IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
28. sep 2011

Idem aj už spať tak dobrú noc! budem mať o čom premýšlať ...hádam zaspím 😀

sijust
28. sep 2011

@apolenka6 niekto si do poistovne vola...ja som nevolala...nechaj to moja tak,ja vzdy hovorim,ze vsetko je tak, ako ma byt...
aj ja som zvedava co v piatol,uz by som to rada mala za sebou...asi sa da
menit,ja som mala mat Sydney protokol-dlhy,a z minuty na minutu som mala kratky,lieky som ani neuzivala...a ostanu mi aj injekcie...neviem co s tym 😒

sijust
28. sep 2011

@apolenka6 tak dobru nocku a mysli pozitivne,vsetko bude dobre,ver mi 🙂

apolenka6
29. sep 2011

dobré ráno 🙂

@sijust no ved to,nebudem stresovať (hádam 😀 ) uvidíme ako to bude,možno to bude ,rýchli priebeh ,ako u teba pichanie 😝 vidíš najskor dlho si čakala na schválenie a toto všetko sa ti zbehlo ani nevieš ako 😨 🙂 a už bude vklad 😅
No neviem čo všetko ti zostane...ja sama budem zvedavá čo mne dajú a predpíšu a čo za protokol dostanem...
Ozaj?! ked nemáš schválenú žiadosť skôr sa nedá začať a potom dodatočne doložiť schválenie 😕 si myslím,že nie 🙂 ale náhodou.... 😕 náhoda je blbec 😅

apolenka6
29. sep 2011

@pici kuk 😕 už som hore 😨 už ako sa precitnem a začnem premýšlať spať sa mi nedá 🙂 ..ale aj tak budem mať budíka ,pol hodka hore-dole 🙂

petuska123
29. sep 2011

dobre rano babenky 🙂

ketere
29. sep 2011

@kaaaty @zambilka @zubrienocka @tinasc @fomarik Ahojte kočky.. tak včera sme boli s na utz 🙂 drobec rastie, máme 11 cm, všetko je vporiadku, brali nám krv na AFP.. tak teraz musíme vyše týždňa čakať, na výsledky... dúfam, že bude všetko OK 😀

zuzancek22
29. sep 2011

@apolenka6 ja som ti zabudla napísať, že aj moje samotné schválenie trvalo 2 mesiace, ale to len kôli tomu, že moju žiadosť neodoslali dostatočne skoro z centra, takže preto hlavne trvaj na tom aby ju čím skôr odoslali z centra, lebo ja som si myslela že už ju majú tak mesiac poisťovni, a tak som tam napísala mail, a oni mi napísali ked ju dostali , tak som zistila, že zádrhel bol v centre.

tinasc
29. sep 2011

@ketere tak nech je všetko ok... 🙂

ketere
29. sep 2011

@tinasc ďakujeme 🙂 a vy ste na tom ako? čítala som v predchádajúcich príspevkoch, že sa rozhodujete, či ísť na ivf ešte tento rok, alebo nie... ako ste sa rozhodlí? Nechcem moc mudrovať, ale môj názor je taký, že využi príležitosť a ak sa dá, tak to skús ešte tento rok... 😀 načo zbytočne naťahovať čas? .. a vidíš, že tento rok je extra plodný.. 🙂 /inak dúfam, že som si tieto info nesplietla s niekym iným 😒 /

kaaaty
29. sep 2011

@ketere Super 🙂 , výsledky budu ok, neboj

ursula5
29. sep 2011

@apolenka6 no mne schvaľovali žiadosť skoro 2 mesiace tak ja som to ale nenaháňala lebo sme chceli ešte dovolenkovať tak žiadosť prišla okolo 22.7. tak sme sa hneď objednali menzes som dostala 4.9. a potom od 16 dňa sa berú lieky od 25.dňa injekcie a čaká sa na ďalší menzes a potom sa už od 3.dňa menzesu zhruba stimuluje, dlhá cesta 😀

ursula5
29. sep 2011

@sijust moja tu anestéziu Ti pichnú len injekciu do ruky, najprv Ti tam sestrička pichne ihlu s takým zariadením a potom Ti do toho pichnú anestéziu a potom už nič nevieš a zobudíš sa až v postieľke za 10-15 minút tej sa báť nemusíš 🙂 🙂 🙂 ja som 5 deň po ET a výsledky budú až 10.10.

ursula5
29. sep 2011

@majca55 aj my by sme chceli bambuľku tak verím, že sa hádam zadarí a ak nebude aj bambuľka nevadí len aby bolo zdravučké 😉

mirka2010
29. sep 2011

@apolenka6 dakujem velmi pekne...ja som tu mala predtym jednu fotku s havinkom mojim, niektore si mozno pamatate...len aj tu mi zrusili, ze tam musim byt sama 🙂

sijust
29. sep 2011

@ursula5 to som rada,lebo z tej anestezi som mala trosinku strach,ale si ma upokojila,dakujem 🙂....a strasne ti drzim palce,aby bolo miminecko v brusku 🙂

sijust
29. sep 2011

@mirka2010 ty moje zlatinko...si krasna!!!! 🙂

mirka2010
29. sep 2011

@sijust moja zlatucka, tak ako sa mi maaaaas???? kontrola dopadla super, z coho mam neskutocnu radost 🙂 my mame zajtra 4D v heliku, tak sa nevieme dockat...buduci tyzden bude pre vas velkym zlomom....bude punkcia, vsak??? jupiiiii 🙂 posielam uz dopredu vela tehu virusikov 🙂

aby
29. sep 2011

@apolenka6 tak držím moc prsty aby to vyšlo a žiadosť už máte, lebo na čo čakáte ???
@tinka9075 no hádam hej uvidíme 😉
@pici presne to heh a to čo upracem upratujem znova heh 😀 😀 😀 😉

ursula5
29. sep 2011

@sijust neboj sa vôbec tak sa dobre po nej spí som si pripadala ako keby som spala celú noc 😉 konečne som sa kvalitne vyspala aj keď len 10 minút lebo predtým som doma zle spávala
ďakujem moc

tinasc
29. sep 2011

@ketere ja neviem moja, ja sa na to teraz necítim, ani fyzicky, ani psychicky, doktorov mám teraz tak akurát dosť... však v decembri pôjdem na nastavenie stimulky, však to je za chvíľku 🙂 a to, že je tento rok plodný... no ak mám otehotnieť, tak otehotniem, ak nie, tak nie... 😉

sijust
29. sep 2011

@mirka2010 zlatik,ides do Heliosu?aj ja idem zajtra!o kolkej?tak rada,by som ta stretla...mam sa celkom fajn...len som strasne unavena,ale uz to nejako dobojujem...uvidim,co mi zajtra povie...mozno bude aj skor ta punkcia,ale najneskor v utorok...uz sa tesim...

ketere
29. sep 2011

@tinasc v každom prípade Ti držím päste a prajem veľa veľa šťastia 😉

mirka2010
29. sep 2011

@sijust mojinka zlata, my tam mame byt na druhu....jeeeej, to by bolo skvele, keby sme sa tam stretli......a vy tam teda budete o kolkej????

cmelica
29. sep 2011

Tak zajtra konzultacia 🙂 🙂 uz nech to mame za sebou...

cmelica
29. sep 2011

@sijust ahoooj!!a kedy ides na zakrok???drzkam palce nech to dobre dopadne.. 🙂 🙂

cmelica
29. sep 2011

@mirka2010 konecne si ta viem vybavit 🙂 🙂 4D? super ,to bude krasne vydiet tvaricku.. 🙂 🙂

alibabaa
29. sep 2011

@apolenka6 ja som ziadost podpisovala sama. v dovere potrebuju podpisy oboch ?????

alibabaa
29. sep 2011

@sijust tie sa daju predat na MK je tu tema mam/nemam lieky na ivf
tusim tak sa vola

alibabaa
29. sep 2011

@ursula5 ake lieky? mne ziadne nenapisal... povedal ze 25.dc na injekciu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre