IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
28. sep 2011

@mirka2010 dufam, ze si rychlo zvyknem a nebudem ti furt pisat na stary nick 😀 😀

mirka2010
28. sep 2011

@tinasc ahoj moja🙂 no takto som dopadla...ale hlavne ze som tu 🙂

mirka2010
28. sep 2011

@alibabaa no to nieeeeeeeeeee🙂 uz len na tento 🙂 idem si vas hned popridavat ako priatelky 🙂

tinasc
28. sep 2011

@mirka2010 hmm... tu sa všetko ostro sleduje 😉

mirka2010
28. sep 2011

@tinasc no to je pravda...ale bola taka ustretova ta kocka, co robi admina, ze som ju poprosila, nech ma este odblokuje na stary nick a umoznila mi to, tak som jej za to vdacna...ja som nevedela, ze nemozem mat dva nicky ☹

alibabaa
28. sep 2011

@mirka2010 pekna fotecka 🙂

mirka2010
28. sep 2011

@alibabaa jeeej, dakujem 🙂 ale chystam sa dat nejaku s bruskom 🙂

pici
28. sep 2011

@zuzanka7834 ja by som takisto neletela... ja som sa pytala mojho dokyho, lebo som mala naplanovanu svadbu v glasgowe a vychadzalo to po vklade a povedal mi ze nie... a ze ani prvy trimester nikam... ale je to vec nazoru, zase ked je tehu v poriadku, nevidi dovod preco nie, v mojom pripade len s ohladom na to, ze kolko sa snazime... zdravej zene by povedal ze moze... to ta ale nechcem odradzat... urcite bude vsetko v poriadku a coskoro poletis za drahym...

pici
28. sep 2011

@mirka2010 no vitaj ty duplerka :D

mirka2010
28. sep 2011

@pici no mi hovor 😒 mam akoze z toho normalne nervy, ze co sa to stalo...ale to nebolo umyselne, to je len moja sprostost ze chcem mat vo vsetkom system a poriadok....a tatko sa mi to zdalo najlepsie...no nevadi 🙂

mirka2010
28. sep 2011

@pici a ty sa ides vydavaaaaat???? co to tu citam????

pici
28. sep 2011

@mirka2010 nie zlatko. ja som tri roky vydata :D to som mala na plane letiet kamoske na svadbu.. nakoniec som nikam nesla...
mna isli zrusit lebo som v diskusii pouzila skarede slovo, haha

mirka2010
28. sep 2011

@pici no ved preto...lebo ja som si tiez myslela, ze si davno vydata....no sleduju nas tu poriadne...ale nakoniec aj tak zlata ta kocka, ze mi dovolila ist este pozriet kontakty, aby som o vas neprisla 🙂

pici
28. sep 2011

@mirka2010 no vidis... mozno by sme ti ani neuverili, ze si to ty :D

mirka2010
28. sep 2011

@pici ale vari anooooo 🙂 vsak ma uz poznate dlhoooo 🙂 a ja by som sa nedala 🙂

ursula5
28. sep 2011

@alibabaa no veď že si sa opravila, neboj rozchodila by si aj dvojvaječné, ja ich mám doma a prirodzenou cestou a najprv som nevedela či mám plakať alebo smiať, je to šťastie 😉

simik22
28. sep 2011

Ahojte babule, tak my chodime do Martina do Iscare, a dnes nam bolo odporucene IUI. Ja mam PCO, tazke stadium a priatel teratozoospermiu. Takze buduci mesiac zacneme so stimulaciou a ak bude vsetko ok, tak ideme na nase prve IUI... tesim sa, a aj sa trosku bojim...

apolenka6
28. sep 2011

@pici No bola som skoro hore a vstala som pred budíkom 😕 .....

apolenka6
28. sep 2011

@aby no ja už by som bola rada do Vianoc po IVF 😉

pici
28. sep 2011

@ursula5 heeeeeeeeeeeeej ty tajnostkarka.. v pase nemas vyplnene ze mas deti... pche :D

apolenka6
28. sep 2011

@mirka2010 pekná si na fotočke aspoň vieme ako vypadáš 😅

apolenka6
28. sep 2011

@zuzanka7834 dobre budem myslieť...nech už ťa konečne vypustia a môžeš letieť za mm ako vtáčik 🙂

apolenka6
28. sep 2011

@sijust Mne by ani nevadilo ak by som pribrala 😕 len nech by som už mala lásku v brušku 🙄 ale verím,že aj to bude..všetko zvládneme ked chceme byť mamičkami ,že?! 😅 to fakt? a koľko teda stojí IVF? ked to zvýšili ....veru všetko ide hore 😠
A ty si kedy picháš inj.? ráno či večer vôbec ani netuším kedy sa to pichá a či sa ide na PN ,po vklade viem že som doma ......si zlatá,že si mi podala info o Helíku

Inak dievčatá 14.10 idem na pohovor do Helíka a vypísať žiadosť na IVF

pici
28. sep 2011

@apolenka6 super. to ja uz budem tehulka :D 4 dni po vklade :D ja som inak nepribrala len som sa naliala... a bola ako v 5tom mesiaci, ale to splaslo :D

apolenka6
28. sep 2011

@pici tak budem prijímať všetky tehu vírusy 😅 no keby som už aj ja mala po vklade 😀 teraz mi v hlave stále iné ani nechodí,len IVF a všetko okolo čo to bude obnášať 😕
no ja ked mám teraz bruško tak potom budem ako pred pôrodom 😝

pici
28. sep 2011

@apolenka6 ja som si to ani predstavit nevedela, vsetky tie injekcie, nerozumela som protokolom , proste nicomu... a pozri... som tu. mudra jak radio :D

sijust
28. sep 2011

@zuzanka7834 mojinka,vsetko ok...Krajkovic bol spokojny,ze mi to pekne ide,este mam prist v piatok a najneskor v utorok bude punkcia...pytala som sa ho na ten hlien,som bola vyklepana,ze mi to tam vsetko praska a nepocikala som saaaa,ty jednaaa 😀 povedal mi,ze je to normalne a ze toho bude este viac...tak neviem...mali sme pohovor s embr.poradila vlozit len 1ks...zuzik,este sa ta chcem opytat,pri tej narkoze sa dava ten nahubok,alebo len pichnu injekciu?a ako sa preberiem?inak ceny isli hore....a paradne 😠 a ty sa ako citis?co kontrola?
@alibabaa zlatko,ano chceme len jedno.. povedala,ze je lepsie vlozit jedno kvalitne...uvidime...punkcia by mala byt najneskor v utorok,to je 14den...kratky protokol a som rada,ze ho mam aj ked ta zdvojnasobena davka je pekny zaberak 😝 a ty ako?co mate nove?

apolenka6
28. sep 2011

@pici no aspoň že ťa tu máme 😉 poradíš ,ved viem,že ste tu na tejto téme už toľko popísali o IVF,ale mňa to moc nezaujímalo ked som nemala záujem 🙄 a teraz budem hltať všetky infošky čo ste písali al. napíšete...pokedy sa ťa niečo netýka ,tak sa o danú vec nezaujímaš ,až ked ju potrebuješ 😀
No nič ,ja som prišla ,len z práce o 17:15 a už tu sedím za PC ..musím si ísť povysávať byt,umyť riad ...a potom tu budem ordinovať 😀

pici
28. sep 2011

@apolenka6 no ja musim balit.. len dosla mi dneska kamoska z dovolenky tak ideme na drink :D haha a potom uvidime co pobalim :D kludne sa pytaj

sijust
28. sep 2011

@apolenka6 mojka,to si pekne napisala...nech sme aj ako gule,hlavne,ze bude mimi 🙂 ja picham jednu rano a druhu vecer...ano,je sa vtedy na PN...som strasne unavena,taka spomalena...dnes som bola na internom,som fucala ako mroz...a ja na to nie som naucena,lebo robim vsetkom behom 😝 a co sa tyka toho zvysenia...celkovo zaplatis aj o 200eciek viac...ale tiez je to individualne...neboj nic,bude to dobre...a bude drobcek v brusku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre