IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
7. okt 2011

@apolenka6 už bude vajkend 😉 😀 😀 😀
@tinasc si mi pripomenula mm bol na jar vyberať jeden roj včiel s izolácie na jednej chate fúúú museli otrhať steny heh Osiská sú mršiny, ja tu bojujem so sršňami, ale ani za boha nevieme kde majú hniezno.
Nie nie neuleteli, mm sa staral kamarátovi o včeličky ale našiel tam mor povedal mu to a ešte mu jeho žena nadala, že pokiaľ tam nechodil tak tam nič nebolo tak tam prestal chodiť a on teraz likviduje lebo zistil že je to pravda 😒
ale budeme mať hádam budúci rok uvidíme ako budú peniažky 😉
Ja si teraz vymýšlam chov zajov a prepelíc heh 😀 😀 😀

tinasc
7. okt 2011

@aby fuuuuj veď to, že osy, hnusoby, dúfam, že sme ich vyhnali alebo zahubili, hniezdo asi trochu aj zostalo, lebo nemôžeme celý sadrokartón vyberať, takže tak... a dúfam, že sa nám už nevrátia, otvor zostal, tak im tam vždy na jar niečo šprihneme a bude pokoj... snáď... 🙂

mirka2010
7. okt 2011

@majca55 tak to je zaujimave, ze syncekovia prisli krasne a prirodzene a tej vasej vytuzenej princeznej sa trosicka nechce...ale iba trosicka...ona uricte pride coskoro 🙂 a ako dlho sa o nu snazite?

ursula5
7. okt 2011

@michelitta držím palce ja som už prišla teraz už len čakať na výsledky krvy sliznica že vraj bola krásna a vysoká tak neviem či to niečo znamená 😉 potom sa ozvi ako si dopadla 😉

ursula5
7. okt 2011

@apolenka6 tak už len čakať na výsledky z krvy doktorka ma ubezpečila, že cítiť nič nemusím a že sliznica je pekná 14mm neviem síce čo to znamená ale poznamenala, že sa jej nezdá žeby sa šla odlupovať tak len čakať kým budú volať, špiním stále a menzes sa zatiaľ nerozbehol 😉 tak uvdíme

cmelica
7. okt 2011

@ursula5 ahooj!!!tak zatial dobre spravy od lekarov!!!drzim palce aby bolo HCG vysoké 🙂

cmelica
7. okt 2011

@buba13
@tinka9075 kocky ako sa mate po IUI???

ursula5
7. okt 2011

@cmelica zatiaľ ale uvidíme, pretože s tých liekov všetkých sa nedivím že ta sliznica je pekná 😉

cmelica
7. okt 2011

@ursula5 nic nieje stratene...krv budes vediet tak kolo 14tej vsak???dovtedy sa drz a len dobre spravicky prajem 🙂

ursula5
7. okt 2011

@cmelica ďakujem 🙂

aby
7. okt 2011

@tinasc oni sa nevrátia teda nemali by sa 😉

sijust
7. okt 2011

@ursula5 vies co to znamena ked je krasna vysoka?ze si tehu 🙂 kolko mala?nevies?myslim na teba 🙂

ursula5
7. okt 2011

@sijust tak to ba som až tak netvrdila uvidíme z krvy, sliznica bola 14mm 🙂

tinasc
7. okt 2011

@aby ja viem, len dúfam, že sa tam nevrátia na budúci rok... ale už im nedáme možnosť... 🙂

cmelica
7. okt 2011

@sijust ahoooj!!!aj si volala do Heliku dnes ako sa maju embrijka??? vklad bude v pondelok??

tinka9075
7. okt 2011

@cmelica ahoj ja sa mám celkom v pohode dva dni ma trochu bolelo brucho ale upozornili ma že to môže byt akurát že si pichám injekcie ale nejako to zvládnem 🙂

cmelica
7. okt 2011

@tinka9075 injekcie??? a to preco??

tinka9075
7. okt 2011

@cmelica mám zlú zražanlivost krvi a ked som tolko krát potratila tak mi povedali že si ich musím pichat kôly tomu aby som nepotratila a ked sa podarí tak celé tehotenstvo skoro 300injekcíj tak sa mám na čo tešit 😉

cmelica
7. okt 2011

@tinka9075 jaha...tak uz len aby sa fazulka poriadne u teba zababusila 🙂 🙂 tie injekcie urcite koli nej zvladnes 🙂 Drzkaj sa!!!aj budes testovat??ci pockas az na krv??

tinka9075
7. okt 2011

@cmelica dakujem mám testovat na 14den tak potestujem len ako sa poznám ja som to úplne vyhodila z hlavy ani na to nemyslím len aby som si nezabudla urobit test 🙂

cmelica
7. okt 2011

@tinka9075 🙂 🙂 🙂 to si dobra a je to super ,ze na to nemyslis...ale, ze by si zabudla?? 🙂 to hadam nie 😀

tinka9075
7. okt 2011

@cmelica no ved to včera muž poznačil do kalendára aj doktor povedal že je dobre ked na to nemyslím 😉

buba13
7. okt 2011

@cmelica ahoooj, fajn. nic mi nie je. neviem ake pocity mam citit, ale je mi fajn az na to, ze ma otravuje utrogestan... neznasm, ale asi to pomaha 😎 18.10. idem na krv, tak uvidime. a ty ako si na tom? Ides na IUI dalsie?

buba13
7. okt 2011

@zambilka juuuj tak to mi je velmi luto. ale asi nebolo nieco v poriadku u teba, ze? Teraz si skoro prepasla IUI? Cize dnes si uz mala IUI? Ako sa citis? Ja som bola 4.10. na IUI, cize 3 den som po. Ale keby som teraz testovala, tak by tam urcite boli // lebo som mala v pondelok jeden Pregnyl. V stredu som mala strasne bolesti oboch vajecnikov a vcera len dozvuky a dnes ani neviem, ze som niekde bola. 18.10. idem na krv a testnem si este pred tym rano, aby som nebola sklamana potom...

cmelica
7. okt 2011

@buba13 teraz asi aj ziadne pocity niesu...ten utros si pamatam 😖 teraz cakame na vysledky spermiogramu a krvy a potom sa uvidi co dalej..ale rada by som isla na IUI na ten dalsi cyklus..to vychadza tak zaciatkom novembra...aj pracujes??

tinka9075
7. okt 2011

@buba13 ahoj ako spolubojovníčka ja som v pohode dúfam že aj ty 🙂

buba13
7. okt 2011

@cmelica fiha, tak budem na teba mysliet. Daj vediet potom kedy idete a ci je vsetko ok 🙂 no jasne pracujem 🙂 nemala by som? 😀

buba13
7. okt 2011

@tinka9075 ajoj, ja som v pohodicke 🙂 som rada, ze aj ty. Spinila si po IUI? Ja nie 🙂 len ma v stredu boleli vajecniky, vcera boli dozvuky a dnes ziadne bolesti. A ty ako?

tinka9075
7. okt 2011

@buba13 ja som nešpinila len ked sme prišli domou a šla som na vecko tak na papieri bolo trochu špinenie ale inak nič aj mna bolely vaječníky v stredu aj včera trochu ale dnes už v pohode akurát že si musím pichat injekcie ale inak v pohode 🙂

sijust
7. okt 2011

@ursula5 14????ja som mala po neuspesnom IUI len 8

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre