajtra sa tesim,co napises,ale urcite budeme tisko zavidiet 😉

tinasc
25. sep 2011

@zabka60 tak určite tam musí byť nejaké hcg, inak by sa vôbec tá druhá čiarka ani neobjavila...
@majca55 držím palce 🙂

zabka60
25. sep 2011

@tinasc 😲 noo vsak ja som toho isteho nazoru 😉

majca55
25. sep 2011

@zabka60
@tinasc babulky zajtra vám napíšem čo ako 😉 idem spať ráno ideme zistiť či sa fazulka uhniezdila 😲 pa dobru noc

zabka60
25. sep 2011

@majca55 sladkee sny zajtra uvidis fazulku tes sa 😉

tinasc
25. sep 2011

@majca55 dobrú noc 🙂

zuzanka7834
25. sep 2011

@walta ahoj mojenko, ako krasne Ti uz svieti 13.tt!!! Krasa 🙂 Ja dufam, ze toto napinanie casom ustane, lebo sa zacinam bat, ze sa mi to zapaci (ten pocit, ked konecne zvraciam a zrazu mi je lahko na zaludok) a stane sa zo mna bulimicka 😀 A hlavne dufam, ze cim skor si budem vediet vychutnat jedlo. Ja som strasny gurman a chyba mi to nadsenie z jedla. Teraz sa premaham doslova z kazdej porcie. Ako drahy odisiel, tak som vo svojej chladnicke ani nebola, este aj ranajkovat chodievam k nasim. Ale dnes som asi prisla na to, kvoli comu mi moja kuchyna vadi - strasne mi smrdi jar na riad. A tu uz menit nebudem, lebo dufam, ze mi doky da cim skor povolenie na odchod...

Ako sa citis ako oficialna tehulka v druhom trimestri? Hovoria, ze ten je najkrajsi... Uz mas brusko?

zuzanka7834
25. sep 2011

@ursula5 uz si po vklade? Uplne stracam prehlad. Kedy testujes? Silno silno Ti budem drzat palceky!!!

zuzanka7834
25. sep 2011

@tinasc toto bude nase tretie vyrocie sobasa a v novembri to bude 10 rokov od zaciatku chodenia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre